Makalenin içeriği yalova balayı tatil otelleri tartışacak. yalova balayı tatil otelleri ile ilgileniyorsanız, bu En iyi termal otel / Limak Termal Butik Otel / Yalova Termal makalesinde HometownInn ile yalova balayı tatil otelleri’yi keşfedelim.

En iyi termal otel / Limak Termal Butik Otel / Yalova Termal içindeki yalova balayı tatil otelleri ile ilgili içeriği en ayrıntılı şekilde özetleyin

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu Hometown Inn web sitesiyle, kendiniz için daha değerli veri için yalova balayı tatil otelleri dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. HometownInn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye hizmet etmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Lale Apart Otel Çalış | Neredekal.com | En doğru lale apart ile ilgili içeriğe genel bakış

yalova balayı tatil otelleri ile ilgili bazı içerikler

KONUM Limak Termal Butik Otel, Yalova Termal Mahallesi’ndedir. ULAŞIM Yalova şehir merkezine 15 km uzaklıktadır. Google veya Yandex navigasyonunuza “Limak Termal Butik Otel” yazarak kolayca ulaşabilirsiniz. REZERVASYON Limak Termal Butik Otel’de rezervasyon yaptırmak çok kolay. www.limakthermal.com adresini ziyaret edebilir veya 0226 675 78 00 numaralı telefonu arayarak rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm işlemlerinizi online ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefonla da rezervasyon yaptırabilirsiniz. Tüm rezervasyon detayları rezervasyon departmanımız tarafından e-posta adresinize gönderilir ve ödemenizi sadece birkaç tıklama ile online ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. İLETİŞİM BİLGİLERİ Tel: 0226 675 78 00 | Mail: Thermal@limakhotels.com TOPLANTI Tatilin yanı sıra her detayın düşünüldüğü toplantı salonları, çalışırken dinlenme imkanı da sunuyor. Gazino binasında 108 kişi kapasiteli restaurant ve yeşillikler içinde cafe bulunmaktadır. SPA VE TERMAL Limak Yalova Termal Butik Otel bünyesinde 1000 m2 alan üzerine kurulmuş olan Pythia Termal Spa Merkezi, eşsiz mimarisine sadık kalarak modern iç mimarisi ve huzurlu atmosferi ile sizleri ağırlamayı bekliyor. otelimiz. Son derece modern ve dinlendirici bir konseptte hazırlanmış toplam 8 adet bakım kabini, Türk hamamı, özel Türk hamamı, sauna, buhar banyosu, açık ve kapalı termal havuzlardan oluşan toplu üniteler ile konforun ve dinlenmenin tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz. ODALAR Yaşadığı dönemi yansıtmasına büyük özen gösterilen otelin restorasyon çalışmalarında 300 kişilik özel bir ekip görev aldı. Her oda için ayrı ayrı hattat ve kalem sanatçılarının hünerlerini sergiledikleri ‘Limak Termal Butik Otel’de toplam 48 oda bulunuyor. Oda numaraları Atatürk’ün doğum tarihi olan 1881 ile başlar ve 1938 yılına kadar devam eder. 1938 numaralı odanın üzerindeki sonsuzluk işareti ‘∞’ olan kapı Atatürk’ün ölümsüzlüğünü simgeler. BLOG Limak Termal Otel sizler için bir blog yazıyor. Basın bültenleri, gezilecek yerler, Termal ve Kampanyalar ile ilgili bilgileri düzenli olarak paylaşmaktadır. En iyi termal otel En iyi butik otel En iyi spa oteli En iyi spa oteli Atatürk oteli Tarihi otel En iyi balayı oteli İstanbul’un en iyi butik oteli

SEE ALSO  Elmadağ Kayak Merkezi Tanıtımı | Yeni güncellenen elmadağ kayak turu ile ilgili genel bilgiler

yalova balayı tatil otelleri içeriği ile ilgili bazı fotoğraflar

En iyi termal otel / Limak Termal Butik Otel / Yalova Termal
En iyi termal otel / Limak Termal Butik Otel / Yalova Termal

Görüntülediğiniz En iyi termal otel / Limak Termal Butik Otel / Yalova Termal hakkında bilgi keşfetmenin yanı sıra, Ardından, hometown-inn.com ‘nin her gün yayınladığı birçok konuyu hemen aşağıda keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  BN Hotel Thermal & SPA - Mersin | En detaylı mersin noax hotel hakkında tüm bilgiler

Yeni bilgi için burayı tıklayın

yalova balayı tatil otelleri ile ilgili bazı öneriler

#iyi #termal #otel #Limak #Termal #Butik #Otel #Yalova #Termal.

[vid_tags].

En iyi termal otel / Limak Termal Butik Otel / Yalova Termal.

yalova balayı tatil otelleri.

yalova balayı tatil otelleri hakkındaki bilgilerle HometownInn güncellemeleri ile size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. hometown-inn.com yalova balayı tatil otelleri hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.