Bu makalenin içeriği, ege apart enez ile ilgili bilgileri net bir şekilde güncelleyecektir. ege apart enez hakkında bilgi ediniyorsanız, bu ENEZ Edirne'nin Ege'si – Osmanlı Mezarlıkları, Gala Gölü, Kale, Altınkum Plajı makalesinde HometownInn ile ege apart enez’yi tartışalım.

ege apart enez ile ilgili içeriği ENEZ Edirne'nin Ege'si – Osmanlı Mezarlıkları, Gala Gölü, Kale, Altınkum Plajı içinde ayrıntılı olarak ele alma

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu HometownInn web sitesiyle, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için ege apart enez dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en doğru değeri sunma arzusu ile, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  MER-TUR OTEL - Çiftlikköy / YALOVA | En doğru mertur otel yalova ilgili içeriği sentezleyin

Paylaşım konuyla ilgilidir ege apart enez

Sonunda Enez’e gittik! Edirne’nin Ege yakasının en güzel yerlerinden biri olduğu ortaya çıkıyor. Trakya’da yüzmek de çok keyifli olabilir. Yunanistan sınırındaki Enez’i birlikte ziyaret edelim!… . Altınkum Plajı, Enez’de sizlere bahsetmemiz gereken ilk yer. Deniz pırıl pırıl. Su temiz… Sezonda bile aşırı kalabalık değil. Bizim için mükemmeldi. 🙂 Çok geniş bir halk plajı var ve dilediğiniz gibi takılabilirsiniz. İşletmelerin şezlonglarını kullanmadığınız sürece plajı özgürce kullanabilirsiniz. Ülkemizde de bilinen sahil kira savaşları nedeniyle bunu artı özellik olarak yazmak gerekiyor… . Edirne Enez tarih açısından oldukça zengin bir yerdir. Kalesi, kilise kalıntıları ve camileri görülmeye değerdir. Ancak hepsinin restorasyona ihtiyacı olduğu da bir gerçek. Aslında Enez turizm açısından çok geliştirilebilir ancak bu konuda biraz atıl durumda olduğunu söyleyebiliriz. . Enez’de yeme içme için benim önerim tabi ki Dalyan’daki balık lokantaları. Gitmeden önce okuduğum gibi yılan balığı meşhurdur ama biz denemedik. Bunu not edebilirsiniz. 🙂 . Ege kıyısındaki şirin sahil kasabası Edirne Enez’de konaklama söz konusu olduğunda biraz sorunludur. Otel sayısı çok az ve ne yazık ki hizmet kalitesi, fiyat/performans, temizlik vb. bakımlardan iyi durumda değiller. Ancak kamp yapmayı düşünenler, karavan sahibi olanlar veya tatil yapmak isteyenler için bence harika bir seçenek. ev kiralamayı düşünüyorum. . Ege denilince güneye gitmeye gerek olmadığını yeni anladım. Edirne’nin Ege kıyıları da oldukça güzel. Ne de olsa Saroz Körfezi başlı başına bir doğa harikası… İstanbul’dan buralara yaklaşık 3,5 saatte ulaşmak mümkün. Enez, Trakya’da yüzmek için belki de en iyi yer. Buradayken Gala Gölü’nü görmenizi ve yol üzerindeki çeltik tarlalarının muhteşem manzarasının keyfini çıkarmanızı da tavsiye ederim. . İşte ENEZ Edirne’nin Ege’si! İyi seyirler… Maceralarıma ortak olmak ve benimle dünyayı gezmek istiyorsanız kanalıma ABONE OLUN! 🙂 ÖNCE Abone ol butonunun yanındaki ZİL butonuna tıklayarak yeni videoları izleyin!!!! 🙂 . TAKİP ET: 🎬Youtube: 📸 Instagram : 📘Facebook : .

SEE ALSO  ŞAHİN OTEL &HAMAM - HATAY KIRIKHAN KONAKLAMA | Yeni güncellenen kırıkhan otel hakkındaki bilgilere genel bakış

ege apart enez içeriği ile ilgili resimler

ENEZ Edirne'nin Ege'si - Osmanlı Mezarlıkları, Gala Gölü, Kale, Altınkum Plajı
ENEZ Edirne'nin Ege'si – Osmanlı Mezarlıkları, Gala Gölü, Kale, Altınkum Plajı

Okuduğunuz ENEZ Edirne'nin Ege'si – Osmanlı Mezarlıkları, Gala Gölü, Kale, Altınkum Plajı içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından hometown-inn.com her gün aşağıda yayınladığı diğer konuları okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  Uludağ'da 5 yıldızlı tuvaletler | uludağ da 5 yıldızlı oteller hakkında yeni güncellenen bilgileri kapsama

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

ege apart enez ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#ENEZ #Edirne39nin #Ege39si #Osmanlı #Mezarlıkları #Gala #Gölü #Kale #Altınkum #Plajı.

enez,edirne,ege,enez deniz,altınkum,enez plaj,trakya deniz,enez yemek,enez tarih,enez kale,enez türbe,enez cami,enez mezarlık,edirne enez,enez yunanistan,trakya sahilleri,enez kamp,enez karavan,trakya çadır,enez klise,enez balık,edirne sahil,edirne plaj,saros körfezi,gala gölü,edirne çeltik,çeltik tarlaları,enez göl,enez dalyan,enez yılan balığı,enez golden beach,altınkum sahili,enez köyü,duygu akalın,trakya gezi,has yunus bey,tur.

ENEZ Edirne'nin Ege'si – Osmanlı Mezarlıkları, Gala Gölü, Kale, Altınkum Plajı.

ege apart enez.

hometown-inn.com ‘ın sağladığı ege apart enez bilgisiyle, size değerli getireceğini umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn ‘ın ege apart enez içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Palabiyik diyor ki:

  EVET COK GÜZEL,YAKINDA MILLET ORAYA DOLAR,ÖNÜNE GELEN BIR SEY ACAR.OLUR BIR MARMARIS;BODRUM FEHTIYE GIBI BIR YER,DENIZE BOKLARI DOLDURURLAR SIDE GIBI.PEKI NEDEN BURANIN REKLAMINI YAPIYORSUN,KARSILIGINDA PARAMI ALIYORSUN.BURAYI BILIYORSAN NEDEN KENDINE SAKLAMIYORSUN,BÖYLE YAPMAKLA NE GECIYOR ELINE? BIRDE FILMINI YAPMISSIN.ENEZI SIMDI BIR BILEN SENMISINDE BUNU BIR MAGRIFETMIS GIBI ANLATIYORSUN.SEN TATILINI YAPP ORADA KIMSEYE SÖYLEME KENDINE SAKLA.ZATEN5 SENEYE KALMAZ ACENTALAR GELECEKTIR ORAYA.SIMDI ISE5 SENE ÖMÜR BILE KALMADI ENEZIN.COK YAZIK BU ZIHNIYET HEP BÖYLE DEVAM EDECEKTIR.BIR SIRRI SAKLAYAMAYAN INSANDAN UZAK DURUN.

 2. Emine Sevinc diyor ki:

  Evet bizim oralar çok güzel ama gelen insanlar çok pis çadır kuranlar arabada kalanlar bütün pisliklerini bırakıyorlar her yer çöp içinde bebek bezleri pet şişeler ne ararsanız bulursunuz buraya gelenler tam bir pislikler o yüzden keşke kimse bilmese gizli kalsaydı

 3. Erwin Rommel diyor ki:

  Deniz aşırı rüzgarlı ve soğuk 4 gundur fırtına var sanki bir daha tercih etmem. Hele bebeğiniz varsa suya sokmayı düşünmeyin bile. Birde not Türk Telekom 0 çekiyor bilginize ulaşılamaz vaziyette internette 0

 4. Omer Celık diyor ki:

  Türkiye'nin en kuzeyi Sinop'ta da güneş denizden batar gezilip görülmesi gereken güzellikleri vardır sayenizde hiç bilmediğim Enez'i öğrendim umarım birgün buralara da yolunuz düşer..

 5. Aytül Cenan diyor ki:

  Duygucum Enezi bende marmara denizi sanıyordum deniz ne kadar temiz bi İzmirli olarak bende ege diyorum ne güzel sayenizde görmüş oldum bıcır bıcır anlatmama bayılıyorum sevgilerimle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.