Bu makale, erzurum turu hakkındaki tartışmayı güncelleyecektir. erzurum turu hakkında bilgi ediniyorsanız, hadi hometown-inn.com bu Erzurum Belgeseli makalesinde erzurum turu’yi açıklığa kavuşturalım.

erzurum turu ile ilgili içeriği en ayrıntılı şekilde Erzurum Belgeseli sentezleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu HometownInn web sitesinde, kendiniz için daha değerli anlayış için erzurum turu dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz değeri sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  SCARY TEACHER 3D DELİ ÖĞRETMENE MAYIN TUZAĞI !! YENİ BÖLÜM | EYLÜL LAL | entur günübirlik banyolar hakkında en eksiksiz bilgiyi sentezleyin

Konuyla ilgili bazı içerikler erzurum turu

#Erzurum #belgesel sizlerle… .

erzurum turu Hakkında Bilgilerle İlgili Görüntüler

Erzurum Belgeseli
Erzurum Belgeseli

Okuduğunuz Erzurum Belgeseli hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, Ardından hometown-inn.com her gün aşağıdaki daha fazla makale okuyabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

SEE ALSO  Starlight Resort Hotel Side (Kızılağaç, Manavgat, Antalya) | Temmuz 2019 | antalya kizilagac oteller ile ilgili en ayrıntılı bilgileri kapsayan

erzurum turu ile ilgili öneriler

#Erzurum #Belgeseli.

Erzurum,belgesel,anadolubelgesel,aziziye,aşkale,horasan,erzurumtanıtım,dadaş,erzurumevleri,kıtlamaşeker,kar,kış,atatürküniversitesi,esadaş,türkü,davulzurna,başbarı,burmakadayıf,cağkebap,trtbelgesel,türkçebelgesel,tortumşelalesi,erzurumoyunları,erzurumpalandöken,palandökenkayakmerkezi,erzurumşivesi,erzurumhalayları,erzurumtürküleri,nenehatun,erzurumuzunhavaları,erzurumyakutiye,erzurumkongresi,erzurumispir,erzurumlu,erzurumyemekleri,erzurumkültürü,erzurumagel,tatil,turkey,holiday,neyenir.

Erzurum Belgeseli.

erzurum turu.

erzurum turu hakkındaki bilgilerle Hometown Inn ‘ın size verdiği bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com erzurum turu hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. R.Aliyev diyor ki:

  Yalnız bir kez hastaneye müayene için gelmisdim Erzuruma.Şehri gezmek fırsatım olmadı ama karşılaşdığım insanlar o kadar iyi ,canayakın,samimiydilerki .Sizinle aynı soydan olduğumçün çok qurur duyuram.Azerbaycandan selamlar.

 2. Money taf diyor ki:

  İşte geldim gidiyorum
  Unutulmazsın Erzurum
  Anlamadım bu nasıl durum
  Bir ay yaz onbir ay kış

  Çağ kebabın var tatari
  Cirit oynar ve ata bari
  Çatıda erimez karı
  Sana büyük bir alkış

  Çayı demli şekeri kıtlama
  Üç kümbetler bak arkana
  Bakırcı cami gel der bana
  Tarihte geriye bir bakış

  Mertlik yeridir aziziye tabyası
  Palandöken mertlik kopyası
  Taşhanın yok dış boyası
  Dumlu”mu Kuşçumu çıkış

  Markadır Kadayıf dolması
  Hingeli var ayranlı aşi
  İster herif ol ister gari
  Nene Hatunla şaha kalkış

  İşfeğlenası sanki bir ağıt
  Kışı bembeyaz bir kağıt
  Huma kuşu bizim zılgıt
  tabyaları ayrı bir nakış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.