Makalenin bilgileri bira nasıl yapılır hakkında konuşacak. bira nasıl yapılır ile ilgileniyorsanız, bu Evde BİRA nasıl yapılır. 100 Lira 45 şişe BİRA makalesinde HometownInn ile bira nasıl yapılır’yi tartışalım.

Evde BİRA nasıl yapılır. 100 Lira 45 şişe BİRA içindeki bira nasıl yapılır ile ilgili içeriği ayrıntılı olarak özetleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

SEE ALSO  Kahvenin faydası ve zararları | filtre kahve mi türk kahvesi mi daha sağlıklı hakkında en iyi bilgiyi kapsama

Bu HometownInn web sitesiyle, sizin için daha yararlı anlayışa sahip olmak için bira nasıl yapılır dışında bilgi ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en ayrıntılı değere katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internetteki bilgiyi olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Paylaşım konuyla ilgilidir bira nasıl yapılır

Sevgili izleyiciler sizden küçük bir ricam var. 1,5 milyon kişi bu videoyu izledi, bu bilgilerden yararlandı ve keyifle izledi. Ama videoyu izledikten sonra kanalıma abone olup beğenmezseniz emeklerimin karşılığını alamam. Bu nedenle sizin için çok basit ama benim için çok önemli olan bu süreci lütfen yaşamayın. Şimdiden teşekkür ederim. Aklınıza gelen her soruyu sorabilirsiniz. Saygılar sevgiler… Hazır bira seti ile evde bira yapıyoruz 🙂 .

SEE ALSO  Jack daniels nedir? Nasıl içilir ? | En ayrıntılı jack daniels no 7 nedir hakkında genel bilgi

bira nasıl yapılır hakkında bilgi ile ilgili resimler

Evde BİRA nasıl yapılır. 100 Lira 45 şişe BİRA
Evde BİRA nasıl yapılır. 100 Lira 45 şişe BİRA

Görüntülediğiniz Evde BİRA nasıl yapılır. 100 Lira 45 şişe BİRA hakkında bilgi keşfetmenin yanı sıra, Ardından, her gün Hometown Inn güncelleme yapan daha fazla bilgi arayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

SEE ALSO  Evde Gazlı İçecek Nasıl Yapılır? - Gazoz, Soda Yapımı | aromalı bira çeşitleri ile ilgili tüm içerik ayrıntılı olarak

bira nasıl yapılır ile ilgili birkaç öneri

#Evde #BİRA #nasıl #yapılır #Lira #şişe #BİRA.

bira,bira keyfi,biraver,hazır bira kiti,bira mayası,şerbetçi otu,bira şişeleme,bira kapaklama aleti,bira üretimi,bira yapma,evde bira,evde bira nasıl yapılır,bira 91 review,bira beer,bira91,nasıl,yapılır,ev,yapımı,tarifi,kaç,litre,şişeleme,mayalama,üretim,şişe temizliği,belgesel,evde 2020,fermantasyon,başlangıç seti,yerli,makinesi,yapım,fabrikası,gaz çıkışı,eğitimi,kitsiz,fıçı,asit,oranı,malt,şarap,viski,rakı,how to do,el.

Evde BİRA nasıl yapılır. 100 Lira 45 şişe BİRA.

bira nasıl yapılır.

bira nasıl yapılır içeriğiyle Hometown Inn güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. bira nasıl yapılırHometown Inn hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Emre Gürbüzerol diyor ki:

  Değerli izleyenler sizlerden ufak bir ricam olacak. bu videoyu yaklaşık 1,5 milyon kişi izledi bu bilgilerden faydalandı ve izlerken keyif aldı. Fakat izledikten sonra kanalıma abone olmazsanız ve videoya like atmazsanız emeklerimin karşılığını alamıyorum. Bu yüzden sizin için çok basit olan ama benim için çok önemli olan bu işlemi yapmadan geçmeyin lütfen. Şimdiden teşekkür ediyorum. Aklınıza takılan her soruyu sorabilirsiniz. Saygılar, sevgiler…

 2. ARIZA diyor ki:

  13.58 de 15 gün oldu diyorsun vidio'nun sonunda asit veya köpük az olmasının sebebi daha 4-5 gün olmasi diyorsun kardeşim

 3. EvO diyor ki:

  ABİ BAYA BİZAMANIMI ALDI AMA KENDİM YAPTIM HİJJEYEN TEMİZ RAHATLIKLA İÇTİM UÇTUM BU EKONOMİDE VERGİLİ İÇKİ ALMAK APTALLLIK KENDİN YAP KENDİN YAPAMIYORSAN HİJJYENLİ İÇ

 4. EvO diyor ki:

  şuan için gece çalıştım için morel sıfır paramı alamadım bir taNE BİRA İÇİM DEDİM ABİ NE BU YA 20 TL CİVAR İSTEDİ ADAM NORMALDE İÇMEM DEGİŞİKLİK OLSUN RESMEN DEVLET HALKI DÜŞÜNÜYOR HARAM İÇMEYEREK HALKI SİKİYOR

 5. HME diyor ki:

  Elinize sağlık arkadaşlar sormak istediğim cam şişe yerine sıfır 50lik Pet su şişesi alsak içindeki suyu döküp hemen dolum yapsak olur mu? Cam temizleme ile uğraşmasak?

 6. Emre ÇETİN diyor ki:

  Merhaba, bir şey sormak istiyorum cahil olarak 🙂
  mesela şişeyi 15 gün sonra açmış olsanız köpük seviyesi artacaktı; peki atıyorum 3 ay sonra açtım şişeyi, daha fazla artıyor mu yani patlama riski olabilir mi ?

 7. ndr pllk diyor ki:

  Merhaba kolay gelsin benim de bir sorum olacak. Ben bu kitten alıp gösterildiği gibi yaptım ancak ikinci gün gaz çıkışı başladı ve hiç durmadan devam ediyor saniye de 2 3 hava kabarcığı çıkıyor bu normal midir. Ortam sıcaklığı 23 . 24 derecede duruyor. teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.