Bu makalenin bilgileri bira çeşitleri etrafında dönecektir. bira çeşitleri hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Evde bira yapımı ve bira çeşitleri makalesinde bira çeşitleri konusunu netleştirelim.

Yeni güncellenen Evde bira yapımı ve bira çeşitleri içindeki bira çeşitleri ile ilgili içeriğe genel bakış

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

SEE ALSO  Ballı süt iyi geldi süper🥰🧿 #shorts #sütlü #kahve | ballı sütlü kahve ile ilgili en doğru bilgileri kapsayan

Bu Hometown Inn web sitesinde, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için bira çeşitleri dışında bilgi ekleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en doğru değeri getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Yılmaz Özdil salonu yıktı geçti: Erdoğan bir tane bira içseydi çok... | En detaylı ağır bira ile ilgili tüm bilgiler

bira çeşitleri ile ilgili içerik

#bira #evdebirayapımı #bira #craftbeer EVDE BİRA YAPICILARA ÖZEL SERİMİMİZ DEVAM EDİYOR BİRA OKULUMUZDA BUGÜNÜN KONUSU /// BİRA TÜRLERİ // AYNI ZAMANDA ÖNERİLERİMİ SİZLERLE PAYLAŞIYORUM.

bira çeşitleri konusuyla ilgili fotoğraflar

Evde bira yapımı ve bira çeşitleri
Evde bira yapımı ve bira çeşitleri

Görüntülediğiniz Evde bira yapımı ve bira çeşitleri hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Ardından, hometown-inn.com her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer makaleleri arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Bir İhmal Daha Var (88.Bölüm) - Çok Güzel Hareketler 2 | yeni rakı 100 fiyat ile ilgili en eksiksiz bilgilere genel bakış

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

bira çeşitleri ile ilgili anahtar kelimeler

#Evde #bira #yapımı #bira #çeşitleri.

HERSEYİBİLENADAM,bıra,beer,craftbeer,ıpa,lager,ale,amberale,birayapımı.

Evde bira yapımı ve bira çeşitleri.

bira çeşitleri.

bira çeşitleri içeriğiyle HometownInn ‘ın size verdiği içerikle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com bira çeşitleri hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. uğur şen diyor ki:

  hocam süpersin gerçekten anlatım görsellik zengin aslında mesleğiniz öğretmen olmalıymış sizi dinlerken büyük keyif alıyorum benim sorum şu alkolsüz bira nasıl yapılır mayası nedir özellikle maltana malt içeceği yapamak istiyorum bunun hakkında video yaparmısınız kolay gelsin

 2. aksi diyor ki:

  hocam, belçikalı leffe markasının radiause birası vardı. daha önce içtiyseniz tadını bilirsiniz, içinde ne vardı bilmiyorum ama içimi güzel ve 8,2 alkollü bir biraydı. distribütorü değiştiğinden beri 2 yıldır bu ürün türkiyeye getirilmiyor. buna muadil bir bira yapabilir misiniz?

 3. kasım Arslan diyor ki:

  Merhaba. İçerikler çok güzel keyifle izliyorum sizi. Benim Bi sorunum var bira için piyasada malzeme bulmak çok güç hale geldi özellikle maya. Farklı farklı biralar deneyip yapmak istiyorum nasıl olacak bu böyle anlayamadım gitti

 4. Arif kelesoglu diyor ki:

  Merhaba. Corona tarifinizi aynen uyguladım sadece maya olarak m31 yerine m41 kullandım. OG 1072 oldu. fermentasyonun başlangıcından itibaren 2 haftayı geçti. Az da olsa hava çıkışı devam ediyor. Dipte çok kalın bir çöküntü olduğu halde mayşe hala bulanık. Sizin bu videoda gösterdiğiniz Corona oldukça berrak. Benim şişelemeden önce diğer tariflerden farklı olarak yapmam gereken bir şey var mı? Umarım small batch bira tarifleriniz devam eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.