Bu makalenin bilgileri bira çeşitleri etrafında dönecektir. bira çeşitleri hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Evde bira yapımı ve bira çeşitleri makalesinde bira çeşitleri konusunu netleştirelim.

Yeni güncellenen Evde bira yapımı ve bira çeşitleri içindeki bira çeşitleri ile ilgili içeriğe genel bakış

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

SEE ALSO  বিয়ার খাওয়ার ১২টি উপকারিতা || Health Benefits Of Drinking Beer | Beer Drinking Benefits In Bengali | | En doğru tuborg kalori ile ilgili tüm içerikler

Bu Hometown Inn web sitesinde, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için bira çeşitleri dışında bilgi ekleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en doğru değeri getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Hangi İçki Hangi Bardakla !? Bardaklar ile İçilir? (İÇKİ BARDAKLARI) | En iyi alkol ölçü bardağı ile ilgili genel bilgiler

bira çeşitleri ile ilgili içerik

#bira #evdebirayapımı #bira #craftbeer EVDE BİRA YAPICILARA ÖZEL SERİMİMİZ DEVAM EDİYOR BİRA OKULUMUZDA BUGÜNÜN KONUSU /// BİRA TÜRLERİ // AYNI ZAMANDA ÖNERİLERİMİ SİZLERLE PAYLAŞIYORUM.

bira çeşitleri konusuyla ilgili fotoğraflar

Evde bira yapımı ve bira çeşitleri
Evde bira yapımı ve bira çeşitleri

Görüntülediğiniz Evde bira yapımı ve bira çeşitleri hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Ardından, hometown-inn.com her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer makaleleri arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Beer Review: Bomonti 100% Malt | En eksiksiz bomonti malt ile ilgili genel bilgi

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

bira çeşitleri ile ilgili anahtar kelimeler

#Evde #bira #yapımı #bira #çeşitleri.

HERSEYİBİLENADAM,bıra,beer,craftbeer,ıpa,lager,ale,amberale,birayapımı.

Evde bira yapımı ve bira çeşitleri.

bira çeşitleri.

bira çeşitleri içeriğiyle HometownInn ‘ın size verdiği içerikle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com bira çeşitleri hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. uğur şen diyor ki:

  hocam süpersin gerçekten anlatım görsellik zengin aslında mesleğiniz öğretmen olmalıymış sizi dinlerken büyük keyif alıyorum benim sorum şu alkolsüz bira nasıl yapılır mayası nedir özellikle maltana malt içeceği yapamak istiyorum bunun hakkında video yaparmısınız kolay gelsin

 2. aksi diyor ki:

  hocam, belçikalı leffe markasının radiause birası vardı. daha önce içtiyseniz tadını bilirsiniz, içinde ne vardı bilmiyorum ama içimi güzel ve 8,2 alkollü bir biraydı. distribütorü değiştiğinden beri 2 yıldır bu ürün türkiyeye getirilmiyor. buna muadil bir bira yapabilir misiniz?

 3. kasım Arslan diyor ki:

  Merhaba. İçerikler çok güzel keyifle izliyorum sizi. Benim Bi sorunum var bira için piyasada malzeme bulmak çok güç hale geldi özellikle maya. Farklı farklı biralar deneyip yapmak istiyorum nasıl olacak bu böyle anlayamadım gitti

 4. MİLLİ MÜCADELE PARTİSİ diyor ki:

  Merhaba
  Cider bira mayaladım.
  Mayaladıktan sonra 14 gün geçti halen hava kitinden kabarcıklar çıkıyor.
  öneriniz ne olur?

 5. Arif kelesoglu diyor ki:

  Merhaba. Corona tarifinizi aynen uyguladım sadece maya olarak m31 yerine m41 kullandım. OG 1072 oldu. fermentasyonun başlangıcından itibaren 2 haftayı geçti. Az da olsa hava çıkışı devam ediyor. Dipte çok kalın bir çöküntü olduğu halde mayşe hala bulanık. Sizin bu videoda gösterdiğiniz Corona oldukça berrak. Benim şişelemeden önce diğer tariflerden farklı olarak yapmam gereken bir şey var mı? Umarım small batch bira tarifleriniz devam eder.

 6. yuxeses diyor ki:

  Çok güzel seri oluyor… Benim en çok beklediğim bölümler co2 ile fıçıda gazlama hatta mümkünse şişede co2 ile gazlama anlatımları olacak.

 7. Doğukan Levent diyor ki:

  Kendi yapımım Bock biramı içerken bu videoyu izliyorum. Daha önce denemeyenler varsa mutlaka denesin Bock kesinlikle pişman etmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir