Bu makale limon dondurma tarifi hakkında açıklama sağlayacaktır. Lemon Ice Cream Recipe makalesinde limon dondurma tarifi’yi tartışalım.

limon dondurma tarifi ile ilgili videoların özeti en ayrıntılı EVDE LİMON DONDURMA… BİLDİĞİN TÜM DONDURMALARI UNUT!!!

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu Hometown Inn web sitesiyle, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için limon dondurma tarifi dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiye hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  ✅ SOMON NASIL PİŞİRİLİR - Tavada Somon Balığı Tarifi 👌 | fırında somon tarifi ardanın mutfağı ile ilgili yeni güncellenen bilgilerin özeti

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir limon dondurma tarifi

MALZEMELER 12 iri sulu limon 3 su bardağı şeker 8 su bardağı su HAZIRLANIŞI Öncelikle 6 adet limonu kabuklarıyla birlikte doğrayalım. Geniş bir tepsiye alıyoruz. 6 limonun suyunu sıkın ve tepsiye ekleyin. Tepsiye 3 su bardağı şeker ekleyin. Bu karışımı 15 dakika boyunca çok iyi yoğurun. Yoğurma işlemi bittikten sonra 8 bardak su ilave edilerek 5 dakika daha yoğurulur. Bu karışımı kabuğundan ve tohumlarından ayırmak için. Onu filtreliyoruz. Dondurma suyu hazır. Bu suyu dondurma yapacağımız kapaklı bir kaba alıyoruz. Buzdolabına ekliyoruz. Ortalama 3-4 saat buzlukta donana kadar bekletiyoruz. Bu süre limonlu karışımın sıcaklığına ve kabın derinliğine göre değişebilir ve zaman zaman kontrol etmeniz gerekir. Soğuduktan sonra blenderdan geçiriyoruz. Tekrar dondurucuya koyuyoruz. 3-4 saat doğru tutuyoruz. Kalın bir buzlanma olmalı. Tekrar buzluktan çıkarıp blenderdan geçiriyoruz. Son kez 2 saat buzlukta bekletiyoruz ve iyice koyulaşmasını bekliyoruz. 2 saat sonra çıkarıp tüketebilirsiniz. Herkesin tadını çıkarın. .

SEE ALSO  Turkish Iskender Kebab | Turkish Traditional Food | Bursa İskender Kebab | bursa da iskender nerede yenir ile ilgili tüm içerik ayrıntılı olarak

limon dondurma tarifi hakkında bilgi ile ilgili fotoğraflar

EVDE LİMON DONDURMA... BİLDİĞİN TÜM DONDURMALARI UNUT!!! | Lemon Ice Cream Recipe
EVDE LİMON DONDURMA… BİLDİĞİN TÜM DONDURMALARI UNUT!!! | Lemon Ice Cream Recipe

Görüntülediğiniz EVDE LİMON DONDURMA… BİLDİĞİN TÜM DONDURMALARI UNUT!!! , Ardından, HometownInn ‘nin hemen her gün yayınladığı daha fazla bilgiyi arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Yapımı ÇOK KOLAY ÇİKOLATA SOSLU Pasta Tarifi ✅🔝 Doğum Günü Pastası 💯 | yaş pasta tarifi çikolata soslu hakkında en eksiksiz bilgilerin özeti

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

limon dondurma tarifi ile ilgili öneriler

#EVDE #LİMON #DONDURMA #BİLDİĞİN #TÜM #DONDURMALARI #UNUT #Lemon #Ice #Cream #Recipe.

İce cream,Lemonade,Lemon,Dondurma yapımı,Dondurma tarifi,Ev yapımı dondurma,Ev de dondurma nasıl yapılır,Limon,Limon dondurma yapılışı,Evde limon dondurma yapılışı,Limon dondurma tarifi,Hatay,Dondurma nasıl yapılır.

EVDE LİMON DONDURMA… BİLDİĞİN TÜM DONDURMALARI UNUT!!! | Lemon Ice Cream Recipe.

limon dondurma tarifi.

HometownInn ‘ın sağladığı limon dondurma tarifi bilgisiyle, size değerli getireceğini umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. limon dondurma tarifiHometownInn hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. Sacid Yrlmz diyor ki:

    Sizin tarifi yaptım..Ama ben bütün limonları yıkadıktan sonra en küçük gözlü rende yaptım,kabuklarını sonra şeker,su ilavesi hepsini bir araya getirdim .Dondurucuda biraz beklettim ,donmaya başlamayınca bir kutu krema ve bir kaşık, bal ilave ettim, sonra ara,ara kek çırpıçı makinesi ile çektim..Ben farkettim az beklediğim için donmedığı için ilave krema ettim.. FAKAT İNANILMAZ GÜZEL OLDU…İçinde limon taneleri..Rende en ince en küçük le rendeledim.. Gerçi Blendrı olanlar daha parçalar dondurmayı çekince ..Ben kek çırpıcı si ile yaptım…LİMONLAR Mersin ,Adana Antakya olsa daha mış kokulu ve yoğun olur…İSTANBUL Limonu market yaptık ona rağmen inanılmaz güzel oldu görüntüsü ile beraber…Çok güzel oldu…Tarifiniz çok güzel…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.