Bu makalenin içeriği mojito içki hakkında açıklama sağlayacaktır. mojito içki hakkında bilgi ediniyorsanız, bu EVDE MOJİTO TARİFİ!!! PRATİK TARİFLER SERİSİ 8 makalesinde HometownInn ile mojito içki’yi keşfedelim.

mojito içki ile ilgili içeriğin en eksiksiz EVDE MOJİTO TARİFİ!!! PRATİK TARİFLER SERİSİ 8 bölümündeki özeti

Videoyu şimdi buradan izleyin

SEE ALSO  Iced Caramel Latte at home | En doğru iced caramel latte nasıl yapılır ilgili içeriği sentezleyin

Bu hometown-inn.com web sitesinde, kendiniz için daha değerli anlayış için mojito içki dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en doğru bilgiyi getirme arzusuyla, Kullanıcıların internette bilgileri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bilgiler mojito içki

MALZEMELER Yarım dilim limon 10 yaprak nane 1 kase buz 1 çay bardağı soda 1 çay bardağı tonik 2 yemek kaşığı esmer şeker HAZIRLANIŞI Yarım limonu dilimler halinde kesin ve bardağa dökün. Üzerine nane yaprağı ekleyeceğiz. Nane yapraklarını ilave etmeden avucumuzun içine alıp 5-6 kez vuruyoruz. Bu şekilde aroma açığa çıkar. Aromatik naneleri bardağa aktarıyoruz. Bardağa 2 yemek kaşığı esmer şeker ekleyin ve malzemeleri tahta bir çekiçle ezin. Aromalı malzemelere kırılmış buz ekliyoruz. Son olarak üzerine bir çay bardağı tonik ve 1 çay bardağı sodayı ekleyip karıştırıyoruz. Üzerini süslemek için nane yaprağı ve dilimlenmiş limon ekleyebilirsiniz. Herkesin tadını çıkarın. .

SEE ALSO  Olmeca Gold Party | Yeni güncellenen olmeca tekila gold ile ilgili içeriğe genel bakış

mojito içki konusuyla ilgili bazı fotoğraflar

EVDE MOJİTO TARİFİ!!! PRATİK TARİFLER SERİSİ 8
EVDE MOJİTO TARİFİ!!! PRATİK TARİFLER SERİSİ 8

Okuduğunuz EVDE MOJİTO TARİFİ!!! PRATİK TARİFLER SERİSİ 8 içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından, hometown-inn.com ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer içeriği okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  %14.4 Volim testi. 🔞 | en az alkollü bira ile ilgili güncellenmiş bilgileri kapsama

Daha fazlasını burada görün

mojito içki ile ilgili öneriler

#EVDE #MOJİTO #TARİFİ #PRATİK #TARİFLER #SERİSİ.

alkolsüz kokteyl tarifleri,mojito tarifi,alkolsüz mojito tarifi,yaz içeçekleri,soğuk içecekler,kokteyl tarifleri.

EVDE MOJİTO TARİFİ!!! PRATİK TARİFLER SERİSİ 8.

mojito içki.

mojito içki içeriğiyle HometownInn güncellemelerinin size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. Hometown Inn mojito içki hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. T Zmn diyor ki:

    Dostum tarifleri bozuyorsak isimleri aynen kullanmayalım. Mojito alkolik bi içkidir , içinde Rom olur. Rom yoksa bu mojito değil , kesinlikle değil. Bu naneli maden sulu limonata. Ya da mojitomsu bişey ama kesinlikle Mojito değil.

  2. Anne Frank diyor ki:

    Mixology katili adam nane limon yaptım yaz bari mojito ne alaka nane ezilmez acısı çıkar 2 yemek kaşığı esmer şeker değil 1 bar kaşığı yeterli lime üçgen doğranır halka değil bacardi veya havana rom olmazsa olmaz tavuksuz tavuk çorbası yaptım gibi birşey olur tonic ne alaka soda veya sprite konur 15 seneden beri barmanlik yapıyorum git dürümünü yap köfte yoğur ne diye insanlara yanlış bilgi veriyorsun izlenmek için !!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.