Bu makalenin içeriği fethiye çıkışlı karadeniz turu hakkındaki tartışmayı güncelleyecektir. fethiye çıkışlı karadeniz turu arıyorsanız, bu Fethiye'de "yarasa adam" diye tanınan genel müdür işinden evine "uçarak" gidiyor makalesinde HometownInn fethiye çıkışlı karadeniz turu’yi açıklığa kavuşturalım.

Fethiye'de "yarasa adam" diye tanınan genel müdür işinden evine "uçarak" gidiyor içindeki fethiye çıkışlı karadeniz turu hakkında genel bilgiler yakın zamanda güncellendi

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu HometownInn web sitesinde sizin için daha değerli verilere sahip olmak için fethiye çıkışlı karadeniz turu dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en iyi bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgiyi olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

fethiye çıkışlı karadeniz turu ile ilgili bazı içerikler

Babadağ Teleferik’in genel müdürü olarak görev yapan adrenalin tutkunu Cengiz Koçak, her gün bir “wingsuit” içinde uçarak ve Ölüdeniz’in eşsiz manzarasında süzülerek süzülerek işini tamamlıyor. Base jumping ve wingsuit atleti Koçak, “Yaklaşık 2 bin metre yükseklikten atladıktan sonra 3-4 dakikada iniyorum. Bu mesafeyi karadan inmek istesem 40 dakika, teleferikle 25 dakikada iniyorum. ” #muğla #wingsuit Haber: Sosyal Medya Bağlantılarımız: Facebook: Google_Plus : Instagram: Twitter: YouTube: .

SEE ALSO  Almira Hotel 2021 Tanıtım Filmi | En detaylı almira thermal & convention centre ile ilgili tüm bilgiler

Bazı resimler fethiye çıkışlı karadeniz turu konusuyla ilgilidir

Fethiye'de "yarasa adam" diye tanınan genel müdür işinden evine "uçarak" gidiyor
Fethiye'de "yarasa adam" diye tanınan genel müdür işinden evine "uçarak" gidiyor

Görüntülediğiniz Fethiye'de "yarasa adam" diye tanınan genel müdür işinden evine "uçarak" gidiyor hakkında bilgi bulmanın yanı sıra, Ardından, hometown-inn.com her gün aşağıda yayınlanan diğer makaleleri arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Yılbaşı Tatili İçin Öneriler: Yılbaşı için Tatil Yerleri | yılbaşı kapadokya turları ankara çıkışlı hakkında en doğru bilgileri kapsayan

Daha fazla haberi burada görün

fethiye çıkışlı karadeniz turu ile ilgili bazı öneriler

#Fethiye39de #quotyarasa #adamquot #diye #tanınan #genel #müdür #işinden #evine #quotuçarakquot #gidiyor.

Wingsuit.

Fethiye'de "yarasa adam" diye tanınan genel müdür işinden evine "uçarak" gidiyor.

fethiye çıkışlı karadeniz turu.

fethiye çıkışlı karadeniz turu içeriğiyle hometown-inn.com güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. Hometown Inn fethiye çıkışlı karadeniz turu hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.