Makalenin konusu ayasofya kilisesi ile ilgili olacaktır. ayasofya kilisesi ile ilgileniyorsanız, bu Fetih günü Ayasofya Kilisesi camiye nasıl çevrildi… makalesinde ayasofya kilisesi’yi Hometown Inn ile netleştirelim.

Fetih günü Ayasofya Kilisesi camiye nasıl çevrildi… içindeki en doğru ayasofya kilisesi ilgili içeriğe genel bakış

Aşağıdaki videoyu izleyin

SEE ALSO  🇹🇷AZMAK DERESİ - Amazing Wiev in TÜRKİYE 🌴 | azmak deresi ile ilgili tüm bilgiler doğru

Bu hometown-inn.com web sitesiyle, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için ayasofya kilisesi dışında bilgi ekleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en ayrıntılı bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili açıklamalar ayasofya kilisesi

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın: Fatih Sultan Mehmet, İstanbul’u fethettikten sonra camiye çevirdiği Ayasofya’da 3 tekbir ile kıldığı namazda, İstanbul’un güzelliklerinin kendisine Kabe’yi unutturmaması için dua etti. .. .

SEE ALSO  Kağıt Kadar Değeri Olmayan Dünyanın En Değersiz Para Birimleri | Yeni güncellenen para birimi en değersiz ülkeler ile ilgili dokümanların özeti

Bazı görüntüler ayasofya kilisesi konusuyla ilgilidir

Fetih günü Ayasofya Kilisesi camiye nasıl çevrildi...
Fetih günü Ayasofya Kilisesi camiye nasıl çevrildi…

Görüntülediğiniz Fetih günü Ayasofya Kilisesi camiye nasıl çevrildi… hakkında haberleri görüntülemenin yanı sıra, Ardından, hometown-inn.com ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer bilgileri arayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

ayasofya kilisesi ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Fetih #günü #Ayasofya #Kilisesi #camiye #nasıl #çevrildi.

SEE ALSO  🔴YENİ SARAYSPOR & ELDİVAN BELEDİYESPOR| CANLI 📡 | eldivan çankırı otobüs saatleri ile ilgili tüm bilgiler ayrıntılı olarak

belgesel,mini belgesel,tarih,tarihi gerçekler,tarihi hikayeler,bilinmeyen hikayeler,fatih sultan mehmet,ayasofya,istanbul,konstantiniyye,istanbulun fethi,padişah,osmanlı,islam,islamiyet,kilise,hıristiyanlık,fetih,fetih 1453,diriliş ertuğrul,kuruluş osman,ayasofya’da fetih duası,ayasofya’da fetih suresi,ayasofyada fetih duası,ayasofyada fetih suresi,Ayasofya-i kebir Camii,ayasofya-i kebir,ayasofya i kebir,ayasofya camii,ayasofya cami,ayasofya-i kebir cami.

Fetih günü Ayasofya Kilisesi camiye nasıl çevrildi….

ayasofya kilisesi.

ayasofya kilisesi içeriğiyle hometown-inn.com ‘ın size verdiği içerikle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn ‘nin ayasofya kilisesi içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Lütfen Bir Ad Girin diyor ki:

  Bu kanal bugüne kadar rastladığım en güzel kanal. Güzel anlatım tarzı ve sadeliği, arkada rahatsız etmeyen fon müziği ve sadece videonun başına ve bitişine aldığı reklamla bizi reklama boğmayan bir kanal olmuş. Gerçekten harikasın. Beş saatlik video dahi yapsan İnan sıkılmadan izler ve dinlerim. Daha yeni keşfettim abone oldum. İnşallah bozmazsın çok harikasın

 2. Emir Odabaşı diyor ki:

  Allahın selamı üzerinize olsun kardeşlerim Allahın elcısı resulu peygamber varısı geldı Muhammed huseyın radıyallahuan geldı ahır zamanın asrı saadet devrı geldı mujdeler olsun kardeşlerim dinimiz özüne dönüyor tertemiz oluyor kardeslerım birlik olma zamanı geldi artık kardeslerım butun dunya uyanın dunya cehenneme dondu alev aldı yanıyoruz uyanın artık kardeslerım

 3. linçle diyor ki:

  Gerçekten çok teşekkür ederiz bizi bu güzel videyolarla geçmişimiz hakkında bigi edindirdiniz için geçmişi merak edenler için de çok güzel bir video olmuş elinize emeğinize sağlık çok güzel ❤️

 4. Topkapılı Ömer Kaptan diyor ki:

  FATIH SULTAN MEHMET DEDEM SENE 2000 GEL GOR ISTANBULUN HALINI GORME DEDECIGIM PISMAN OLURSUN ISTANBULU FET ETTIGINE TESKI ÇINI FETHETSEYDIN DAHA HAYIRLI OLURDU ISTANBULUN ANADOLUSUNDA SENI INKAR EDENLER COK KABUL ETMEYENLERDE COK YINE ALLAH RAZI OLSUN ISTANBULU ANKARAYI IZMIRI BIZLERE BIRAKTIN.DUNYADA EN BUYUK DEVLET ADALETLI DEVLET OSMANLI DEVLETI

 5. kahramanin dunyasi diyor ki:

  6:48 ve Hızır aleyhisselam gelir. Ayasofya Camii'nin eksenini düzelterek Kabe ile bir hizaye getirir ve cemaat içindeki boş kalan bir kişilik yerde yerini alır. Ve fatih üçüncü tekbiri getirir namaz başlar (Şahsi görüşlerim – araştırınız)

 6. Nona Nona diyor ki:

  Amannn ynanamıyorum!!! Hiristian kilisede müsülmanlar nasıl namaz kılıcaklar yaaaa? İnsan ne kadar diştan deyştirirsa kendini de, içinden ayni insan değil mi? Bu da böyle!!! Vakıftan kiliseyi nasıl cama çeviriceksiniz?!çok büyük günah yaptınız ve cevapınızı da tanrıdan alacaksınız! Korkun!!!

 7. MUSTAFA KAYA diyor ki:

  DİLİNE YÜREGİNE SAGLIK.RABBİM FATHİN MEKANINI CENNET EYLESİN.TÜM OSMANLI PADİŞAHLARININ MEKANININ CENNET ETSİN RABBİM.ATASINI UNUTAN MİLLETLER TARİHİN ÇÖPLÜGÜNDE YOK OLMUŞLARDIR.BİR MİLLET ATALARINIDA,MİLLİ VE MANEVİ DEGERİNİ.TARİHİNİ KÜLTÜRÜNÜ DEGERLERİNİ GELİŞTİREN YÜCELTEN YENİ NESİLLERİNİ BU DOGRULTUDA YETİŞTİREN.DÜNYANIN YENİLİKLERİNİ KENDİ BÜNYESİNDE ERİTEN.KENDİNE ÖZ HER ALANDA YENİLİK ÜRETEN VE BİRLİK VE BERABERLİGİNİ DİRİ VE GÜÇLÜ TUTAN MİLLETLER KIYAMETE KADAR YAŞAYACAKARDIR.HAKLA HALKLA OLAN MİLLETLER BUNU BAŞARAN ONRUYULA ÖZGÜRLÜGÜYLE İNSANCA YAŞAMAYI HEDEF SEÇMİŞTİR.BU UGURDA BU YOLDA SONUNA KADAR MÜCADELEYE DEVAM.RABBİM TÜRK MİLLETİNİ DÜNYANIN HER ALANDA EN GÜÇLÜ MİLLETİ ETSİN VE TÜRK MİLLETİNİ EN GÜÇLÜ MİLLET OLARAK KIYAMET KADAR YAŞATSIN İNŞALLAH.SAYGILARIMLA.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.