Doğu Karadeniz Bölgesi’nde yer alan ve ülkemizin yeşilin her tonunu farklı bir güzellikte sergilediği Giresun, yıl boyunca bol yağış alması sayesinde yeşilin her tonunu sergileyen bir doğal güzelliğe sahiptir.

1-Giresun Uygulama Oteli

Hakkında yazdığım ilk otel olan Giresun Hotels’ Giresun Uygulama Oteli, aksiyonun tam ortasında yer alıyor. Yani konumu itibari ile çevresinde pek çok ilgi çekici yer bulunmaktadır. Karadeniz denilince akla gelen nefes kesen deniz manzarası otelin en dikkat çekici özellikleri arasında yer alıyor.

Otelin konuk odaları zevkli ama zarif bir şekilde tasarlanmıştır. Sade tasarımlı odalarda ihtiyaç duyulan alanlar yapılmıştır.

Bir otelin gecelik maliyeti, bölgede turistlerin yoğun olduğu yaz aylarında 200 ile 300 TL arasında değişmektedir.

SEE ALSO  Kocaeli'nin En İyi Karavan Kampı!! | Ormanya | 2. Swan Caravan Turu Başladı | En detaylı ormanya turu ile ilgili tüm içerikler

Giresun Uygulama Oteli’nde 0-6 yaş arası çocuklar ücretsiz konaklar.

2-Aripsas Otel

Turistler için çok sayıda turistik mekana, şehrin merkezine yakınlığı nedeniyle Aripsas Hotel’den yürüyerek kolayca ulaşılabilir. Ayrıca, Mavigöl ve Kuzalan şelaleleri gibi şehrin en önemli turistik mekanlarından bazılarına kısa bir mesafededir.

Otelin konaklama birimleri zevkli bir şekilde döşenmiştir. Ve mevcut estetik mekanlara hükmediyor. Otelde ayrıca harika bir yemek yiyebileceğiniz ve başkalarıyla sohbet edebileceğiniz bir restoran bulunmaktadır.

Yaz sezonunun başlaması ve konaklama talebinin artması nedeniyle otel fiyatları yaz aylarında 200 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

İnternette, mekanın misafir ağırlamak için evlilik cüzdanı gerektirdiğine dair herhangi bir materyal bulunmamaktadır. Ziyaretiniz sırasında herhangi bir sorun yaşamamanız için telefon ile teyit etmenizi tavsiye ederim.

3.Ramada Giresun

İçeriğimde Ramada Hotel Piraziz, şehir ve Karadeniz’in muhteşem manzarasına sahip odaları ve terasıyla Giresun’un en zengin otellerinden biri olarak öne çıkıyor. Tesisler plaja sadece bir dakikalık yürüme mesafesinde olduğu için otel daha çekici.

SEE ALSO  Divan Istanbul Asia, Istanbul, Turkey | divan asia booking hakkında yeni güncellenen bilgileri kapsama

Otelin odalarını döşemek için modern tasarım kullanılmıştır. Tatilini denizde geçirmeyi tercih edenler için Ramada Hotel, Giresun otellerinde kapalı havuzlu tek otel olması nedeniyle mükemmel bir çözüm. SPA alternatifi, konukların rahatlaması için ilgi çekici olanaklardan bir diğeridir.

Lüks bir otel Ramada Hotel Piraziz’dir. Temel bir odanın maliyeti gecelik 500 ile 600 TL arasında değişmektedir. Oda tipinin fiyat aralığı üzerinde etkisi vardır, belirtilmelidir.

Otel, 0-6 ve 7-12 yaş arası çocuklar için %25 ek ücret almaktadır.

4.Lonca Butik Otel

Giresun otelleri listemde yer alan Lonca Butik Otel en göz alıcı işletmelerden biridir. Adı şehrin orijinal limanından gelmektedir. Otel oldukça şık, şehrin göbeğinde ve her şeyin yakınında yer alıyor ve odalar rahat ve düşünceli bir şekilde çağdaş bir tarzda dekore edilmiş.

SEE ALSO  Mer Tur Otel, sezonu açtı | yalova mertur otel ile ilgili tüm bilgiler yeni güncellendi

Ayrıca Giresun Adası’nı ziyaret etmek isteyen misafirlerimiz, otel limana çok yakın olduğu için limandan kalkan teknelere rahatlıkla binebilirler.

Güne zinde başlamak isteyenler, kahvaltılarını cam pencereli ve kale manzaralı açık büfede yiyebilirler.

Fiyatların en fazla yükseldiği yaz aylarında, tipik bir otel maliyeti 200 TL ile 300 TL arasında değişiyor. Ancak, maliyetler seçtiğiniz oda türüne göre değişir.

5.Serenti Pamuk Hotel

Giresun’daki en iyi oteller listemde şehrin kalbinde yer alan Serenti Pamuk Otel var. çünkü görülmesi gereken birçok yer otele yakın.

Otel, Giresun’un amblemi olan fındık mahsulünü tüketerek misafirlerine kahvaltıda çeşitli yiyecekler vermeyi de ihmal etmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.