Bu makale içeriğinde beylerbeyi rakı göbek hakkında konuşacak. beylerbeyi rakı göbek arıyorsanız, bu Göbek Rakı Nasıl Yapılır? Rakı Göbeği Nedir? Rakı Damıtımı ve Göbek Alma İşlemine Dair Her şey yazımızda beylerbeyi rakı göbek’yi Hometown Inn ile birlikte inceleyelim.

Göbek Rakı Nasıl Yapılır? Rakı Göbeği Nedir? Rakı Damıtımı ve Göbek Alma İşlemine Dair Her şey içindeki beylerbeyi rakı göbek ile ilgili bilgilere ayrıntılı olarak genel bakış

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

SEE ALSO  Basur hastaları için zararlı yiyecekler nelerdir? | meyveli bira çeşitleri ile ilgili en eksiksiz bilgilerin özeti

Bu hometown-inn.com web sitesinde, sizin için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için beylerbeyi rakı göbek dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en doğru değeri sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

beylerbeyi rakı göbek ile ilgili bazı bilgiler

Rakı damıtmanın nasıl yapıldığını ve rakının nasıl yapıldığını anlattıktan sonra? Soruyu detaylı bir şekilde cevapladıktan sonra sıra göbek rakısının nasıl yapıldığını açıklamaya gelmişti. Göbek, rakı damıtırken ortaya çıkan kısımdır. Göbek aldırmanın bir çok yöntemi olmasına rağmen bu videoda sizlere hacimsel ayırma yöntemi ile göbek deliği aldırmaktan bahsetmek istiyorum. Göbek rakısını bir kez yapıp içtikten sonra sizin için her şey farklı olacaktır. Alkolün kötü kısımlarından kurtulurken daha çok keyif alacak ve yumuşacık bir rakı keyfi yaşayacaksınız. .

SEE ALSO  2. Samaqon hazirlanmasi. Vodka nasıl hazırlanır | vodka nasil yapilir ile ilgili yeni güncellenen bilgilere genel bakış

beylerbeyi rakı göbek konusuyla ilgili bazı fotoğraflar

Göbek Rakı Nasıl Yapılır? Rakı Göbeği Nedir? Rakı Damıtımı ve Göbek Alma İşlemine Dair Her şey
Göbek Rakı Nasıl Yapılır? Rakı Göbeği Nedir? Rakı Damıtımı ve Göbek Alma İşlemine Dair Her şey

Okuduğunuz Göbek Rakı Nasıl Yapılır? Rakı Göbeği Nedir? Rakı Damıtımı ve Göbek Alma İşlemine Dair Her şey hakkında bilgi bulmanın yanı sıra, Ardından, Hometown Inn Güncellemeyi hemen aşağıda olan daha fazla bilgiye bakabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

beylerbeyi rakı göbek ile ilgili birkaç öneri

#Göbek #Rakı #Nasıl #Yapılır #Rakı #Göbeği #Nedir #Rakı #Damıtımı #Göbek #Alma #İşlemine #Dair #şey.

SEE ALSO  Evde Şarap Yapımı | votka neyden yapılır ile ilgili en iyi içeriği özetleyin

rakı nasıl yapılır,evde rakı yapımı,anasonlu rakı,rakı yapımı,rakı damıtımı,rakı,üreten adam,etil alkol yapımı,damıtım,imbik,alkol damıtımı,göbek rakı,ev yapımı rakı,anasonlama,rakı tarifi,damıtma,alkol üretimi,rakı üretimi,anasonlu damıtım,rakı yap,evde rakı nasıl yapılır,rakı damıtma,alkol damıtma,rakı göbeği,göbek alma,nasıl yapılır,göbek alma işlemi,göbek rakısı,rakıcı,rakı damıtmak,anasonlu rakı nasıl yapılır,rakı üretimi nasıl yapılır.

Göbek Rakı Nasıl Yapılır? Rakı Göbeği Nedir? Rakı Damıtımı ve Göbek Alma İşlemine Dair Her şey.

beylerbeyi rakı göbek.

beylerbeyi rakı göbek içeriğiyle HometownInn güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. beylerbeyi rakı göbek hakkındaki makaleyi HometownInn ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Ahmet görmez diyor ki:

  Her şişede farklı miktarda alkol var .Yanılmıyorsam 15 şişe bu da bana şunu düşündürüyor,bu damıtım bir saat sürüyor her dört dakikada şişe değişiyor.Şişe bittiğinde de damıtım bitiyor.Farklı zaman dilimlerinde damıtım miktarı artıyor veya eksiliyor.Isı miktarı ve koşullar olmasına ramen.

 2. Alil Beya! diyor ki:

  merhaba. 3 damıtım yapıcam yarın başlıyorum. Size iki sorum var. göbek için her damıtımda göbek ayırmam gerekiyor mu yoksa bu son damıtım için mi geçerli. Bir de 3. damıtımda anason tohumuyla damıtım mı önerirsiniz yoksa damıtım bittikten sonra anason yağı eklemek de aynı sonucu verir mi?

 3. Resurrection diyor ki:

  %10 baş
  %75 göbek
  %13 kuyruk
  örnek: 2. damıtımdan 4 litre %40 lık ALKOL ELDE ETMİŞ OLALIM.
  4000×0.4=1600ML
  1600×0.10 =160ML BAŞ
  1600×0.75 =1200 ML GÖBEK
  1600×0.13 = 208 ML KUYRUK
  Elde ettiğim göbek rakısını %50 ye seyreltip en az 3-5 gün dinlendiriyorum. İstenilirse litre başına 5 gr şeker ilave yapılabilir. ilk 2 gün şişe ağızlarına kahve filtresi geçirirseniz içimi daha yumuşak olur.. 🙂
  Saygılar..

 4. Levent diyor ki:

  Bu damitimi kac derecede devam ettirdiniz acaba ? Ocagin alti en yuksekte mi mesela. Derece ile alakali da bilgi verebilir misiniz ?

 5. Levent diyor ki:

  Tecrube edilmis bilgi bu sekilde paylasildikca daha da degerli oluyor. Tesekkurler, agziniza emeginize saglik… Kafalarda donen bir cok sorunun cevabini vermissin hocam… Ocagin altini ne zaman kısıyorsunuz, derece kullanmiyor musunuz tencerede? Damitim boyunca kac derecede tutuyorsunuz mesela?

 6. Hanzel Home diyor ki:

  Hocam merhaba ben bugün anasonlu damıtım işlemi yaptım bundan önce de bakır boru temizliğini limon tuzu ile yaptım içinden suda geçirdim gayet temiz oldu ancak iki gündür çıkan ürün sarı oluyor ne yapsam düzelmedi sorun nedir.Anasonu alkolün içinde 3-4 gün bekletip süzmeden o şekilde damıtıyorum.

 7. Sedat Yiğit diyor ki:

  selamlar öncelikle elinize ve emeğinize sağlık benim biraz kafam karıştı ilk kez yapacak olmamdan kaynaklı şimdi 2. damıtımda çöp baş göbek kuyruk ayırımını gelen alkolün yüzdesini hesaplayarak tek bir kapta biriktirsek olmuyor mu yani çöp ve başı bi kapta sonra gelen göbeğin tamamını bi kapta kuyruk kısmını bi kapta yapsak sıkıtı olur mu teşekkürler

 8. Serafettin Unutulmaz diyor ki:

  Merhaba : bu yöndeki videoları keyifle izliyorum sizinde emeğinize ağzınıza sağlık bir sorum olacak. Sadece göbeği kullanıyorum diyorsunuz baş ve kuyruk diğer yapılan maişelerde yada ikinci damıtımda kullanılırsa her döngüde sürekli olarak kalite düşmesi olabilirmi?

 9. KARTAL BABA diyor ki:

  Cok aydinlatici harika bir video olmus cok tesekkurler..Su tasarrufunundan sikayettci olan arkadaslar icin onerim hortumun ucunu kovalara koyup daha sonra tuvaletlerde sifon cekme yerinde kullanabilirler.

 10. Yasin Gurkan diyor ki:

  Merhabalar,bende bu yöntem ile çok güzel sonuç aldım, yanlız bir sorum olacak, alkol derecesi 50 abv düşünce damıtımı kestim ve ayrımları öyle yaptım,siz hangi derecede bitiriyorsunuz,ben erken damıtımı bitirmiş olabilir miyim?

 11. ersel tuncer diyor ki:

  üstadım teşekkürler
  alkol buhar sıcaklığına göre göbek ayrımı nasıl oluyor? sizin yaptığınız reflux imbik teki gibi buhar sıcaklığını 78 derecede sabitlediğmizi var sayarsak bu sıcaklıktaki gelen ürün göbek mi olur ? yoksa bunu da mı ayırmamız gerekir. teşekkürler.

 12. ibrahim ülkü diyor ki:

  saol paylaşımı için bi önerim var .. toplamda elinde kaç derece alkol var ve anasonlu damıtımda kaç ml baş kaç derece kaç ml göbek kaç derece kaç ml kuyruk kaç derece aldıysanız ona göre bi yol çizilip 15 şişe kullanmanıza gerek kalmaz bence

 13. TahaCan Güngör diyor ki:

  hocam merhaba ben 45 derece alkolümde anasonlama yaptım 3 gün beklettim 2. damıtıma geçtim 77 derece alkolum geldi seyreltme yaptım alkol derecem 48 oldu ama alkolum bulandı anasondan ötürü neyden kaynaklı olabilir şimdi 3. damıtım yapıyorum

 14. Pegasus Olympos diyor ki:

  Merhabalar,

  Damıtımı beyazlama başlayınca kestiğiniz için, kuyruk zaten imbikte kalmış olmuyor mu? Şişelere aldığınız ürünün sonundan tekrar %30 kuyruk ayırmak ve imbikte kalan 2 tane kuyruk ayırmış olmuyor musunuz?

 15. Ahmet VAROL diyor ki:

  Değerli üstadım üreten adam, öncelikle iyi bayramlar diliyorum. Rahatsızlık veriyorum kusura bakmayın acil yardımınıza ihtiyacım var. biliyorsunuz mayşemle ilgili sorum olmuştu o mayşe öldü
  Yeni mayşe hazırladım yine olması gerektiği gibi.
  İlk yoğunluk 1080 idi son yoğunluğu 2 gün önce ve bugünde 1015 (8,15 Abv) görerek tabi kabarcığında yok denecek az çıkmasıyla birlikte damıtıma geçtim. 1 er litre lik ayrım yaparak damıtıma başladım.
  İlk litrede 30 abv, ikinci litrede 20 abv, 3ncü litrede " 0 " abv görünce damıtımı kestim.
  Yine ilk damla gelmeye başladığı anda olabildiğince ateşi kısık konumuna getirmeme rağmen termometre ısısı 96-98' in altına hiç inmedi
  Ne oldu yine hiç bir anlam veremiyorum. Nerede hata yaptım diyorum bulamıyorum.
  Başlangıçta süzerek kovaya doldurduğum, damıtmada da yarıda kestiğim kazan'ın içindeki mayşeye bir zarar gelirmi? Mayşeyi tekrar damacanaya doldurdum ağzını hava almayacak şekilde kapattım. Bu durumda yeniden damıtıma geçmem için ne yapmam gerekiyor. Vallahi bu üçüncü mayşe hala sonuç elde edemiyorum. Unutmadan ÖNEMLİ : Mayşenin ikinci yoğunluk ölçümünde sonucun sıfır yada sıfıra yakın çıkması beklenir. Ne kadar sıfıra yakın olması gerekir? Benim 1015 olması gibi yeterli midir? Kusura bakmayın yoruyorum sizi kafayı yiyecek hale geldim acil yardımlarınızı rica ediyorum.

 16. sata java diyor ki:

  Oldukça faydalı ve teşvik edici videolar için çok teşekkürler. Merak ettiğim bir konu var. Reflux ile damıtma yaparken de baş, göbek ve kuyruk olarak ayırmak gerekli mi yoksa olduğu gibi rakı veya votka için bütün damıtılan alkolü kullanabilir miyiz? Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.