Makalenin bilgileri holiday inn görükle hakkında konuşacak. holiday inn görükle hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Görükle Tv Röportaj / Görükle'nin en büyük sıkıntısı nedir? makalesinde hometown-inn.com ile holiday inn görükle hakkında bilgi edinelim.

Görükle Tv Röportaj / Görükle'nin en büyük sıkıntısı nedir? içinde holiday inn görükle ile ilgili en alakalı içeriği sentezleyin

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu HometownInn web sitesinde, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için holiday inn görükle dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Size en doğru değeri getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Istanbul Yeşilköy Coast | yeşilköy balıkçılar sokağı ile ilgili yeni güncellenen bilgilerin özeti

Konuyla ilgili bazı bilgiler holiday inn görükle

Görükle’nin en büyük sorunu nedir ve nasıl çözülebilir?

Bazı resimler holiday inn görükle konusuyla ilgilidir

Görükle Tv Röportaj / Görükle'nin en büyük sıkıntısı nedir?

Öğrendiğiniz Görükle Tv Röportaj / Görükle'nin en büyük sıkıntısı nedir? hakkındaki içeriği okumanın yanı sıra, O zaman hometown-inn.com günlük güncelleme yapan diğer konuları hemen aşağıda arayabilirsiniz.

SEE ALSO  KUVER AÇMA 💯/ KUVER NASIL AÇILIR? (Kuvere Örnek Masalar) KUVER MALZEMELERİ, Mice en place | antalya kültür kahvaltı mekanları ile ilgili yeni güncellenen içeriğe genel bakış

Yeni bilgi için burayı tıklayın

holiday inn görükle ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Görükle #Röportaj #Görükle39nin #büyük #sıkıntısı #nedir.

[vid_tags].

Görükle Tv Röportaj / Görükle'nin en büyük sıkıntısı nedir?.

holiday inn görükle.

hometown-inn.com ‘ın sağladığı holiday inn görükle bilgisiyle, size değerli getireceğini umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn holiday inn görükle hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Cahit Eylul diyor ki:

  3:56 da konuşan arkadaş aynı kafadayız harika analiz etmişsin olayı. bir takım Öğrencilerin kendilerine saygısı olmadığı gibi çevrelerine de saygısı yok ancak dikkat edin bunu genellemiyorum çok saygılı temiz çocuklarda var burada görüyoruz ama etrafını umursamayan ve sadece kendini düşünen arkadaşlarda var. Sabah 8 de evden çıkıp işe gidiyorum ancak apartmanda bazı öğrenci arkadaşlar uyarmama rağmen sabahlara kadar yüksek seste müzik dinleme bağıra bağıra konuşma içip içip dağıtma olaylarını tekrarlıyorlar. çevresine saygısı olmadığı gibi kendisine de saygısı yok bu tip insanların.

 2. Cahit Eylul diyor ki:

  2:45 deki hatun diyor ki dışarıdan insan geliyor ulan dışarıdan gelen sensin zaten sanki kendisine özel tahsis edilmiş görükle. Görükle üniversite nin kampüsü içerisinde bir yer değil ki dışarıdan insan gelmesin. Ablacım Dışarıdan kimse gelmesin istiyorsan kampüsün içerisinden çıkma oradaki kafelerde falan takıl… Bende Ankara da okudum Görükleyi kafanıza göre yaşıyorsunuz daha ne istiyorsunuz? Ayrıca görükle ye gelen barzoların sorumluları da burayı fuhuş mekanı gibi gösterenler ve günü birlik ev kiralayan öğrenci ve emlakçılardır.

  Neyse belki birgün bizede denk gelirsiniz o zaman mikrofona konuşuruz. Tüm öğrenci arkadaşlara ve görükle halkına selamımı iletiyorum.

 3. cigdem can diyor ki:

  barzolardır arkadas bunun tartısması mı var.
  her tarafta her adımda her sokakta taciz var.
  not: ey yurdum genci, taciz sadece kadına laf atılması durumu değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.