Bu makalenin içeriği bursa da alkollü restaurantlar hakkında konuşacak. bursa da alkollü restaurantlar ile ilgileniyorsanız, bu Hocalar Pavyon Kapatti, Yanlis Okumadiniz Evet Gorenler Şok Oldu – Emri Bil Maruf Tebliğ makalesinde HometownInn ile bursa da alkollü restaurantlar’yi analiz edelim.

Hocalar Pavyon Kapatti, Yanlis Okumadiniz Evet Gorenler Şok Oldu – Emri Bil Maruf Tebliğ içindeki bursa da alkollü restaurantlar ile ilgili bilgilere en doğru genel bakış

Videoyu şimdi buradan izleyin

SEE ALSO  Beşiktaş' ta canlı müzik. aslanım benim 🦁 | beşiktaş canlı müzik ile ilgili en doğru bilgiyi kapsayan

Bu Hometown Inn web sitesinde, kendiniz için daha değerli anlayış için bursa da alkollü restaurantlar dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en doğru değeri sağlamayı umuyoruz, İnternetteki haberi mümkün olduğunca çabuk kavrayabilmenize yardımcı olur.

bursa da alkollü restaurantlar ile ilgili birkaç açıklama

Elhamdülillah hocalarımızın İstanbul’dan ayrılarak yaptıkları Bayburt Seferi sırasında Bayburt’ta bir gece kulübünde yaptıkları Emri Bil vesilesiyle Gece Kulübü yani köşkün kapanmasına vesile oldular. HAYFED Fetih-i Hayır Cemiyeti Mahmut Efendi Hz. 17 yıl Medine Vekili olan Medineli Talha Hoca başkanlığında kurulmuş bir dernektir. Bu kanalda İslami İçerikli videolar paylaşılmaktadır. Emir Bil Maruf, Duyuru, Sohbet, Sokak Röportajları, Sosyal Deneyler, Vaazlar, Soru-Cevap, Dini Videolar, İslami Videolar, Kur’an-ı Kerim, Tilavet, Bilgiler gibi İçerikler Paylaşılmaktadır. ► www.hayfed.org ► ► ► HAYFED (Hayırların Fethi) Olarak Amacımız, Emri Bilmek, Emri Bilmek ve İletişim Kurmak Görevini İcra Etmek, İhtiyaç Sahibi Ailelere, Yetimlere, İhtiyaç Sahibi Ailelere Yardım Etmek. HİZMETLERİMİZ ✔️Emri Bil Maruf ✔️ Medrese Öğrencilerine Yardım ✔️ Yetim Ailelere Yardım ✔️ Zekat ✔️Fitre ✔️ Sadaka ✔️Muhtaç Ailelere Erzak Yardımı Bağış ve yardımlarınız için. Kuveyt Türk Hesap ADI: Fethi Yardım IBAN: TR23 0020 5000 0967 2899 4000 01 TEL: 0212 615 99 89 WhatsApp: 0552 845 37 47 #hoca ​​#hayfed #pavyon .

SEE ALSO  EĞLENCE MEKANLARI 0101 | bursa eğlence mekanları canlı müzik ile ilgili en ayrıntılı bilgiye genel bakış

Bazı görüntüler bursa da alkollü restaurantlar konusuyla ilgilidir

Hocalar Pavyon Kapatti, Yanlis Okumadiniz Evet Gorenler Şok Oldu - Emri Bil Maruf Tebliğ
Hocalar Pavyon Kapatti, Yanlis Okumadiniz Evet Gorenler Şok Oldu – Emri Bil Maruf Tebliğ

Görüntülediğiniz Hocalar Pavyon Kapatti, Yanlis Okumadiniz Evet Gorenler Şok Oldu – Emri Bil Maruf Tebliğ hakkındaki içeriği anlamanın yanı sıra, Ardından, hometown-inn.com her gün hemen aşağıda yayınlayan daha fazla makale okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  Bir yer bulalım #gökhan#batu#canlar#meze#bursa#esra Akman | Yeni güncellenen meze bursa ile ilgili genel bilgiler

Daha fazlasını burada görün

bursa da alkollü restaurantlar ile ilgili anahtar kelimeler

#Hocalar #Pavyon #Kapatti #Yanlis #Okumadiniz #Evet #Gorenler #Şok #Oldu #Emri #Bil #Maruf #Tebliğ.

hayfed,hayırların fethi derneği,tebliğ,sokak röportajları,sosyal deney,son dakika,bar,pavyon,tebliğciler,emri bil maruf nehyi anil münker,cübbeli ahmet hoca,islam,Allah,müslüman,din,hayfed emri bil maruf,emri bil maruf,pavyon geceleri,pavyon şarkıları,pavyon ezhel,hocalar pavyon kapattı,görenler şok oldu,pavyona giren hocalar.

Hocalar Pavyon Kapatti, Yanlis Okumadiniz Evet Gorenler Şok Oldu – Emri Bil Maruf Tebliğ.

bursa da alkollü restaurantlar.

bursa da alkollü restaurantlar içeriğiyle HometownInn güncellemelerinin size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. HometownInn ‘ın bursa da alkollü restaurantlar içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. İLHAMİ TURNA diyor ki:

  Allahü Teala Aliimran Süresi Ayet 104, "İçinizden hayra çağıran, iyiliği emredip kötülüğü meneden bir topluluk bulunsun. İşte onlar kurtuluşa erenlerdir." Kıymetli Hocam siz bu görevi çok iyi yapıyorsunuz. Çok naif bir şekilde doğru yolu bu kardeşimize gösterdiniz. Allah Sizden Razı Olsun. Rabbim bu abiye sözünde durmayı nasip eder İnşaAllah. Videolarınızın devamını dilerim.

 2. Albtros Ai diyor ki:

  Bu insanları erleri gördükçe her izlediğimde ağlıyorum bazen inanamıyorum gördüklerime bu insanlar kendi işlerini bırakmış milletin iyiliği için yoruluyolar ne diym hepsinden Allah razı olsun keşke böyle insanlar artsa toplum düzelse

 3. BLaCKk SwaN diyor ki:

  RABBİM razi olsun hocammm sizden MaşaALLAH ne güzel insansınız MaşaALLAH RABBİM ne güzel hidayet etmiş MaşaALLAH

 4. Öztürk Beytullah diyor ki:

  Uyan ey gözlerim gafletten uyan
  Uyan uykusu çok gözlerim uyan
  Azrail'in kastı canadır inan
  Uyan ey gözlerim gafletten uyan
  Uyan uykusu çok gözlerim uyan

 5. Türkan Çelik diyor ki:

  Sizlerin ellerinden ve ayaklarınızda öpüyorum..53 yaşındayim benden küçüksüuz. Yaptığınız hizmetten dolayı önünüzde eğiliyorum,…yürüdüğümüz yollara toprak olayım…rabbim sayınızı artirsin sizleri ve bütün muminleri muvaffak kılsın…yolariniz açık olsun rabbim yar ve yardımcınız olsun güzel kardeşlerim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.