Bu makalenin bilgileri blue moon hotel ile ilgili olacaktır. blue moon hotel hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Hotel Blue Moon (호텔 블루문) FM Teaser 2021 (김지원x김수현) Read Caption! makalesinde hometown-inn.com ile blue moon hotel’yi analiz edelim.

Hotel Blue Moon (호텔 블루문) FM Teaser 2021 (김지원x김수현) Read Caption! içindeki blue moon hotel ile ilgili bilgilerin en doğru şekilde özeti

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

SEE ALSO  KAPADOKYA NASIL GEZİLİR - En İyi Rota | Yakın zamanda güncellenen istanbul kapadokya turu hakkındaki bilgilerin özeti

Bu hometown-inn.com web sitesinde, kendiniz için daha yararlı anlayışa sahip olmak için blue moon hotel dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz değeri sunmayı umuyoruz, İnternette olabildiğince çabuk haber yakalayabilmenize yardımcı olun.

blue moon hotel ile ilgili birkaç açıklama

@wiradityam ve @drakoruniverse tarafından FanMade. . . Blue Moon Hotel, ölenlerin bir süre kaldığı otelin yeni sahibini size anlatacak. Yeni sahibi, geçmişte sevdiklerinin reenkarnasyonu ile tanışır, ancak hem geçmişte hem de şimdi ikizi olan bir kadını sevmesi kafasını karıştırır. . . Bugün kadınlardan biri gizemli bir şekilde öldü ve Blue Moon Otel’de hayalet bir çalışan oldu. Blue Moon Hotel’in sahibinden, ikizini şu anki lise hayalleri olan kadın polis memuru olma ve kız kardeşinin ölümü nedeniyle depresyona girme tehlikelerinden korumak için yardım istedi. Yanlışlıkla iblis kralı içeren büyük bir siyasi komploya karıştığını fark etti. Şimdi Blue Moon Hotel’in sahibi her ikisine de yardım etmeye çalışıyor. Joseon’da kral olduğunda (Blue Moon Hotel’in sahibi) sevdiklerinin ikiz kardeşiyle evlenerek büyük bir hata yaptı. Kralın sevdiği kişi, bir yerde tesadüfen karşılaşan bir asiydi. Oysa evlenip kraliçe olduğu kadın, bebekliğinden beri aristokrat bir aile tarafından gizlice evlat edinilen bir kadındı. Başlarına trajik bir olay geldi ve Kral’ın ruhu ahirete çıkamadı ve 400 yıl boyunca Mavi Saray’ın bekçiliğini yaptı.

SEE ALSO  spice hotel belek настоящее лакшери Полная ультра и сервис | belek spice hotel ile ilgili güncellenmiş bilgileri kapsama

blue moon hotel konusuyla ilgili fotoğraflar

Hotel Blue Moon (호텔 블루문) FM Teaser 2021 (김지원x김수현) Read Caption!

Görüntülediğiniz Hotel Blue Moon (호텔 블루문) FM Teaser 2021 (김지원x김수현) Read Caption! hakkındaki içeriği anlamanın yanı sıra, O zaman hometown-inn.com her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer birçok makaleyi keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  Ankara Çıkışlı Günübirlik Ilgaz Turu | hafta sonu konaklamalı ılgaz turu ile ilgili en ayrıntılı bilgilerin özeti

Daha fazlasını burada görün

blue moon hotel ile ilgili bazı öneriler

#Hotel #Blue #Moon #호텔 #블루문 #Teaser #김지원x김수현 #Read.

[vid_tags].

Hotel Blue Moon (호텔 블루문) FM Teaser 2021 (김지원x김수현) Read Caption!.

blue moon hotel.

blue moon hotel içeriğiyle Hometown Inn ‘ın sağladığı, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com blue moon hotel hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

  1. Mọt Phim diyor ki:

    When will it be officially released or start shooting? I have been waiting for this Blue Moon Hotel movie for a long time since Moonlight Hotel ended.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.