Bu makalenin bilgileri dry martini ile ilgili olacaktır. dry martini ile ilgileniyorsanız, bu How to make DRY MARTINI by Mr.Tolmach makalesinde dry martini’yi keşfedelim.

How to make DRY MARTINI by Mr.Tolmach içindeki dry martini ile ilgili en ayrıntılı bilgileri kapsar

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

SEE ALSO  Filtre Kahve Makinesi ile Kahve Yapımı (Goldmaster MyCoffee) | En doğru türk kahvesinden filtre kahve yapılır mı hakkında genel bilgiler

Bu Hometown Inn web sitesiyle, sizin için daha yararlı anlayışa sahip olmak için dry martini dışında bilgi ekleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en doğru bilgiye hizmet etme arzusuyla, İnternetteki haberi mümkün olduğunca çabuk kavrayabilmenize yardımcı olur.

dry martini ile ilgili bazı içerikler

Tarif: Cin – 60-70 ml (Londra Kuru Cin daha uygundur, ben sadece soğutulmuş olduğu için Hendriks kullanıyorum.) Kuru vermut – 30 ml Karıştırın ve soğutulmuş kokteyl bardağına süzün, limon bükümü ile süsleyin. Şerefe 😉 Kanalın büyümesine ve gelişmesine yardımcı olmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan videoya kendi dilinizde altyazı yapabilirsiniz: ********************* **************** Patreon: Instagram: FB: ****************************** ***** .

SEE ALSO  Alkolsüz Bira İçmek Günah mıdır? | tuborg alkolsüz bira ile ilgili yeni güncellenen bilgilerin özeti

dry martini hakkında bilgi ile ilgili fotoğraflar

How to make DRY MARTINI by Mr.Tolmach
How to make DRY MARTINI by Mr.Tolmach

Görüntülediğiniz How to make DRY MARTINI by Mr.Tolmach hakkındaki içeriği anlamanın yanı sıra, Ardından, HometownInn her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla bilgiyi arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Sensation black Music com Luiznho & Bira BSM Dj. | En alakalı dark bira ile ilgili içeriğin tümü

Daha fazlasını görün

dry martini ile ilgili öneriler

#DRY #MARTINI #MrTolmach.

mrtolmach,cocktail,bar,bartender,mixology,mixologist,gopro,sonyx3000,bartending.

How to make DRY MARTINI by Mr.Tolmach.

dry martini.

dry martini hakkında hometown-inn.com sağladığı bilgilerle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com dry martini hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Felix Fernandez diyor ki:

    Mr. Tolmach your a very technique driven bartender that I follow for my Russian influence being from the United states. I have only 2 questions. Why do you dip your strainer in the crushed ice before straining? And in Russia do most volume cocktail bars stick a bar spoon in the crushed ice in a section that won't be used? Thanks for the always great content and I look forward to many more!

  2. Jo eliten diyor ki:

    in nyc we do 3oz of gin no vermouth, idk why americans feel so wierd about it.
    This one champagne bar I work in customers often ask for it shaken untill the shaker is frosty, THATS how cold they want it.

    I love your videos man! Been watching you for years and you are the one who taught me a lot of cocktails!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.