Bu makalenin bilgileri ığdırın neyi meşhur ile ilgili olacaktır. ığdırın neyi meşhur ile ilgileniyorsanız, bu Iğdır'da Bozbaş Yemeye Gittik – Tuzluca, Kızıl Kale, Iğdır Şehir Merkezi makalesinde ığdırın neyi meşhur’yi keşfedelim.

Iğdır'da Bozbaş Yemeye Gittik – Tuzluca, Kızıl Kale, Iğdır Şehir Merkezi içindeki ığdırın neyi meşhur ile ilgili bilgilere en doğru genel bakış

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesinde, sizin için daha yararlı veriler için ığdırın neyi meşhur dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en ayrıntılı bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  EV FİYATLARI DİBE VURACAK! Ev almadan önce mutlaka seyredin | Yeni güncellenen mersin apart fiyatları 2021 hakkındaki bilgilere genel bakış

ığdırın neyi meşhur ile ilgili birkaç açıklama

Kuzenlerim Mustafa ve Yusuf Akkurt ile birlikte Iğdır’da gezilecek ve görülecek yerlerin bir kısmını gezdik, kızıl kaleyi, tuz mağaralarını, ğdır kervansarayını, Iğdır şehir merkezini ve çarşısını gezdik, hatta meşhur Iğdır’ı yemeye gittik. bozbaş, umarım video ilginizi çeker. Videoyu izledikten sonra sizlerden videonun en ilgi çekici yeri hakkında yorum yapmanızı rica ediyorum ayrıca kanalıma henüz abone olmamış olanlar için de daha yolun başında olduğum için sizlerle birlikte seyahat edeceğiz. eğlenin ve öğrenin, güvende kalın, Tanrı korusun. Saygılarımla. Kanalıma abone olun, Whatsapp grubuma katılın: Sri Lanka videoları: Endonezya videoları: İran videoları: Hindistan videoları: Maldivler videoları: Türkiye videoları: Tüm videolarım: SOSYAL MEDYA: Instagram: Facebook: Twitter: Web sitem: e-posta adresim : info@ Gezinbiradam.com Herkese merhaba, ben Yavuz Akkurt, 2002 yılından beri dünyanın farklı bölgelerini ve ülkelerini geziyorum, dolaşıp eğleniyorum. Kanalıma Macera ve Aksiyon Dolu Belgesel Videoları, Tatil, Seyahat ve Vlog tarzı Seyahat Videoları, İlginç Mutfak ve Yemek Videoları, ilginç insanların ve ilginç yaşam tarzlarının videolarını ekliyorum, bazen cenaze çekiyorum, bazen düğün merasimleri çekiyorum, Kendi tarzımda şakalar yaparım. İnsanlarla sohbet ediyorum amacım eğlenmek ve eğlendirmek, umarım videolarımı beğenirsiniz, izlediğiniz için teşekkür ederim, benimle kalın çünkü daha yeni başladık. ✔️ “Bugün yapabiliyorken gezin ve görün, yoksa yarın çok geç olabilir.” 💚 Çalışmalarımı yakından takip eden ve abone olan herkese sonsuz teşekkürler. 🕕 Her Çarşamba ve Cumartesi yeni videolar Youtube kanalımda olacak, bildirimleri açmayı unutmayın. @Gezgin Adam #Iğdır​ #Bozbaş #Ziyaret Edilecek Yerler .

SEE ALSO  Girne Kalesi KKTC | girne kalesi ile ilgili yeni güncellenen bilgileri kapsayan

ığdırın neyi meşhur hakkında bilgi ile ilgili fotoğraflar

Iğdır'da Bozbaş Yemeye Gittik - Tuzluca, Kızıl Kale, Iğdır Şehir Merkezi
Iğdır'da Bozbaş Yemeye Gittik – Tuzluca, Kızıl Kale, Iğdır Şehir Merkezi

Görüntülediğiniz Iğdır'da Bozbaş Yemeye Gittik – Tuzluca, Kızıl Kale, Iğdır Şehir Merkezi hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Ardından, Hometown Inn ‘nin her gün yayınladığı daha fazla içerik arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Bartın'ın Neyi Meşhur - Nesi Meşhur Türkiye | bartın ın neyi meşhur ile ilgili yeni güncellenen içeriğe genel bakış

Daha fazlasını görün

ığdırın neyi meşhur ile ilgili anahtar kelimeler

#Iğdır39da #Bozbaş #Yemeye #Gittik #Tuzluca #Kızıl #Kale #Iğdır #Şehir #Merkezi.

ığdır,ığdır kervansarayı,ığdır kalesi,kızılkale,kızıl kale,ığdır merkez,iğdır şehir merkezi,ığdır çarşısı,ığdır çarşı,ığdır şehri,ığdır yemekleri,bozbaş,abgoşt,avgoşt,av goşt,boz baş,bozbash,piti,tuzluca,tuzluca mağaraları,tuzluca hotel,tuzluca otel,astım oteli,astım hastaları için,ığdır domatesi,ığdır kayısısı,kayısı,domates,mustafa akkurt,yusuf akkurt,yavuz akkurt,gezgin bir adam,doğu,doğu anadolu,doğu anadolu bölgesi,gezgin bir adam ığdır.

Iğdır'da Bozbaş Yemeye Gittik – Tuzluca, Kızıl Kale, Iğdır Şehir Merkezi.

ığdırın neyi meşhur.

ığdırın neyi meşhur içeriğiyle HometownInn güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. hometown-inn.com ‘nin ığdırın neyi meşhur içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Hasan Günaydın diyor ki:

    Kolay gelsin Noktadaki asker sizi yanlış yönlendirmiş Bırnékévér dediğimiz yerde Kızılkayada Urartuların yaptığı kale var ve bütün Erez havzasını kontrol ediyor. Kızıltepeler diye sana gösterilen yerler Gökkuşağı tepeleridir.Kalenin asıl yapısını DSİ Erez setini yaparken kaleyi harap ettiler. Tepeden Nehre inen kapalı merdivenleri vardı.

  2. Mahsun Süğüt diyor ki:

    Böyle sıcak kanlı insanlara okadar ihtiyacım hatta muhtacım ki böyle insanların olduğunu bilmek bile insanı sevindiriyor. İnşallah bir gün nasip olurda bende böyle gezip görebilirim. Yaşadığım şehirden çevremden okadar sıkıldım ki . Beni tanımayan insanların yanında sohbet etmek insana daha iyi geliyor. Emeğine sağlık abim. Sende sıcak kanlı insansın Allah gönlüne göre versin inşallah.

  3. Tolga yc diyor ki:

    O Tuzlucadaki tepelerin adı kızılkale değil gökkuşağı tepeleri diye geçiyor renklerinden dolayı kızılkale tepe değilde yüksek dağın yanında aras nehri tarafında bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.