Bu makalenin içeriği ihlas kuzuluk otel tartışacak. ihlas kuzuluk otel arıyorsanız, bu İHLAS KUZULUK TERMAL İSLAMİ OTEL SATIŞ OFİSİ makalesinde HometownInn ihlas kuzuluk otel’yi açıklığa kavuşturalım.

ihlas kuzuluk otel ile ilgili içeriği en ayrıntılı şekilde İHLAS KUZULUK TERMAL İSLAMİ OTEL SATIŞ OFİSİ özetleyin

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu hometown-inn.com web sitesiyle, sizin için daha değerli veri için ihlas kuzuluk otel dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internette bilgileri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  DATÇA OTEL TAVSİYELERİ | Datça Butik Otel Önerileri | Datça Pansiyonları | 2021 | dalaman muhafazakar oteller ile ilgili yeni güncellenen bilgilerin özeti

ihlas kuzuluk otel ile ilgili içerik

İSLAMİ OTEL SATIŞ OFİSİ 0850 333 28 24 www.islamiotelsatisofisi.com www.twitter.com/islamiotelsatis GENEL ÖZELLİKLER Doğası ve termal suyu ile ünlü Sakarya’nın Akyazı ilçesine bağlı Kuzuluk beldesinde 2004 yılında hizmete açılan tesis; 60 standart, 3 suit ve 2 apart oda olmak üzere toplam 65 odası ve 130 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Restoran, 350 kişi kapasiteli yarım pansiyon, tam pansiyon ve ala carte olarak hizmet vermektedir. Her türlü organizasyon için gerekli tüm konfor ve teknik donanıma sahip 90 ve 45 kişilik 2 ayrı konferans salonumuzda şirket içi eğitim, seminer ve bayi toplantıları yapılabilmektedir. Thermal & Wellness ünitesi 3 termal özel banyo, sauna ve masaj salonundan oluşmaktadır. Ayrıca otelin karşısında bulunan bay ve bayanlara özel genel termal havuzlarda bulunan kaplıca suyundan faydalanabilirsiniz. İSLAM KONSEPT Tesisin mutfağında helal konsept dahilinde helal ürünler kullanılmaktadır. Tesis içerisinde alkol servisi yapılmamaktadır. Tesisin ya kadınlara ve ailenize özel %100 korunaklı açık havuz(lar)ı ya da bay ve bayanlar için ayrı havuzları vardır. Tesisin spa merkezi ve termal alanları İslami konsepte uygun olarak tasarlanmış; Erkekler ve kadınlar için özel alanlar oluşturulmuştur. .

SEE ALSO  SMART HOLIDAY HOTEL BODRUM TANITIM FİLMİ | En detaylı sky star hotel gümbet ile ilgili tüm bilgiler

ihlas kuzuluk otel içeriği ile ilgili bazı görüntüler

İHLAS KUZULUK TERMAL İSLAMİ OTEL SATIŞ OFİSİ

Okuduğunuz İHLAS KUZULUK TERMAL İSLAMİ OTEL SATIŞ OFİSİ içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından, günlük güncellemeyi hemen hemen aşağıda hometown-inn.com güncelleyen başka içeriği arayabilirsiniz

SEE ALSO  YurtDışı Tatil ve Balayı Önerileri 🌴 🏊 | yurtdışı otelleri ile ilgili en ayrıntılı bilgilere genel bakış

Burayı tıklayın

ihlas kuzuluk otel ile ilgili anahtar kelimeler

#İHLAS #KUZULUK #TERMAL #İSLAMİ #OTEL #SATIŞ #OFİSİ.

Sakarya,Kuzuluuk,Akyazı,Sakarya otelleri,Sakarya termal otel,Sakarya islami otel,Sakarya İslami Tatil,Sakarya Otel,Otel,Tatil,Aile,Muhafazakar,Muhafazakar aile oteli,Tesettür oteli,Tesettür,Rezervasyon,Kampanya,Termal oteller,Termal tatil,İslami termal tatil,İslami termal otel,İndirim,İhlas kuzuluk termal otel,İhlas otel,Kuzuluk otel,Akyazı otel.

İHLAS KUZULUK TERMAL İSLAMİ OTEL SATIŞ OFİSİ.

ihlas kuzuluk otel.

ihlas kuzuluk otel bilgisiyle HometownInn sizin için güncellenen bilgiyle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com ihlas kuzuluk otel hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

İHLAS KUZULUK TERMAL İSLAMİ OTEL SATIŞ OFİSİ | ihlas kuzuluk otel ile ilgili genel bilgiler en doğru” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.