hasköyüm özlüce bu makalenin içeriğinde ele alınacaktır. hasköyüm özlüce hakkında bilgi ediniyorsanız, bu İpek Evler Kayapa makalesinde HometownInn ile hasköyüm özlüce’yi keşfedelim.

İpek Evler Kayapa içinde hasköyüm özlüce ile ilgili en alakalı bilgileri sentezleyin

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu HometownInn web sitesinde, sizin için daha yararlı veriler için hasköyüm özlüce dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Walking in Beylerbeyi, Istanbul | Famous Turkish Drama District [Leaf Cast] | beylerbeyi mekanlar ile ilgili tüm bilgiler doğru

Konuyla ilgili içerik hasköyüm özlüce

İpek Evleri, İpekoğulları İnşaat tarafından 2021 yılında inşa edilmiştir. 7.670 m2 arsa üzerinde 7 blok ve 72 daireden oluşmaktadır. 1.025.000 TL konut kredisi kullanabilirsiniz. Kayapa, Çamlık Bulvarı’na 200 metre uzaklıktadır. Dairenin Genel Özellikleri: Bireysel sistem kombi yerden ısıtma Ankastre ocak, fırın, davlumbaz, bulaşık makinesi Salonda elektrikli şömine ve taş duvar Salonda özel tasarım led ve aynalı duvar Balkonlarda cam balkon ve stor perde Dekoratif taş balkonlarda duvar Gizli LED aydınlatma Giriş portmanto Duvar kağıdı uygulaması Proje Genel Özellikleri: Açık Otopark Yüzme Havuzu Kapıcı Oyun Alanı Basketbol Sahası Spor Salonu Açık ve Kapalı yemekhane alanı.

SEE ALSO  KOCAELİ KÖRFEZ GARDAŞŞŞ... | kocaeli çamlıtepe ile ilgili en doğru bilgiye genel bakış

hasköyüm özlüce hakkındaki bilgilerle ilgili bazı resimler

İpek Evler Kayapa
İpek Evler Kayapa

Okuduğunuz İpek Evler Kayapa hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Ardından, aşağıdaki her gün HometownInn güncelleyen başka içeriği arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Van kahvaltısı tescillendi | tereci kahvaltı hakkında en iyi içeriği sentezleyin

Daha fazla haberi burada görün

hasköyüm özlüce ile ilgili anahtar kelimeler

#İpek #Evler #Kayapa.

özlüce,23nisan,ertugrul,29ekim,yuzuncıyıl,bursa,nilufer,Bademli,balat,gümüştepe,gumustepe,Çamlıca,beşevler,besevler,camlica,konum,merkezi,konut,daire,villa,müstakil,ev,bahçe,dubleks,konutkredi,kredihesaplama,faiz,kredi,uygun,fırsat,satılık,tasarım,mimar,gayrimenkul,realestate,property,balkan,hasanağa,kayapa,görükle,gorukle,hasanaga,Mudanya,güzelyalı,deniz,manzara,halitpaşa,ömerbey,tirilye Home,ofis,büro,kiralama.

İpek Evler Kayapa.

hasköyüm özlüce.

Hometown Inn ‘ın sağladığı hasköyüm özlüce bilgisiyle, size değerli getireceğini umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn hasköyüm özlüce hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.