irlanda nın neleri meşhur bu makalenin içeriğinde açıkça belirtilecektir. irlanda nın neleri meşhur ile ilgileniyorsanız, bu İrlanda'nın diğer Yüzü,Alın size Avrupa😳What’re bad things in Ireland-Dış Hatlar By Yasko 27.bölüm makalesinde irlanda nın neleri meşhur’yi analiz edelim.

İrlanda'nın diğer Yüzü,Alın size Avrupa😳What’re bad things in Ireland-Dış Hatlar By Yasko 27.bölüm bölümünde irlanda nın neleri meşhur ile ilgili en doğru bilgileri özetleyin

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

SEE ALSO  Ohri Gölü’nde Yüzmek | En doğru ohrid yeme içme ile ilgili tüm içerikler

Bu Hometown Inn web sitesinde, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için irlanda nın neleri meşhur dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en iyi bilgiyi getirme arzusuyla, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili içerik irlanda nın neleri meşhur

Bizi aşağıdaki sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz Instagram = Twitter = facebook = tiktok = Bu haftaki videomuzda İrlanda’nın özellikle Dublin’in bazı kötü taraflarını göstermeye çalıştık. İnsanların bu konudaki düşüncelerini sorduk. Keyifle izleyeceğiniz harika bir video oldu. İyi seyirler ve iyi eğlenceler..Videoyu beğenip paylaşmayı,yorum yapmayı,abone olmayı ve zili açmayı unutmayın❤️ İYİ OLSUN… Merhaba arkadaşlar bu hafta insanlara kötünün ne olduğunu sorduk. İrlanda’daki şeyler. Bu ülkeye aşık oldum ama bu videoda insanlar bize burada kötü şeyler gösteriyor. Çok ilginç bir videoydu eminim bu videodan çok keyif alacaksınız, şimdi biraz eğlenme zamanı, kanala abone olmayı unutmayın. Hepinizi seviyorum❤️ Son 3 videomu linkte bulabilirsiniz (son 3 video linki burada) Twin Musicom’un Carefree Melody adlı şarkısı, Creative Commons Attribution 4.0 altında lisanslıdır. Kaynak: Sanatçı: .

SEE ALSO  Erdek Ocaklar Çadır ve karavan kampı | Yeni güncellenen erdek ocaklar kamp yerleri ile ilgili bilgilere genel bakış

Bazı resimler irlanda nın neleri meşhur konusuyla ilgilidir

İrlanda'nın diğer Yüzü,Alın size Avrupa😳What’re bad things in Ireland-Dış Hatlar By Yasko 27.bölüm
İrlanda'nın diğer Yüzü,Alın size Avrupa😳What’re bad things in Ireland-Dış Hatlar By Yasko 27.bölüm

Okuduğunuz İrlanda'nın diğer Yüzü,Alın size Avrupa😳What’re bad things in Ireland-Dış Hatlar By Yasko 27.bölüm hakkında haberleri görüntülemenin yanı sıra, Sonra Hometown Inn günde güncellenen diğer makaleleri hemen aşağıda keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  Az Bilinen Amerikan Dolarları | Yeni güncellenen bilinmeyen para birimleri ile ilgili genel bilgiler

Burayı tıklayın

irlanda nın neleri meşhur ile ilgili bazı öneriler

#İrlanda39nın #diğer #YüzüAlın #size #AvrupaWhatre #bad #IrelandDış #Hatlar #Yasko #27bölüm.

irlanda dil okulu,yurtdışı eğitim,bad things in ireland,temple bar area,lovely ireland,avrupanın diğer yüzü,avrupada ki türkler,avrupa sokakları,gençler geziyor,yurtdışının kötü yanları.

İrlanda'nın diğer Yüzü,Alın size Avrupa😳What’re bad things in Ireland-Dış Hatlar By Yasko 27.bölüm.

irlanda nın neleri meşhur.

irlanda nın neleri meşhur hakkındaki bilgilerle HometownInn ‘ın size verdiği bilgilerle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com irlanda nın neleri meşhur hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. mehmet ırmak diyor ki:

  Türkiye’de din tüccarlığı yapıp insanları birbirine düşüren ve bundan beslenen münafıklar olmazsa adalet olsa eğitime biraz daha önem verilse mükemmel bir ülke olur

 2. Ada & Kumsal diyor ki:

  Herkes bu videoyu izledikten sonra avrupa bumu ülkemize şükredelim diyor,tmm tr çok güzel o ayrı,ama tüm avrupa dublinden ibaret değil bunu da bilin.zaten dublin yaşam kalitesi sıralamasında 33 sırasında,ben kuzey irlandaya 3 yıl önce gittim barlara ve kumarhanelere gittim tek bir tartışma bile görmedim.ispanya mesela heryer temiz insanları bunlar gibi değil,bu dublin avrupanın en pislik yeri bu yüzden zaten 33 sıradalar

 3. Bärklinn Olsson diyor ki:

  Türkiye de ki salaklar görsede inanmazlar bende Almanya yi gösteriyorum takmislar bi devlet 1500€ veriyo. Amk bunun zaten 1000€ kira elektrik gaz icinde yok.
  Almanya da çöp parasi bile var ôdüyoruz amina koduklarim anlamiyolar

 4. Nilay Izmire diyor ki:

  Eger dogru durust Ingilizce bilmiyorsan, neden Ingilizce yaziyorsun. Ayrica, Iralandali birisinin Istanbul'da gece Sulukuleye gidip " Turkiye'nin diger yuzu , alin size Orta Dogu " diye senin kadar G.Z. olacagini zannetmiyorum. Ha! Tamam! Fakirsin. Youtube da para yapmak istiyorsun. Irlanda'da kalmak istiyorsun bu yuzden tabii para gerekirde. Dolandiricilar , duzenbazlar gibi asagilik bir yaklasim. Hani o Kristal Meth almis, havalarda ucan ayrica sarhos olan var ya. Ondan farkin yok.

 5. ChEx TuRcO diyor ki:

  0:11 İŞTE ARKADAŞ TÜKÜRDÜ BÖYLE DERKEN GÖZLERİYLE YEDİ BE KIZI RESMEN :d :d :D: d: YALNIZ POLİS POLİS DEĞİLMİŞ BE ABİ, İST'DA BÖYLE TAŞKINLIKLAR OLACAK POLİS GELDİMİ JOP MANYAĞI EDER BUNLARI :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.