Bu makale iskender bursada nerede yenir hakkında açıklama sağlayacaktır. iskender bursada nerede yenir arıyorsanız, bu İSKENDER'İN PEŞİNDE, BURSA'NIN ARKA SOKAKLARINDA… makalesinde HometownInn ile iskender bursada nerede yenir hakkında bilgi edinelim.

iskender bursada nerede yenir ile ilgili genel bilgiler en ayrıntılı İSKENDER'İN PEŞİNDE, BURSA'NIN ARKA SOKAKLARINDA…

Aşağıdaki videoyu izleyin

SEE ALSO  Buz Gibi Ev Yapımı Limonata Tarifi 💯 Kolay ve Pratik Limonata Nasıl Yapılır | Portakallı Limonata | el yapımı limonata ile ilgili tüm en ayrıntılı bilgiler

Bu hometown-inn.com web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı veriler için iskender bursada nerede yenir dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz değeri sağlamayı umuyoruz, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir iskender bursada nerede yenir

Patreon’dan Desteklemek İçin ► Cüneyt Özdemir Katıl Düğmesine Basmak İçin ► Ethereum İle Desteklemek İçin ► 0x1E4dfE4a5B00De6e60dAa0dc7d9302c5956fb977 Solana İle Desteklemek İçin ► CzKUWgSAvdMWg4F1ZiKMLnuH7eqLyt3 devam ediyor CzMW1Wg. Cüneyt Özdemir sizi bu hafta Bursa’ya götürüyor. Bursa’nın neleri meşhurdur? Nereye gidilir? Bursa’nın en iyi iskenderi nerede yenir? — Tüm Videolar ► Yeni Videoları Kaçırmamak İçin ► — Sosyal Medya ► — #cuneytozdemir .

SEE ALSO  Bursa Korupark AVM / Аудиокниги / İskender kebap / Костюм Балди для Аслана / Пьем кофе с друзьями | meşhur bursa iskender bursa ile ilgili tüm en ayrıntılı bilgiler

iskender bursada nerede yenir içeriği ile ilgili bazı fotoğraflar

İSKENDER'İN PEŞİNDE, BURSA'NIN ARKA SOKAKLARINDA...
İSKENDER'İN PEŞİNDE, BURSA'NIN ARKA SOKAKLARINDA…

Okuduğunuz İSKENDER'İN PEŞİNDE, BURSA'NIN ARKA SOKAKLARINDA… hakkındaki haberleri keşfetmenin yanı sıra, Ardından hometown-inn.com Güncelleme Güncelleyen Diğer Bilgileri hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Burayı tıklayın

iskender bursada nerede yenir ile ilgili birkaç öneri

#İSKENDER39İN #PEŞİNDE #BURSA39NIN #ARKA #SOKAKLARINDA.

cüneyt özdemir,gündeme dair,haberler,en çok konuşulan olay,gündem,magazin haberleri,siyaset,bursada ne yenir,bursa mutfağı,pideli köfte,bursa iskender nasıl yapılır,bursa iskender tarifi,bursa iskender nerede yenir,iskender kebap nasıl yapılır,bursa iskender sosu,bursa iskender köfte,iskender kebap,bursa iskender,bursa iskender kebap,bursa lezzetleri,bursada iskender nerede yenir,kebapçı iskender,iskender tarifi,bursada ne yenir nereler gezilir.

SEE ALSO  HAZIR GATNİTÜR YEMEĞİ Nasıl Yapılır 😋 Çokça Marka Garnitür Haşlanmış Garnitür 🍞 Garnitur Yemegi | Yeni güncellenen dondurulmuş bezelye yemeği nasıl yapılır hakkındaki bilgileri kapsar

İSKENDER'İN PEŞİNDE, BURSA'NIN ARKA SOKAKLARINDA….

iskender bursada nerede yenir.

iskender bursada nerede yenir bilgisiyle Hometown Inn sizin için güncellenen bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. iskender bursada nerede yenir hakkındaki makaleyi Hometown Inn ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. ruhu poseidon diyor ki:

  Bu videoyu izlediğimde Bursamın güzel yerlerini herkes görsün ümidiyle açarak büyük öfke ve hayal kırıklığı yaşadm . Herkes kendi işini yapmalı bence vlog usluptarzı gezi rehberliği ne yazıkki herkesin harcı değil.. İstanbulda yüzlerce eski mahalle bir çok eski yerlerde yaşayan insanlar var kimse vlogunda korkudan hırsızlıktan bahsetmiyor . Bursada çok şükür insan dolu insan gbi insan hemde . Tarzı hoş olmayan bu program Bursayı anlatmak değilde eleştirmek için gelmiş adeta . Dünyanın neresine gidersen git insanlar için yaşadıkları yer en kıymetlisidir . Çok üzüldük çok . Emek sarfedin değer gösterin ki değer görebilin . Yine gelirseniz şayet iyi bir Bursalıyla gezmenizi tavsiye ederim saygılar..

 2. Emel Gencer diyor ki:

  Cüneyt bey programınızı ilgiyle izlemeye başladık fakat iskender yemek için giderken yolda sarf ettiğiniz sözleri size hiç yakıştıramadık .

 3. sabridogan16 diyor ki:

  Olmamış Cüneyt bey. Videonun başında ditroit kıyaslaması ile eksi 1 oluyor. 40 dakikalık videonun 10 dakikası Shell'e ayrılmış, fazla. İçerikte bir şey yok.

 4. Rzgr Gnş diyor ki:

  Cüneyt bey, Hani en eski iskerderci burasımı diye sorduğunuz yer, tüm aileye ait olan ilk dukkandir. Önünden geçtiniz. Ama olsun gittginiz yerde çok lezzetlidir. Emeğinize sağlık teşekkürler.

 5. Engin Akdemir diyor ki:

  Bicakcilar çarşısında meşhur Bursa bıçağı satıyor adam sen korkuyorsun, adam tarihi demir dövme işi yapıyor sen teşekkür edeceğine hangi yuzyildayiz diyorsun. Olmamış hiç.

 6. Murat KAFKAS diyor ki:

  Boşuna sıra beklediniz ilk baktığınız tahta binanın ordakide orjinal iskendercidir, mavi iskenderde boşa kuyruk beklersiniz hemde suratsız, tok işletmedir, zaten ye kalk sistemi vardır, dışardaki sırayı görüncede ister istemez aceleyle yiyip kalkıyorsunuz, boşa çile çekmişssiniz, Bursayı bilmeyen birileri kılavuz edince böle olur 🙂 Sanki Newyorkun arka sokaklarında geziyor, gayet güvenli bir bölgedir hiçbir şey olmaz..

 7. Vedat Akcakoca diyor ki:

  Eskiden cok güzeldi. Yani 90 yillari. PTT Binasi bir sokak atlayinca yani Seker Hoca Sokagi. PTT Binasida vardi Bunlarin korunup kollanmasi gerekiyordu. Ilk Cumhuriyet Yapilari olarak. Videonuzun bir yerinde Teyyare Sinemasi ve Ögretmenler Derneginin önünden gectiniz. Kipkirmiziya boyanmis igrendim. Ahmet Vefik Pasa Tiyatrosunu acaba ne hale getirmislerdir, T.C. Ziraat Bankasinin ne halde geldigine zaten tanigim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.