Bu makale istanbul çanakkale turları netleştirecek. Yol Bisiklet Vlog 23 makalesinde istanbul çanakkale turları’yi Hometown Inn ile netleştirelim.

Yol Bisiklet Vlog 23 içindeki istanbul çanakkale turları ile ilgili en ayrıntılı bilgileri kapsar

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesinde, kendiniz için daha değerli bir anlayış için istanbul çanakkale turları dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en iyi değeri getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Tekirdağ Kumbağ Pandır Apart Otel | şehri saray apart otel ile ilgili tüm içerik ayrıntılı olarak

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir istanbul çanakkale turları

İstanbul Uçmakdere Eceabat ( Bisiklet Paketleme – 1. Gün – 1. Bölüm Uzun turumuzu bisikletle yaptık. 2. Bölüm: Bu hafta yine kendimizi doğaya bıraktık. 10 kişilik güzel bir grupla 2 günlük bisiklet paketleme gezimizi tamamladık. ağızlar yeşerdi durduk yorulduk sıcağı ve uzun kilometreleri paylaştık yüzler hep güldü Tubi kendi rekorunu kırdı . çok yorucuydu bazen zihnen düşüyordu ama devam etti bir çoğumuz ilk defa bu kadar km denedik ilk günü sorunsuz bitirdik 2. gün sabah 3:00 de kalktık Kahvaltıdan sonra Çanakkale’ye vapura bindik.Karanlıkta dağlara çıktık.Heyecan vericiydi… Gökyüzü yavaş yavaş koyu renklerini değiştiriyordu.Bu geçişi yaşamak tarif edilemezdi!Çok uzun sürmedi. Yenice’ye kadar mola.Doğa harikaydı 2 saat sonra dağlarda kaybolduk… Yenice, Gönen’den sonra Bandırma’ya ulaştık. Uzun uz sohbet etme şansımız oldu. Birbirimizi tanıdık ve yeni insanlarla daha da zenginleştik. Bisikletin alt metni çok derin ve onu keşfedin… 1. Gün 275km 2700m 2. Gün 180km 2000m ✩✩✩ ✩✩✩ instagram: Yak’lar sizinle olsun… Daha Fazla Ride Bro! .

SEE ALSO  The #1 Travel Hack Of 2020 - How ANYONE Can Get 50% Off Hotels | royal milano hotel van booking hakkındaki tüm bilgiler yeni güncellendi

istanbul çanakkale turları konusuyla ilgili fotoğraflar

İstanbul Uçmakdere Eceabat ( Bikepacking 1.Gün - Part 1 ) Bisiklet Uzun Tur | Yol Bisiklet Vlog 23
İstanbul Uçmakdere Eceabat ( Bikepacking 1.Gün – Part 1 ) Bisiklet Uzun Tur | Yol Bisiklet Vlog 23

Yol Bisiklet Vlog 23 hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, O zaman Hometown Inn her gün aşağıda yayınlanan diğer makaleleri keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  ELZ TUR HASEREK KAYAK MERKEZİ | haserek kayak merkezi hakkında en ayrıntılı bilgileri sentezleyin

Daha fazlasını burada görün

istanbul çanakkale turları ile ilgili bazı öneriler

#İstanbul #Uçmakdere #Eceabat #Bikepacking #1Gün #Part #Bisiklet #Uzun #Tur #Yol #Bisiklet #Vlog.

bisiklet,uzun tur,uzun yol,vlog,ultra,cycling,yol bisikleti,ride more,gopro,ultradistancecycling,kartepe,bikepacking.

İstanbul Uçmakdere Eceabat ( Bikepacking 1.Gün – Part 1 ) Bisiklet Uzun Tur | Yol Bisiklet Vlog 23.

istanbul çanakkale turları.

istanbul çanakkale turları içeriğiyle Hometown Inn ‘ın sağladığı içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com ‘ın istanbul çanakkale turları içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. Deniz Karlı diyor ki:

    Özcan emeğine sağlık 49 yaşındayım seni heyacanla izliyorum. Benimde bir şehir bisikletim var. 40 km 'lik bir parkur deneyeceğim inşallah. İlerde de senin bisikletinden almayı düşünüyorum . Hızımı nasıl olcecegim , çekimleri nasıl yapacağım . Koruyucu ekipman nereden temin edebilirim yardımcı olurmusun

  2. Öztürk B. diyor ki:

    Abi ahdım vardı geçen yıldan: bu videoyu izledikten sonra rotadaki manzaralara hayran kalıp "ben de yapicam lan aynisini, en kötü ne olabilir ki" demiştim. Yaklasık 1 yıl sonra ahdımı çok çok çok zor da olsa güç bela gerçekleştirdim. Keşke "evde denemeyiniz " uyarısı falan koysaydın be abim 😀 baldırları bıraktım uçAMAmakdere tirmanislarinda zor bela attım kendimi geliboluya. Ama pişman mıyım? Asla! Mükemmel manzaralar vardı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.