Bu makale, içeriğinde açıkça bademli köyü bahseder. bademli köyü ile ilgileniyorsanız, bu İstanbul'dan göç alan köye gittik! Ayvacık Bademli Köyü makalesinde bademli köyü’yi analiz edelim.

bademli köyü hakkında genel bilgiler en ayrıntılı İstanbul'dan göç alan köye gittik! Ayvacık Bademli Köyü

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Hometown Inn web sitesiyle, sizin için daha değerli bir anlayış için bademli köyü dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiyi sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Aktivite Tur Size Bir TELEFON Kadar Yakınız ☎️ 0530 969 2852 #karadenizbizimlegeziyor | trabzon aktivite turizm hakkında en eksiksiz bilgilerin özeti

Konuyla ilgili paylaşım bademli köyü

Son zamanlarda büyük şehirlerde yaşayan insanların köylere göç etme istekleri daha da arttı. Bu videomuzda sizler için Çanakkale Ayvacık ilçesine bağlı Bademli Köyü videosunu hazırladık. Köydeki imkanlar ve imkanlar hakkında bilgi aldık ve sizin için İstanbul’dan Bademli Köyü’ne göç eden bir çiftle görüştük. Pandemi ile birlikte her yıl İstanbul’dan köye yerleşenlerin olduğunu öğrendik. Umarım köy videomuzu beğenirsiniz. Müzik: Dil Tengî-Sarı Tamburam Destek olmak için bu kanala katılın: İLETİŞİM İnstagram ► İş Teklifleri (İş) denizsari.iletisim@gmail.com Merhaba Ben Deniz Sarı, Youtube Türkiye için her hafta yeni videolar yüklüyorum. Kanalımda şehirden köye göç etmek isteyenler için köy, köy hayatı, köy gezileri, gezi, köye göç, günübirlik köy çalışmaları, vlog, gezilecek yerler, belgesel, insan hikayeleri ve daha bir çok şeyi paylaşıyorum. videoların. Zoru başardığım için çok mutluyum. Sizler için faydalı videolar hazırladıysam ne mutlu bana. Daha birçok videomdan haberdar olmak için abone olmayı ve bildirim zilini açmayı unutmayın! İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER, SEVGİLER, KALIN TEŞEKKÜRLER! #bademlikoyü #koyegöç #köygezisi .

SEE ALSO  BURSA İhsaniye Sosyete Pazarını Gezdim 10TL - PAZAR ALIŞVERİŞİ 15 - Bursa pazarları | ihsaniye nerede hakkında en ayrıntılı bilgiyi sentezleyin

bademli köyü konusuyla ilgili bazı görüntüler

İstanbul'dan göç alan köye gittik! Ayvacık Bademli Köyü
İstanbul'dan göç alan köye gittik! Ayvacık Bademli Köyü

Görüntülediğiniz İstanbul'dan göç alan köye gittik! Ayvacık Bademli Köyü hakkındaki haberleri izlemenin yanı sıra, Ardından hometown-inn.com Güncellemeyi hemen aşağıda olan daha fazla bilgi arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Dama Kamp Alanı | Edirne Kamp Alanları | Geziyoo.co #kamp [AÇIKLAMAYA BAK ] | edirne kamp ile ilgili tüm bilgiler doğru

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

bademli köyü ile ilgili öneriler

#İstanbul39dan #göç #alan #köye #gittik #Ayvacık #Bademli #Köyü.

deniz sarı,deniz sari,seyahat,gezi,vlog,köy videoları,seyahat videoları,travel vlog,belgesel,şehirden köye göç,köye göç,köy hayatı,köyde yaşam,köy gezileri,istanbuldan göç alan köy,ayvacık bademli köyü,bademli köyü,bademli,çanakkale,ayvacık,bademli videosu,köydeki imkanlar,istanbuldan göçmek,köye yerleşmek,köy gezisi,bademli köyü nerede,bademli köyü çanakkale,bademli köyü ayvacık,bademli köyü assos.

İstanbul'dan göç alan köye gittik! Ayvacık Bademli Köyü.

bademli köyü.

bademli köyü içeriğiyle hometown-inn.com ‘ın size verdiği içerikle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com bademli köyü hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Barış Özkan ile GeziYorum diyor ki:

  Merhaba videolar için teşekkür ederim , bende bu köyleri fırsat buldukça geziyorum ancak kısa zamanlarda hafta sonları mesela Bursa'dan geldiğim için her yeri gezemiyorum güzergah bakımından Google haritalarda liste halinde bir paylaşımınız varmıdır. Mesela Edremit' den çıksam nasıl bir rota çizmeliyim .

 2. Mehmet Biber diyor ki:

  Gezdiğin köyler içinde ayrıcalıklı köylerden biridir Bademli köyü.
  Bahsi geçen göçlerden kaynaklı hem sahilleri hemde konaklama fiyatları biraz kabarıklaştı ve arsa ve eski evlerin fiyatlarıda "uçtu"böylece eskiden sıradan emekliler zorlanmadan buralardan mülk edinebilirken şimdi sadece paralı zenginlerin " bezim bademli de taş evimiz var"havasıyla bu sahil köylere çökmesi var.
  Son tahlilde bu kara para aklayıcılarının buraları yağmalamalarını gözardı etmemek lazım.
  Şöyle de haksızlık etmek istemem, çok düzgün cevreci insanların da çoğunlukta olduğunu biliyorum,onları tenzih ediyorum.

 3. Bilhan Ulucay diyor ki:

  Ay! Seyfettin’i görmek çok hoş. Çanakkale Lisesi’nde iki yıl, sevdiğim çok samimi arkadaşlarımdandı. Moteliyle ilgili hep övgüler duydum ama bir türlü gidip kalamadım..
  Arin saatini güle güle kullan.

 4. Mehmet İNGEL diyor ki:

  DELİKANLI SAATİN ÇOK ĞÜZELMİŞ ĞÜLEĞÜLE KULLAN SİGARA İÇİN SÖYLEDİGİN SÖZLER ÇOK HOŞTU ARİN BABANIN KIYMETİNİ BİL DELİKANLIOLDUMU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.