Bu makalenin içeriği istanbul un neyi meşhur hakkındaki tartışmayı güncelleyecektir. istanbul un neyi meşhur hakkında bilgi ediniyorsanız, bu İstanbul'un Tüm Sokak Lezzetlerini Denedim!!! makalesinde istanbul un neyi meşhur’yi Hometown Inn ile tartışalım.

istanbul un neyi meşhur ile ilgili bilgileri en doğru şekilde İstanbul'un Tüm Sokak Lezzetlerini Denedim!!! sentezleyin

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesinde, kendiniz için daha değerli bir anlayış için istanbul un neyi meşhur dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en doğru bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili açıklamalar istanbul un neyi meşhur

Selamlar İstanbul’un En Popüler Sokak Lezzetleri videosu ile karşınızdayım 🙂 Bunlar bence en popüler sokak lezzetleri 🙂 Detaylar videoda. Yorumlarınızı bekliyorum 🙂 İyi eğlenceler.

SEE ALSO  Akyaka Azmak Nehri doğal akvaryum | akyaka azmak çayı ile ilgili yeni güncellenen bilgileri kapsama

Bazı resimler istanbul un neyi meşhur hakkındaki bilgilerle ilgilidir

İstanbul'un Tüm Sokak Lezzetlerini Denedim!!!
İstanbul'un Tüm Sokak Lezzetlerini Denedim!!!

Okuduğunuz İstanbul'un Tüm Sokak Lezzetlerini Denedim!!! hakkındaki haberleri keşfetmenin yanı sıra, O zaman hometown-inn.com günlük güncelleme yapan diğer birçok makaleyi hemen aşağıda keşfedebilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

istanbul un neyi meşhur ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#İstanbul39un #Tüm #Sokak #Lezzetlerini #Denedim.

SEE ALSO  Kartalkaya 2022 (En Güncel Bilgiler!) - Snowboard Vlog - Kayak Merkezi | kartalkaya pist haritası hakkında en ayrıntılı içeriğin özeti

milliyiyici,sokak lezzetleri,tarif,yemek,yemek tarifleri,istanbul,istanbul sokak lezzetleri,istanbulda ne yenir,tarihi yarım ada,balık ekmek,milliyiyici istanbul,kokoreç,kelle söğüş istanbul,goralı,kestane,ıslak hamburger,kızılkayalar ıslak hamburger,istanbul simidi,turşu suyu,sosisli,midye,istanbul kokoreç,istanbul midye,milliyiyici kokoreç,milliyiyici midye,milliyiyici sokak lezzetleri,pilav,istanbul pilav,street food,mark wiens,istanbul street food.

İstanbul'un Tüm Sokak Lezzetlerini Denedim!!!.

istanbul un neyi meşhur.

istanbul un neyi meşhur içeriğiyle Hometown Inn ‘ın size verdiği içerikle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com istanbul un neyi meşhur hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. sengitbengelcem diyor ki:

  Anadolu'da 1,5 – 2 porsiyon yiyeceginiz seyi, Istanbul'da ancak bir porsiyon yersiniz, hem karniniz doymaz. Paranizla rezil olacaginiz bir yer Istanbul. Esnafi boktan, insanlari saygisiz. Adam nohutu sayarak koydu sayarak. Nohut lan bu. Mümkün olmadikca disardan yemem, yemek zorunda isem tanidiyip bildigim yerlere giderim.

 2. bahadır Kayku diyor ki:

  Geçen ay İstanbuldaydım ve Eminönü ne gittim balık ekmek yiyeyim dedim ilk gidişim di İstanbul’a tamamen fuzuli tatsız tuzsuz bişey nimete kötü demek olmaz ama o güzelim balıkları bu kadar kötü hale nasıl getirdiler inanmıyorum. Kasada duran arkadaş tamamen paraya odaklanmış müşterinin yüzüne bakmıyor bile. Gittim bir balık ekmek alabilir miyim dedim parayı uzattım aldı parayı içinde marul olmasın demeye kalmadı elime tutuşturdu ekmeği. Bence Eminönü’nde balık ekmek yemek kazıklanmaktır.

 3. faruk özsari diyor ki:

  ALLAH ASKINA HAMBURGERI VEREN HERIFIN SURATINA BAKIN, VE PARAYI KAPISINA……………………………LAN BURADAN BIR SEY ALINMAZ .DAKIKA 2.30…………………INSANOGLU ANCAK BU KADAR ÖKÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜZZ OLABILIR

 4. Bilal Aksuuu diyor ki:

  Kardeşim o kadar takipçin var biride benım . Bence kendini biraz geliştirmen lazım hep ayni seyleri söylüyorsun doğru dürüst eleştirme yapmıyorsun

 5. Abuzer Kadayıf diyor ki:

  Abi sen neler yedin öyle ya izlerken ben şiştim burda
  Bu arada o bakık ekmek 5 para etmez insanlar oraya gidince balık ekmek yemiş olmak için yiyor yazık o paralara

 6. Hasan basri Sekman diyor ki:

  Karaköy iskelesi kenarında seyyar balık ekmek yapanlar var lavaşa kılçıkları ayıklar mangalda balığı özel soslarıyla hakkını veren adamlar var onları denemeni tavsiye ederim köprü altı ve sandalcılar da yenmez

 7. Hemid Eliyev diyor ki:

  Salam Abi. Birgün Azerbaycana gel qarşılayım seni qonaqım ol buranında lezetlerini gösderim sene. Agzının dadı deyişsin. Gözleyirem yani ( bekleyirem )!!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.