Makalenin içeriği akvaryum koyu dikili etrafında dönecektir. akvaryum koyu dikili ile ilgileniyorsanız, bu İzmir'in Maldivleri – Dikili Hayıtlı Koyu Kampı makalesinde akvaryum koyu dikili’yi keşfedelim.

İzmir'in Maldivleri – Dikili Hayıtlı Koyu Kampı içinde akvaryum koyu dikili ile ilgili en doğru bilgileri kapsayan

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu HometownInn web sitesinde, kendiniz için daha değerli anlayış için akvaryum koyu dikili dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz değeri sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Tüm ülkelerde yayınlanan uygulamaları görebilmek , indirebilmek...(Appstore Ülke ayarları) | ab ye üye olmayıp euro kullanan ülkeler hakkındaki bilgilerin ayrıntılı olarak özeti

akvaryum koyu dikili ile ilgili içerik

Maldivler kadar güzel bir koyda çok eğlenceli bir hafta sonu kampı geçirdim. Yazın son günlerini yaşadığımız bu günlerde, tüm yıl özleyeceğim bir kamptan geriye kalanları sizlerle paylaşıyorum. Kamp_iz grubunun konuğu olarak katıldığım bu güzel kamp etkinliğine davetlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim. Özellikle drone çekimlerine destek veren Metin’e ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Bir dronum olsaydı ne tür içerikler çıkar gerisini siz düşünürsünüz 🙂 Kanala abone olarak, videoyu beğenip paylaşarak bana destek olabilirsiniz. Seyahat ederken çektiğim fotoğraflara instagram hesabımı takip ederek ulaşabilirsiniz. ➡️ Doğada, yolda, her yerde enerjimin tükenmemesini sağlayan güneş panelimi destekleyen Solar ekipmana teşekkür ederim. ➡️ Müzikler: 1. ➡️ Şarkı: Blood Queen – Butterfly (feat. Mélodieuse) ➡️ Vlog tarafından sağlanan müzik Telif Hakkı Yoktur. ➡️ Video Bağlantısı: 2. ➡️ Şarkı: LAKEY INSPIRED – After School (Vlog Telif Hakkı Yoktur) ➡️ Vlog tarafından sağlanan müzik Telif Hakkı Yoktur. ➡️ Video Linki: .

SEE ALSO  Kilis'in En Meşhur 2 Lezzeti | Kilis Sokak Lezzetleri | kilis in neyi meşhur ile ilgili en ayrıntılı bilgiye genel bakış

akvaryum koyu dikili içeriği ile ilgili bazı fotoğraflar

İzmir'in Maldivleri - Dikili Hayıtlı Koyu Kampı
İzmir'in Maldivleri – Dikili Hayıtlı Koyu Kampı

Okuduğunuz İzmir'in Maldivleri – Dikili Hayıtlı Koyu Kampı hakkındaki haberleri keşfetmenin yanı sıra, Ardından, HometownInn ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer bilgileri arayabilirsiniz.

SEE ALSO  FRANSA'DAN TÜRKİYE'YE BİTMEK BİLMEYEN ARABA YOLCULUĞU ✅UZUN GEMİ YOLCULUĞU / VLOG | En eksiksiz ispanya da şu an saat kaç ile ilgili tüm içerik

Daha fazla haberi burada görün

akvaryum koyu dikili ile ilgili bazı öneriler

#İzmir39in #Maldivleri #Dikili #Hayıtlı #Koyu #Kampı.

1 tonluk su deposu,akvaryum koyu,bademli hayıtlı koyu,dikili,dikili bademli köyü,dikili hayıtlı koyu,dikili kamp yerleri,dikili koyları,dikili ücretsiz kamp alanları,di̇ki̇li̇,garip adası,hayıtlı koyu,izmir bademli köyü,izmir kamp,izmir çandarlı,kalem adası,kamp yapmak,kamp yeri önerileri,kamp yerleri,motosiklet kampı,motovlog,rotasız seyyah,sahil kampı,zeytin gölgesi camping,çadır,çandarlı,ücretsiz kamp alanları.

İzmir'in Maldivleri – Dikili Hayıtlı Koyu Kampı.

akvaryum koyu dikili.

akvaryum koyu dikili bilgisiyle Hometown Inn güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. akvaryum koyu dikili hakkındaki makaleyi Hometown Inn ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. ba tu diyor ki:

  17.06.2021 itibari ile,
  İzmir yönünden gelenler için, Çandarlı'yı geçtikten sonra Denizköy gelecek. Ondan sonra da yaklaşık 12-13 km sonra Hayıtlı Koyu geliyor. Bu arada Çandarlı da görülesi bir yer. Koya toprak yoldan giriyorsunuz, epey bozuk bir yol bilginize yüksek tabanlı bir araç tercih etme sebebi olabilir ama kısa sürüyor. Nerede bu giriş tam olarak diyenler, yolun sol tarafında demir korkulukları ama kapısı olmayan bir toprak yol var. Tam olarak tepenizde koca bir termal otel var. Adı M ile başlıyor görmemeniz imkansız. Yolun sonu koya çıkıyor.
  İstanbul tarafından gelecekler için de, Dikili'yi geç, Bademli Köy'ünü geç Gözlerin koyu ve Termal oteli aramaya başlasın.

  Koya gelirsek, iskeledeki tahtalar çıkarılmış dolayısıyla kullanım dışı. Onun dışında bu videoda izlediğiniz gibi kalmış. Şahane bir yer. Biz çadırımızı videoda kurulan yere kurmadık (sıra sıra zeytin ağaçları olan yer) . Koyun sol köşesinde kalan başka bir bölüm var, merdivene doğru (yukarıdan bir merdiven girişi var ama ben girişi göremedim), o alana kurduk. Çok rahat ettik. Tabi yine günübirlikçilerin artlarında bıraktıkları çöpler var. Toplarsanız daha rahat edersiniz.

  Bunun dışında 3 tane köpek gördük. 3'ü de muhteşem hayvanlar. Büyük olan 2 gece boyunca çadırı bekledi. Geceleri inek sesi duyarsanız şaşırmayın, yemek yemeye geliyorlarmış, çok tatlılar. Sabah da kuzularla uyandık, nasıl bir yer burası anlamadım 🙂

  Çadırın etrafında 3 tane de kedi vardı. 1 tanesi daha 1.5 aylık falan. Minnacık, tek başına çalı topluluğunun içinde yaşıyor. Korkuyor ama evine mama ve su koyduk, hepsini bitirdi ama bize alışmadı. Köpekleri de besledik, zaten sanırım her gelen bir şeyler bırakıyor hayvanlara ki insanlardan korkmuyor ve iyi durumdalar diyebiliriz.

  Şimdi gelelim işin can sıkıcı kısmına. İlk paragrafta bahsettiğim Termal otel koyu kiralamış. Hazirandan sonrası için kepçe vurulması planlanıyormuş. Otele gidip sordum, "evet plan bu yönde" dediler. Yani ücretli ve pahalı bir plaj yaratacaklar. O yüzden bu yaz gittiniz o doğallığı gördünüz gördünüz, bir daha maalesef yok. İyi diyebileceğimiz yanlarından bir tanesi ise en azından içinde çadır kamp alanı da olacakmış.

  Biz çok sevdik, durumu takip edip bu yaz tekrar gitmeyi istiyoruz.

 2. ba tu diyor ki:

  Tarih: 14.06.2021. Yarın 2 günlük kamp için koya gidiyoruz. Döndükten sonra neler yaşadığımızı anlatacağım. Video için teşekkürler 🙂

 3. Adnan Şahin diyor ki:

  Video çok güzel olmuş elinize sağlık benim birkaç sorum olucaktı biz karavanımızla gelsek buraya giriş yapabilirmiyiz birde yakınlarda çeşme yada su doldurabileceğimiz biryer varmıdır teşekkürler.

 4. Berke Muti diyor ki:

  Abi senin kanalın sayesinde kamp yapmaya başlayacağım ve sana bir sorum var bana bahar ve yaz aylarında kullanabileceğim 2 kişilik çadır ne tavsiye edersin fiyat performans olarak uygun fiyatlı ama üzmeyecek çadır arıyorum

 5. No Edit With Furkan diyor ki:

  videoları izlemiyorum. adeta yaşıyorum. gerçekten zevk alarak izletiyor kendini videolar. tebrikler. bu arada videolarda kimsenin olmaması da dikkat çekiyor. tertermiz su…

 6. Ege Ebcin diyor ki:

  Beni İzmir'e bıraksanız sonsuza dek yaşayabilirim! 🙂 Drone çekimlerinize de hayran kaldım. Kamplarda gece zor geçiyor sanırım hep ama gün doğumları da ayrı güzel görünüyor. Deneyimleyeceğim ben de kısa zamanda.

 7. Realistyazar diyor ki:

  allahım o ne guzel bır baslangıc 🙂 nasıl ozledım denızı goller bır yere kadar canım 😀 vallahı sızınle suya atlar gıbı hıssettım :D. maldıvler kıskansın bence cok guzel cekımler olmus 🙂

 8. Orhan Özgüven diyor ki:

  Magara, camur banyosu, gun batimi hepsi cok guzel ve eglenceli idi.
  Ne isle ugrasiyorsunuz? Cunku basli basina hersey cok basarili. Hani yaptiginiz isin gorsel sanatlarla bir iliskisi var mi onu merak ettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.