Bu makale gölpark bursa tartışacak. gölpark bursa arıyorsanız, bu İzmit – Serdivan Gölpark 60 km İş Çıkışı Bisiklet Turu makalesinde hometown-inn.com ile gölpark bursa hakkında bilgi edinelim.

İzmit – Serdivan Gölpark 60 km İş Çıkışı Bisiklet Turu en iyi gölpark bursa ile ilgili genel bilgiler

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu HometownInn web sitesiyle, kendiniz için daha değerli anlayış için gölpark bursa dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, En eksiksiz bilgiyi size getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Canlı müzik 1461 cafe restaurant Trabzon istanbul sound | En doğru canlı müzik cafe istanbul ile ilgili tüm bilgiler

gölpark bursa ile ilgili içerik

İşten sonra güzel bir rotaydı. İzmit’ten Serdivan Gölpark’a güvenlik şeridinden gidebilirsiniz, yol da çok güzel. İnişleri çıkışları çok olan bir yol değil, aşağıdaki haritadan yükseltilerine bakabilirsiniz. Gölpark ise hafta içi oturup dinlenmek ve göl manzarası izlemek için güzel bir yer. Hafta sonu oldukça kalabalık oluyor. Park içerisinde belediyeye ait piknik alanları ve kafeterya bulunmaktadır. Kamera: DJI Osmo Aksiyon Ayarları: ISO Max 200, Beyaz Dengesi 5500, Çözünürlük 2.7k, Hyperlapse 10x, RockSteady AÇIK, Dewarp: AÇIK, Renk: Normal Rota: Müzikler: Bisikletler: Milanetti Shimano 600, Carraro Sportive 227 (2015) Instagram : .

SEE ALSO  TATİLE GİDİŞ YOLCULUĞUMUZ VLOG! RUKİYE ÇETİNKAYA | şirindere kahvaltı aydın ile ilgili en ayrıntılı bilgiyi kapsayan

gölpark bursa konusuyla ilgili görüntüler

İzmit - Serdivan Gölpark 60 km İş Çıkışı Bisiklet Turu
İzmit – Serdivan Gölpark 60 km İş Çıkışı Bisiklet Turu

Görüntülediğiniz İzmit – Serdivan Gölpark 60 km İş Çıkışı Bisiklet Turu hakkındaki haberleri izlemenin yanı sıra, Ardından, Hometown Inn Güncellemeyi hemen aşağıda daha fazla keşfedebilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

gölpark bursa ile ilgili bazı öneriler

#İzmit #Serdivan #Gölpark #İş #Çıkışı #Bisiklet #Turu.

SEE ALSO  Konya'da Özel Kahvaltı Mekanı | kapali oyun parki olan kahvalti mekanlari hakkında en ayrıntılı bilgileri sentezleyin

cycling,osmo action,osmo action hyperlapse,nature cycling,izmit bisiklet,yahya kaptan bisiklet,osmo action bisiklet,osmo action bike mount,doğada bisiklet,hyperlapse bisiklet,hyperlapse cycling,hyperlapse biking,bisiklet turu,kocaeli bisiklet,bisiklet rotaları izmit,izmit bisiklet klubü,gölpark,serdivan,serdivan gölpark,serdivan gölpark bisiklet,gölpark bisiklet,gölparaka nasıl gidilir,serdivana nasıl gidilir,kısa mesafe bisiklet,kısa bisiklet turu.

İzmit – Serdivan Gölpark 60 km İş Çıkışı Bisiklet Turu.

gölpark bursa.

gölpark bursa hakkındaki bilgilerle HometownInn ‘nin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com gölpark bursa hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir