Bu makalenin bilgileri izmit kahvaltı tavsiye hakkında konuşacak. izmit kahvaltı tavsiye hakkında bilgi sahibiyseniz, bu İzmit'e Yeni Gelen Birine Ne Tavsiye Edersin ?

İzmit Sokak Röportajı en iyi izmit kahvaltı tavsiye ile ilgili genel bilgiler

Videoyu şimdi buradan izleyin

SEE ALSO  elveda meyhaneci Kumlada alem ( Bursa ) | Yeni güncellenen bursada alkolsüz canlı müzik hakkındaki bilgileri kapsar

Bu Hometown Inn web sitesiyle, sizin için daha değerli veri için izmit kahvaltı tavsiye dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, En eksiksiz bilgiyi size getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e en doğru şekilde bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Paylaşım konuyla ilgilidir izmit kahvaltı tavsiye

Yorum yapın ve en komik yorumları instagram hesabımızda paylaşalım! Abone olmayı ve beğenmeyi unutmayın!! Diğer sosyal medya hesaplarımız; facebook: twitter: instagram: .

SEE ALSO  WARNA CAT YANG COCOK UNTUK TEMPAT USAHA ( CAFE, TOKO, BUTIK, KIOS, RUMAH MAKAN, BOOTH ) | çatrak cafe ile ilgili tüm en ayrıntılı bilgiler

Bazı fotoğraflar izmit kahvaltı tavsiye hakkındaki bilgilerle ilgilidir

İzmit'e Yeni Gelen Birine Ne Tavsiye Edersin ? | İzmit Sokak Röportajı
İzmit'e Yeni Gelen Birine Ne Tavsiye Edersin ? | İzmit Sokak Röportajı

İzmit Sokak Röportajı hakkındaki haberleri bulmanın yanı sıra, Ardından Hometown Inn her gün aşağıdaki daha fazla makale okuyabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

izmit kahvaltı tavsiye ile ilgili birkaç öneri

#İzmit39e #Yeni #Gelen #Birine #Tavsiye #Edersin #İzmit #Sokak #Röportajı.

SEE ALSO  Tek başına 10 Kişiyi Pert eden Demir Yumruk | ortaköy alkollü mekanlar hakkındaki tüm bilgiler en eksiksiz olanıdır.

İZMİT,tavsiye,kocaeli,üniversite,koray avcı,komik,sokak,röportaj,baba sosyal,izmit sokak röportajları.

İzmit'e Yeni Gelen Birine Ne Tavsiye Edersin ? | İzmit Sokak Röportajı.

izmit kahvaltı tavsiye.

izmit kahvaltı tavsiye içeriğiyle HometownInn ‘ın size verdiği içerikle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn izmit kahvaltı tavsiye hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Erkan diyor ki:

  İzmit te 1 sene yaşayabildim, bi daha da adım atmam. Kozluk diye bi yerde oturdum, oradan Yahya Kaptan a geçtim. Yahya Kaptan bi nevi daha iyidi. Gezilecek yer yok, şehir merkezin diyeceğim, köy gibi. İnsanları kaba, ters. Otobüsleri zaten Allahlık. Uyuşturucu gırla, herkesin elinde. Yozgat gibi, olmasa da olur şehiri.

 2. pembe panter diyor ki:

  izmire ilk geldiginizde elinize 10 tane bıra alın sahilde oturun her saat başı bir izmirli kız düşürür sonra ver malavatı öne arkaya her izmire gitdigimde mutlaka bu yöntemle bir haftada 12 veya 13 kıza basıyorum izmirin kızları ayyaş aga biz ayyaş severiz 🙂 istanbulluyak

 3. Abdullah Sarı diyor ki:

  Lütfen gelmeyin siz geldikçe İzmit yaşanmaz bir yer oldu eskiden herkez birbirini tanırdı şimdi kalabalıktan yürüyemez olduk .Sanki doğudan ,karadenizden gelenler yetmezmiş gibi birde Suriyeliler,Afganlar,Pakistanlılar,Gürcüler doldu güzel şehrimin içine ettiler gelenlerde bari kaliteli insan olsa her yerin en pisi en cahili en işsizi ,en suçlusu ,dilencisi hırsızı geliyor biz izmitliler bunların yüzünden iş bulamıyoruz çünkü ucuz işçi bu işverenlerde biraz şehrine sahip çıksın bırakın işvereni belediyelerde bile izmitli kalmadı gibi hep hemşeri ayana doldurdular belediyeleri çapulcularla.

 4. merve fatoş diyor ki:

  Ahhaah ben çok sevdim izmit i Halkbank sırasında agladigimda çok yakın davranıp neden ağladığımi sormuslari ben izmit insanına güveniyorum iyi insanlar var Allah iyilerle karsilastirsin

 5. infernus galli diyor ki:

  her gelen ayık olsun diyor dünyada kendi vatandaşına bu kadar saçma sapan dışlayıcı davranan geri kafalı başka bir şehir yoktur bu tipler kavga çıkınca 50 kişi çağırıp sokakta ona buna laf atan it sürülerinden başkası değil şopar sürüsü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.