Makalenin içeriği kabak flan tarifi hakkında konuşacak. kabak flan tarifi’yi arıyorsanız, bu Kabak Sevmeyene Kabağı Sevdiren Yemek 🏆🏆Kabak Sarma✅Bera Tatlidunyasi makalesinde hometown-inn.com’da kabak flan tarifi’yi tartışalım.

Kabak Sevmeyene Kabağı Sevdiren Yemek 🏆🏆Kabak Sarma✅Bera Tatlidunyasi içinde kabak flan tarifi ile ilgili en doğru bilgileri sentezleyin

Aşağıdaki videoyu izleyin

SEE ALSO  Evde İskender Nasıl Yapılır 💯 Kendi İskenderinizi Kendiniz Yapın 👌 Şahane #İskender Tarifi 👏 ✔ | bursa ünlü iskender ile ilgili yeni güncellenen bilgilere genel bakış

Bu hometown-inn.com web sitesinde, kendiniz için daha yararlı anlayışa sahip olmak için kabak flan tarifi dışında bilgi ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye hizmet etmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bilgiler kabak flan tarifi

Kabak sarma 150 gr kıyma Bir orta boy soğan Bir çay bardağı ince bulgur Bir çay bardağı sıcak su Bir çay kaşığı biber salçası Bir çay kaşığı domates salçası Bir yemek kaşığı tereyağı İki yemek kaşığı sıvı yağ Tuz kırmızı pul biber, karabiber ve kimyon Beş adet Mümkünse çekirdeksiz kabak 👉🏻 Su bardağında ölçün 200 ml 👉🏻 Çay bardağında ölçün 125 ml Bir yemek kaşığı salça yeteri kadar su tuz ve bir yemek kaşığı tereyağı Süslemek için yoğurt ve dereotu Yapacak arkadaşlara bol şans 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 .

SEE ALSO  Bisküvi Çıtırlığı, Kek Dokusunda - KAYMAKLI KURABİYE | kaymaklı un kurabiyesi hakkında en iyi bilgileri özetleyin

kabak flan tarifi içeriği ile ilgili bazı fotoğraflar

Kabak Sevmeyene Kabağı Sevdiren Yemek 🏆🏆Kabak Sarma✅Bera Tatlidunyasi

Öğrendiğiniz Kabak Sevmeyene Kabağı Sevdiren Yemek 🏆🏆Kabak Sarma✅Bera Tatlidunyasi içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından, Hometown Inn ‘nin hemen her gün yayınladığı başka içeriği arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Yaz günlerinin geleneksel Urfa yemeği. Kıymalı söğülme tarifi | söğülme ile ilgili genel bilgiler en doğru

Burayı tıklayın

kabak flan tarifi ile ilgili öneriler

#Kabak #Sevmeyene #Kabağı #Sevdiren #Yemek #Kabak #SarmaBera #Tatlidunyasi.

ana yemek,yemek,kabak dolması,kabak sarması,zeytinyağlı kabak,yemek tarifleri,youtube,trend.

Kabak Sevmeyene Kabağı Sevdiren Yemek 🏆🏆Kabak Sarma✅Bera Tatlidunyasi.

kabak flan tarifi.

kabak flan tarifi hakkındaki bilgilerle hometown-inn.com güncellemeleri, size daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. hometown-inn.com kabak flan tarifi hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Meral Dikme diyor ki:

    Ben kabakları bu şekil dilimliyorum daha sonra kızartıp sarıyorum ve fırında pisiriyorum pisirirken yaglı kagıdı ıslatıp üzerini kapatıyorum çok lezzetli oluyor patlıcan patates dolmalik biber kapya biber bunların hepsini bu şekilde yapıyorum denemenizi tavsiye ederim

  2. Oyun Bölgesi diyor ki:

    Merhaba ne olur cevap verin. Bu yemeği yaptım ama kabukları soyacak la kesmek de çok zorlandım. Evde üç adet soyacak vardı gittim yenisini aldım. Yine de kabakları dilimlemesi çok zor oldu. Sizin soyacağınızın aynısından nereden bulabilirim.

  3. Ferdi Balta diyor ki:

    Ben tarifi yaptım ama dolmanin içindeki harç hepsi çıktı kabağın içinde bişey kalmadı niye böyle oldu yaa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir