Bu makale içeriğinde güneş turizm kars gezisi hakkında konuşacak. 3 GÜN yazımızda güneş turizm kars gezisi’yi Hometown Inn ile birlikte inceleyelim.

KARS Gezilecek Yerler ve ERZURUM

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesinde sizin için daha değerli verilere sahip olmak için güneş turizm kars gezisi dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en iyi değeri sunma arzusuyla, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  KERPE-KEFKEN ÜCRETSİZ KAMP VLOG 49 | En ayrıntılı sakarya ücretsiz kamp alanları ile ilgili tüm bilgiler

Konuyla ilgili bazı bilgiler güneş turizm kars gezisi

Kars gezi videosu ile yeniden birlikteyiz. 3 günde Kars ve Erzurum’u gezdik, gördüklerimizi ve deneyimlerimizi bu videoda sizlerle paylaştık. Ani, Çıldır, Doğu Ekspresi, Çifte Minareli Medrese ve daha fazlası bu videoda. İlk duraklarımız Kafkas Cephesi Savaş Tarihi Müzesi, Kars evleri, Kars sokakları, Kars Kalesi ve Kümbet Camii. Daha sonra bir sevgilinin kavgasını dinleyerek Ani Antik Kenti ve Çıldır Gölü’ne devam ediyoruz. Doğu Ekspresi ile Kars Erzurum arasında gidip bir günde Erzurum’u ziyaret ediyoruz. 🚨 Abone Olmayı Unutmayın – ✅ Buket’in Kanalı – Kullandığım Ekipmanlar: ******************************* 🎥 Sosyal Medya Medya Hesapları * *********************************** ➡️ ➡️ Kahve Dükkanım: ******** ***** *********** ☕ Videodaki Müziği Buradan Aldım ************************ ****** 🎵 Salgın Sesi: 🤩 30 günlük ÜCRETSİZ Salgın üyeliğinizi almak için bağlantıdan kaydolun. Youtube Giriş Ekipman Önerileri ********************************************** * 📸 🤩 Göz atın Trendyol’da oluşturduğum liste, indirimleri kaçırmayın* İşbirliği Teklifleri için ********************* ✉️ bilgi@mertsezer.com.tr www.mertsezer. com.tr 00:00 Giriş 1:14 Harp Tarihi Müzesi 2:39 Kars Evleri 4:53 Kümbet Camii 6:53 Aşıklar Çatışması 8:16 Ani Antik Kenti 17:29 Çıldır Gölü 19:52 Fethiye Camii 21:12 Kars Gravyeri 22 :07 Doğu Ekspresi 24:04 Erzurum Kongresi 26:23 Cağ Kebabı 27:51 Yakutiye Medresesi 29:11 Çifte Minare Medresesi 31:30 Oltu Taş (Taşhan) 33:48 Kapanış ve Sahne Arkası .

SEE ALSO  Çanakkale EZİNE Turu - Akhilleus Mezarı- PEMBE GÖL Dünyada Sadece 8 Tane- Cezayirli Hasan Paşa Köşkü | ezine nerede ile ilgili güncellenmiş bilgileri kapsama

Bazı görüntüler güneş turizm kars gezisi konusuyla ilgilidir

KARS Gezilecek Yerler ve ERZURUM | 3 GÜN
KARS Gezilecek Yerler ve ERZURUM | 3 GÜN

Görüntülediğiniz KARS Gezilecek Yerler ve ERZURUM , Ardından hometown-inn.com her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla makale okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  Sarp sınır kapısı trabzon hava alnı vip transfer | Yeni güncellenmiş trabzon havalimanı sarp sınır kapısı transfer ile ilgili bilgileri kapsar

Yeni bilgi için burayı tıklayın

güneş turizm kars gezisi ile ilgili bazı öneriler

#KARS #Gezilecek #Yerler #ERZURUM #GÜN.

kars,kars gezilecek yerler,kars gezisi,doğu ekspresi,ani antik kenti,ani harabeleri,kümbet cami,mert sezer kars,mert sezer,seyahat,erzurum,çifte minareli medrese,cağ kebabı,mert sezer erzurum,kars şehitleri,erzurum kongresi,doğu ekspresi kars,doğu ekspresi manzaraları,türkiye gezilecek yerler,kars yemekleri.

KARS Gezilecek Yerler ve ERZURUM | 3 GÜN.

güneş turizm kars gezisi.

güneş turizm kars gezisi bilgisiyle Hometown Inn sizin için güncellenen bilgiyle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn güneş turizm kars gezisi hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.