Bu makale kaya hotel antalya tartışacak. kaya hotel antalya arıyorsanız, bu KAYA PALAZZO GOLF RESORT BELEK (CONCEPT: PALAZZO ALL INCLUDED) makalesinde Hometown Inn ile kaya hotel antalya’yi keşfedelim.

KAYA PALAZZO GOLF RESORT BELEK (CONCEPT: PALAZZO ALL INCLUDED) içinde kaya hotel antalya ile ilgili en alakalı içeriği sentezleyin

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu hometown-inn.com web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için kaya hotel antalya dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz değere hizmet etme arzusuyla, İnternette olabildiğince çabuk haber yakalayabilmenize yardımcı olun.

SEE ALSO  Venosa Beach Resort & Spa - Tatilbudur.com | Yeni güncellenmiş kadıkale resort spa tesis hakkında ile ilgili bilgileri kapsar

kaya hotel antalya ile ilgili bazı içerikler

Lüks resort otel Kaya Palazzo Golf, plajın yanında yer almaktadır ve «her şey dahil» sistemi ile işletilmektedir. kanalın gelişimini desteklemek – GEZGİNLER İÇİN FAYDALI LİNKLER – Ücretsiz şemsiye ve şezlongların bulunduğu 200 metrelik özel plajın, geniş bir bahçenin, anaokulunun ve birkaç kaydıraklı açık havuzların keyfini çıkarın. Resort otelin arazisinde bir golf sahası bulunmaktadır. Kaya Palazzo Golf Resort’un zarif odaları modern tarzda dekore edilmiş olup klima, kasa, elektrikli su ısıtıcısı, düz ekran TV ve uydu kanalları ile donatılmıştır. Tüm odalarda havuza ve çevredeki alana bakan bir teras vardır. Lüks Lagün Süitleri – yeni inşa edilmiş zarif bir şekilde dekore edilmiş kategoriler, lagüne doğrudan erişime sahiptir ve size gerçek bir rahatlama ve rahatlık sağlar. ZAMAN ADIMLARI: 00:00 GİRİŞ 00:20 GİRİŞ 00:30 KAYIT GİRİŞİ 00:36 LOBİ 00:57 BAGAJ SERVİSİ 01:04 YÜZME HAVUZLU ŞEZLONLAR 01:33 SUPERIOR YÜZMEK 01:38 RAHAT YATAK VE KANEPE BANYOSU 01:41 BANYO 01:59 LUXURY LAGOON SUITE BANYO 02:10 LUXURY LAGOON SUITE 02:20 HOŞGELDİNİZ YEMEK 02:30 HAVUZ MANZARASI 02:58 DUBLEKS AİLE SUİT 03:10 HAVUZ ÖNÜ 03:26 KONFOR32 BANYO03: 52 DENİZ MANZARALI 03 :58 YATAK ODASI 04:00 BANYO 04:06 OTEL KOMPLEKSİNİN HARİKA BİR GÖRÜNÜMÜ ==================== LİNKLERİMİZ instagram – seyahat rezervasyonu – = ==== ================== MÜZİK İÇİN BAĞLANTI .

SEE ALSO  BOZCAADA TATİLİ | BAHSEDECEĞİM HASTALIK DÖNEMİM | bozcaada turları çorlu hakkında en iyi bilgiyi kapsama

kaya hotel antalya içeriği ile ilgili bazı görüntüler

KAYA PALAZZO GOLF RESORT BELEK (CONCEPT: PALAZZO ALL INCLUDED)
KAYA PALAZZO GOLF RESORT BELEK (CONCEPT: PALAZZO ALL INCLUDED)

Okuduğunuz KAYA PALAZZO GOLF RESORT BELEK (CONCEPT: PALAZZO ALL INCLUDED) hakkındaki haberleri keşfetmenin yanı sıra, O zaman Hometown Inn her gün hemen aşağıda güncelleyen diğer birçok konuyu keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  Çanakkale'de Mutlaka Görmeniz Gereken 15 Yer | gezilesiyer.com | eskişehirden günübirlik çanakkale turları hakkında en eksiksiz bilgilere genel bakış

Yeni bilgi için burayı tıklayın

kaya hotel antalya ile ilgili öneriler

#KAYA #PALAZZO #GOLF #RESORT #BELEK #CONCEPT #PALAZZO #INCLUDED.

kaya palazzo golf resort,kaya palazzo,kaya palazzo belek,best hotels turkey,turkey,best hotels,top 10 best hotels,top 10 best hotels antalya,top 10,luxury,hotel kaya palazzo belek,hotel critic,reviewing hotels,luxury hotel,hotel,hotel room,luxury travel,5 star hotel,luxury hotel review five star hotel,hotels,travel vlog,trip report,hotel tour,family vacation.

KAYA PALAZZO GOLF RESORT BELEK (CONCEPT: PALAZZO ALL INCLUDED).

kaya hotel antalya.

kaya hotel antalya hakkındaki bilgilerle Hometown Inn güncellemeleri, size daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. hometown-inn.com ‘nin kaya hotel antalya içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. amir nadimi diyor ki:

  When entering the hotel at a temperature of 28 degrees Celsius, the cooling system was off. We could not sleep for two nights.

  Reception in the hotel restaurant is very inappropriate. When ordering a drink, they forget to bring it. Or they bring it very late. The behavior of the guest relation personnel is inappropriate.
  The hotel gym is warm and without coaches and employees The bar staff does not bring drinks due to the overcrowding of the hotel.
  It has no entertainment program.

  The nightclub was also closed

  By traveling to more than 10 hotels with the same price as Kaya Palazzo. I do not recommend this hotel at all.

 2. 4 SEASONS TRANSFER diyor ki:

  The distance between Kaya Palazzo Belek Hotel and Antalya Airport is 28 kilometers. You can choose us for VIP transfer.
  4 SEASONS TRANSFER

 3. JC diyor ki:

  I was there 2017 with 2 families. We had a lot of issues…
  Beautiful Hotel but it had a lot maintenance issues that in the end ended up with head of management and I not having a friendly talk in which his attitude was disgraceful. We had everything from doors not locking to bathrooms leaking, to ceiling leaking when upstairs had a bath…Will never go again. The workers were wonderful but very scared of the general manager which made thing awkward seeing how afraid they were. Very sad to see…. I could have forgiven the short comings but the generals managers attitude was the last straw….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.