Makalenin içeriği bomonti black tartışacak. bomonti black’yi arıyorsanız, bu kendine has semt: bomonti makalesinde hometown-inn.com’da bomonti black’yi tartışalım.

kendine has semt: bomonti içinde bomonti black ile ilgili en iyi içeriği sentezleyin

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesiyle, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için bomonti black dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, En ayrıntılı bilgiyi size getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  #heartLatte#Heart#CoffeLover♥️☕ | En doğru kahveli içki ile ilgili bilgilere genel bakış

Konuyla ilgili bilgiler bomonti black

İstanbul’un ortasında sanatçıların, gençlerin ve ailelerin buluştuğu yemyeşil bir bira bahçesi hayal edin. İsviçreli bomonti kardeşler, 128 yıl önce hayal edebileceklerinden fazlasını yaptılar. adını ve karakterini bomonti bira fabrikasından alan bomonti; şimdi ise yeni sakinleri ve kültür-sanat alanlarıyla eşsiz bir mahalle kültürü yaratıyor. 140journos’tan “Benzersiz bir semt: bomonti” 🎙️now ingilizce altyazılı 🎧 mahkum – oryantal ifadeler 🎧 groove alla turca – burhan Öçal & jamaaladeen tacuma 🎧 ménage à trois – şişedeki mesaj =========== = ========================= Haftanın 3 günü yeni 140journos videoları youtube’da. Yeni videoları kaçırmamak için linke tıklayarak abone olabilirsiniz: 140journos’u diğer mecralarda da takip etmek için: tüm haberler ve özel fotoğraf hikayeleri: facebook: twitter: instagram: spotify: ============== === ===================== 140journos türkiye’deki gelişmeleri her gün telefonunuza getiriyor. Günlük whatsapp yayınımıza ücretsiz abone olmak için: whatsapp’a “140journos” yazıp 0536 499 66 09’a gönderin. ============================ ========= İlginizi çekebilecek 140journos videoları sizin için seçtik ‣ kuzey: istanbul kuzey ormanları serisi – ‣ toz toprak Fikirtepe – ‣ Medeniyet Ayırıcı: Ataköy // Şirinevler Üst Geçidi – ====== =============================== ◉ mevcut yayın: ◉ spot yayın: ◉ SO: ======== ========================== 140journos, Türkiye’yi anlamak için orijinal belgesel videolar, kaliteli araştırmalar ve görsel hikayeler üreten bir yeni medya yayıncısı. Yeni gelişmeleri takip etmek için sosyal medya kanallarına abone olmayı unutmayın. .

SEE ALSO  Çilekli Kedi Dilli Pasta Tarifi - Nermin'in Enfes Mutfağı | Yeni güncellenen çilekli kedi dili pasta ile ilgili genel bilgiler

bomonti black hakkındaki bilgilerle ilgili bazı resimler

kendine has semt: bomonti
kendine has semt: bomonti

Okuduğunuz kendine has semt: bomonti hakkındaki haberleri keşfetmenin yanı sıra, Ardından, HometownInn her gün hemen aşağıda yayınlanan daha fazla bilgi arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Kahve Çekirdeği Modeli Patik Yapımı 9-12 Ay | kahve çekimi ile ilgili yeni güncellenen bilgilere genel bakış

Yeni bilgi için burayı tıklayın

bomonti black ile ilgili birkaç öneri

#kendine #semt #bomonti.

140journos,turkey,türkiye,documentary,belgesel,haber,news,entertainment,bomonti ada,bomonti kardeşler,eski türkiye,bira,bira fabrikası,galata,sait faik,sunay akın,bira bahçeleri.

kendine has semt: bomonti.

bomonti black.

bomonti black içeriğiyle hometown-inn.com ‘ın size verdiği içerikle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. bomonti black hakkındaki makaleyi hometown-inn.com ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. BellumOmnium diyor ki:

  Almanyada öyle eski yerlesim yerlerinde eski binalarin oldugu yerlerde öyle yüksek ve camli igrenc binalar asla yapilmaz, oranin dokusuna göre yapilir. Cok igrenc duruyor

 2. Bay Pipo diyor ki:

  Eleni hanım hariç konuşanların çoğu boş konuşuyor! Sen İstanbullu bile değilsin 5-6 sene önce kalkmış gelmişsin okumaya bir de yılların Bomontilisiymiş gibi atıp tutuyorlar! Bir de ağzını yarım şekilde gevşete gevşete konuşuyorsan tamam herkes seni ti ye alır 😀

 3. Can S. Arat diyor ki:

  Hilton öncü olmuş… İyi birşey gibi sanki. Zerre mimari değeri olmaması bir kenara, şehrin ve söz konusu yerin de dokusuyla tamamen alakasız bir yapı olarak benzer bir alakasız residans yapılaşmasının önünü açmış. "Dikey mimari" çok önemli ve gereklidir ama her yere yapılmaz, tarihi ve eski dokuya sahip yerlerde, düşük yüksekliklere sahip ve hatta fabrikalar gibi devasa geniş kütlelerin olduğu yerlerde tutup ince uzun gökdelenler sokuşturulması nasıl izin verilen bir eylem olabiliyor anlayamıyorum. Bu tip gökdelen yerleşimi için Maslak ve arkasındaki Kağıthane tarafı (vadi istanbul) tarafları daha müsait. Bir yerde çok yeşil ve doğal doku varsa ve orada yerleşim olacaksa gökdelenler, kuleler yapılabilir ama tarihi bir semtte, eski ve önemli yapıların ve şehir dokusunun ortasında gökdelen olmaz, olmamalıdır. Bakın modern mimari yapabilirsiniz bu eskilerin arasına içine vs. ama kule dikemezsiniz. Maalesef Bomonti için de devasa geniş fabrikaların çevresinde alakasız gökdelenler rant amacıyla etrafı sarmış. Tarlabaşı'nda 360 projesiyle de benzer bir çirkinlik abidesi yapılıyor. (Ön Cephe kabul edilebilir, arkadan görün bir de…) Allah İstanbul'un sonunu hayır etsin ne diyeyim.

 4. Eray Güzel diyor ki:

  30 yıldır bomonti'de yaşıyorum doğma büyüme daha ben bile çoğu mekana girmedim.Özellikle bomonti adaya.Arkadaşında dediği gibi paran varsa yaşanacak yer yoksa uzaktan bakacağın yer.

 5. boş ver diyor ki:

  gecekonduları, tekstilcileri aşağılamışlar resmen. Çok üzüldüm duyunca. Sadece orada onlar yaşayıp ölmek zorundalarmış gibi bi konuşma var

 6. Tolga T. diyor ki:

  Aşırı kalabalık olmasını, daracık ve kötü yollarını, kafayı yedirten trafiğini ,bitmeyen yol kazilarini, nefes alacak boş bir alanin olmadığını da anlatsaydiniz keşke. 12 yıl Bomonti Feriköy tarafında yaşadım, artık bitti oralar ,yaşanmaz.

 7. sebahattin ozmen diyor ki:

  Ülkeye dışardan müdahale arttıkça toplum öznel bir radikalleşmeye mecbur kaldı sanki.Kültürel ve entellektüellikle harcanması gereken vakti temel sorunlara harcamak durumunda kalıyoruz.kuruluşundan 100 yıl geçmiş bir ülkenin gündemi,terör,darbe,ekonomi ve kaos olmamalıydı.

 8. Mercury41 diyor ki:

  Artık bomonti bira fabrikasına nasılmış diye bu videodan bakarsınız gençler yıkılmadık bir o kalmıştı onuda yıktılar ama bu video yu izleselerdi inanın yıkmazlardı çünkü orada kültür var

 9. BİLAL diyor ki:

  Bildiğin klasik, rezidanstan gökdelenden gecilmeyen,basmaya toprak kalmamış,bir bardak kahveye 50₺ bayılıp ego şişiren zengin semti iste.

 10. BronzeJourney diyor ki:

  Ya şu takım elbise olayı geri gelse keşke, eski fotoğraflarda nasıl herkes gömlek pantolon jilet gibi keskin duruyor. Poşet gibi polo koç derisi gibi kot pantolon giymekten bıktım anasını satayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.