Makalenin içeriği kıyıköy de gidilecek yerler tartışacak. kıyıköy de gidilecek yerler hakkında bilgi ediniyorsanız, bu KIYIKÖY VİZE KIRKLARELİ #kıyıköy #kırklareli #trakya makalesinde hometown-inn.com ile kıyıköy de gidilecek yerler’yi keşfedelim.

KIYIKÖY VİZE KIRKLARELİ #kıyıköy #kırklareli #trakya içindeki kıyıköy de gidilecek yerler ile ilgili içeriği en ayrıntılı şekilde özetleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

SEE ALSO  İlişki Durumu Karışık 1. Bölüm | italyanın neyi meşhur hakkında en doğru içeriği sentezleyin

Bu hometown-inn.com web sitesinde, kendiniz için daha değerli anlayış için kıyıköy de gidilecek yerler dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. HometownInn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en doğru değeri katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili paylaşım kıyıköy de gidilecek yerler

BU VİDEODA KARADENİZ ÜZERİNDEKİ KIRKLARELİ’NİN KIYIKÖY’Ü ZİYARET EDİYORUZ. BARKIN AYDEMİR YOUTUBE İlçe merkezine 36 km, şehir merkezine 95 km uzaklıktadır. Karadeniz kıyısındaki bu belde ormanlarla çevrilidir ve bu beldeden Pabuçdere ve Kazandere dereleri Karadeniz’e dökülür. Yerel halkın geçim kaynağı balıkçılık ve ormancılıktır. Dünyanın en eski taş oyma manastırlarından biri olan Aya Nikola Manastırı burada. İstanbul’dan günübirlik turlar veya geziler için uygundur. Kasaba yakınlarındaki Bahçeköy, manda yoğurduyla ünlüdür. Trakya’nın tek karaçam (Pinus nigra) ormanlarına sahip olan bu alan farklı bitki türlerini barındırmaktadır. Bunlara karaçam, Macar meşesi, sapsız meşe, tüylü meşe, doğu gürgeni, kara gürgen, dişbudak, kayın, akçaağaç, ıhlamur ve kızılağaç dahildir. Ayrıca koruma alanında karaca, yaban domuzu, kurt, çakal, sansar, tilki, porsuk ve tavşan gibi hayvanlar da yaşamaktadır. Ayrıca Karyalılar tarafından kurulduğu kabul edilen Kıyıköy’ün antik adı Salmydessos’tur. #kıyıköy #kırklareli #thrakya #turkey #vize #karadeniz #4k #camping #camping #nehir #deniz #2022 .

SEE ALSO  Ukrayna parası grivna Türk lirası dolar euro | ukrayna da türk parası değerli mi ile ilgili yeni güncellenen bilgileri kapsayan

Bazı görüntüler kıyıköy de gidilecek yerler hakkındaki bilgilerle ilgilidir

KIYIKÖY VİZE KIRKLARELİ #kıyıköy #kırklareli #trakya
KIYIKÖY VİZE KIRKLARELİ #kıyıköy #kırklareli #trakya

Görüntülediğiniz KIYIKÖY VİZE KIRKLARELİ #kıyıköy #kırklareli #trakya hakkında bilgi izlemenin yanı sıra, Sonra Hometown Inn günde günde güncellenen başka içerikleri arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Önce Parayı Sonra Belasını Bulan Lidyalılar ! | yazıyı icat eden uygarlık hakkında en eksiksiz bilgilerin özeti

Burayı tıklayın

kıyıköy de gidilecek yerler ile ilgili öneriler

#KIYIKÖY #VİZE #KIRKLARELİ #kıyıköy #kırklareli #trakya.

travel,gezi,seyahat,tatil,kamp,camp,kıyıköy,kırklareli,vize,thrace,west,north,trakya,batı,karadeniz,deniz,sea,blacksea,river,dere,nehir,doğa,nature,tent,Salmydessos,Pabuçdere,Kazandere,orman,wood,forest,2022,4k,4K,drone,dji,iphone,beach,sahil,plaj,森,海,キャンプ,トルコ,川,바다,숲,캠프,강,터키어,자연,camping,çadır,köy,kasaba,village,kırsal,land,kızan,kızçe,kıyı,kayı,trak,Thrace,koy,kurbağa.

KIYIKÖY VİZE KIRKLARELİ #kıyıköy #kırklareli #trakya.

kıyıköy de gidilecek yerler.

kıyıköy de gidilecek yerler içeriğiyle Hometown Inn ‘ın size verdiği içerikle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. kıyıköy de gidilecek yerlerHometown Inn hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.