patlıcan salatası refika bu makalenin içeriğinde ele alınacaktır. patlıcan salatası refika arıyorsanız, bu Kolay Köz Patlıcan Ezme Mezesi Tarifi

Meze Sofrası ve Temel Mezeler 11 içinde patlıcan salatası refika ile ilgili içeriğin özeti

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu HometownInn web sitesinde, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için patlıcan salatası refika dışında bilgi ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en doğru değeri sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Meşhur Üçler İskender | meşhur iskender bursa hakkında en ayrıntılı bilgilere genel bakış

Konuyla ilgili bazı bilgiler patlıcan salatası refika

Meze severlerin favori mezelerinden biri olan közlenmiş patlıcan püresini evde nasıl kolay ve ekonomik bir şekilde yapabileceğinizi anlatmak istedik. ►Kanalımıza abone olmak için: 4 adet kemerli patlıcan 1 diş sarımsak 2 yemek kaşığı zeytinyağı Bıçak ucuyla küçük bir delik açıp ocağa tel koyarak 4 adet patlıcanı közlemeden kolayca pişebilmeleri için közleyiniz. patlama. Daha sonra bir kaba alıp üzerine streç film çekin ve terletin. Böylece terleyen patlıcanların kabukları kolayca soyulacaktır. Sapı tutun, bir yarık yapın ve bir kaşıkla içini boşaltın. Bir kesme tahtası üzerinde bir diş sarımsağı ve iki yemek kaşığı zeytinyağını rendeleyin. Nefis patlıcan ezmeniz hazır. Mutfağımızda ve Aşçılık Okulumuzda olup bitenleri daha yakından takip etmek için; ►Facebook: ►Instagram: ►Twitter: ►Web sitesi: ►Mutfağımızda kullandığımız el yapımı güzellikler için: ►Severek takip ettiğimiz kanallar: .

SEE ALSO  Tozkoparan İskender | bursa iskender yenilecek yerler hakkında en eksiksiz bilgileri sentezleyin

patlıcan salatası refika içeriği ile ilgili bazı görüntüler

Kolay Köz Patlıcan Ezme Mezesi Tarifi | Meze Sofrası ve Temel Mezeler 11
Kolay Köz Patlıcan Ezme Mezesi Tarifi | Meze Sofrası ve Temel Mezeler 11

Meze Sofrası ve Temel Mezeler 11 hakkında haberleri bulmanın yanı sıra, Ardından HometownInn Güncelleme Güncelleyen Diğer Konuları hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  Veganska tropska panna cotta v kozarčku | En doğru limonlu panna cotta ile ilgili genel bilgiler

Burayı tıklayın

patlıcan salatası refika ile ilgili anahtar kelimeler

#Kolay #Köz #Patlıcan #Ezme #Mezesi #Tarifi #Meze #Sofrası #Temel #Mezeler.

patlıcan ezme,köz patlıcan,patlıcan mezesi,sarımsaklı patlıcan,patlıcan meze,meze,kolay meze,patlıcan nasıl közlenir,refika,refikanın mutfağı,refikanın yemek okulu,patlıcan,ezme,yemek tarifleri,tarifi,tarifleri,tarif,patlıcan ezme tarifi.

Kolay Köz Patlıcan Ezme Mezesi Tarifi | Meze Sofrası ve Temel Mezeler 11.

patlıcan salatası refika.

patlıcan salatası refika hakkındaki bilgilerle Hometown Inn ‘nin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn patlıcan salatası refika hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

  1. Ali Erdogan diyor ki:

    Yalnız sürekli çöp çıkartmamaktan ve ziyan etmemekten bahsediyorsunuz, 3,35.dakikada patlıcanları cam kaseye koyarken tabakla da kapatabilirsiniz derken streç ile kapatıyorsunuz. Madem tabakla da kapatılabiliyor neden plastik çöpü çıkartmak adına streç ile kaplıyorsunuz? Buna da dikkat edin lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.