Konya’yı ziyaret etmek isteyen gezginlere yardımcı olmak için Konya’daki oteller listesini oluşturdum. Makalede her bütçe temiz ve rahat otellerle temsil edilmektedir. Konya’da nerede kalmalıyım? Konya otel fiyatları ne durumda? Bu veya diğer soruların cevaplarını öğrenmek istiyorsanız yazımı okumaya devam edin.

1.Grand Hotel Konya

Grand Hotel, Konya’nın en iyi otelidir. Bu otelin deluxe odaları ve modern tasarımı, onu Konya’nın en sevilen konaklama birimlerinden biri yapmaktadır. Otel, tatilinize eşsiz bir tat vermek için sayısız fırsat sunuyor. Bu olanaklardan faydalanabilir ve otelde dinlendirici bir tatil geçirebilirsiniz.

Mevsim ne olursa olsun, otelde sevdiklerinizle birlikte suda eğlenirken dinlenebileceğiniz bir kapalı ve bir açık havuz bulunmaktadır. Ek olarak, otel bir spa dahil hizmetler sunmaktadır. Odaların tasarımı da oldukça şık.

SEE ALSO  Azka Hotel Bodrum 5★ Hotel Bodrum Turkey | asko hotel bodrum hakkında en ayrıntılı içeriğin özeti

Talebin yoğun olduğu yaz aylarında otel fiyatları 200 TL ile 300 TL arasında değişiyor.

0-6 yaş arası çocuklar otelde ücretsiz konaklar. 7-12 yaş arası çocuklara da oda ücretinin %25’i uygulanır.

2.Hilton Garden Inn Konya

Şehir merkezi ve diğer turistik yerler, Hilton Garden Inn Konya’ya elverişli bir şekilde yakındır. Otelin konuk odaları sıcak bir şekilde döşenmiştir. Suit odalarda ayrıca rahatlayabileceğiniz ve kendinizi evinizde hissedebileceğiniz bir oturma alanı bulunmaktadır.

Otelin ızgara restoranında konuklar, dostça sohbet ederken nefis yemeklerin tadını çıkarabilirler. Hilton Garden Inn, tüm bu olanaklarla Konya otelleri arasında öne çıkıyor.

SEE ALSO  OTEL VESTA FUAR | otel vesta fuar ile ilgili en eksiksiz bilgiyi özetleyin

Konya otellerinde çift kişilik oda fiyatları 300 TL ile 400 TL arasında değişen yaz aylarında tatil yapmak isteyen turistlerin şehirde konaklamaya daha çok ilgi gösterdiği yaz aylarında.

3.Hich Hotel Konya

1800’lerden günümüze uzanan antik Hich Hotel, tarihi kalıntıları somut bir şekilde sergilemektedir. Zevkle döşenmiş birkaç odasından müzenin manzarası görülebilir. Odalarda ayrıca geleneksel izler taşıyan eserler de bulunmaktadır.

Davetkar kafe, taş duvarları ve ahşap kirişleri ile oldukça sevimli olup, otelin bahçesi ve terası keyifli vakit geçirebileceğiniz mekanlar arasında yer almaktadır.

Yaz sezonunun başlamasıyla birlikte Konya’ya gelen turistlerin ilgisinin arttığı aylarda çift kişilik oda fiyatları 300 TL ile 400 TL arasında değişebiliyor.

En uygun fiyat alternatifleriyle Konya’nın konaklama tesislerinden biri olan bu otelde altı yaş altı çocuklar ücretsiz konaklıyor.

SEE ALSO  Halic Park Hotel | Ayvalık | Profesyonel Tatil Danışmanı | halic park hotel ile ilgili yeni güncellenen bilgileri kapsayan

4.Novatel Konya

Novotel Hotel, popüler turistik mekanlara yakındır. Odalardaki mobilyalar minimalist ve çağdaştır. Ayrıca, otelin spa ve havuz gibi olanaklarından da yararlanabilirsiniz. Sonuç olarak, sizi keyifli ve dinlendirici bir tatil bekliyor.

Sıcak havaların şenlikli hissettirdiği yaz aylarında çift kişilik oda fiyatları 300 TL ile 400 TL arasında değişiyor.

0-16 yaşındakiler ücretsiz olarak kabul edilmektedir.

5.Anemon Konya Otel

Gösterişli Anemon Konya oteli, birçok cazibe merkezinin bitişiğindedir ve tamamen camdan yapılmış bir dış mimariye sahiptir. Odaları dış mimarisi kadar gösterişli olan otelde konfor ve şıklık ön planda tutuluyor.

Tatildeyken de sağlık kulübünün spa ve sauna gibi olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.