Makalenin bilgileri gaziantep kebapçısı bursa etrafında dönecektir. gaziantep kebapçısı bursa ile ilgileniyorsanız, bu Kuzu Diye Dana Satıyorlar

Kuzu Diye Dana Satıyorlar

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu HometownInn web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için gaziantep kebapçısı bursa dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiye hizmet etmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgiyi olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  YURDUM İNSANI KOMİK OYNAR (#eğlenceli) | En eksiksiz beyaz cafe denizli iletişim hakkında genel bilgi

Konuyla ilgili bazı açıklamalar gaziantep kebapçısı bursa

Dana Kuzu Olarak Satıyorlar | Gaziantep Sokak Lezzetleri. Kebapçı Yalçın Usta çok renkli bir karakter. Gaziantep’e gidenlere tavsiye ederim. Dana Kuzu Olarak Satıyorlar | Gaziantep Sokağı Lezzetlerimi izlemeyi ve yorum yapmayı unutmayın iyi seyirler.. Instagram’da da takip edebilirsiniz Facebook’ta da takip etmek için Her Adam Yemek Yemez Dedi | Kahramanmaraş Tarhanası Nasıl Yapılır? / Kahramanmaraş Mutfağı Kanalıma abone olmayı unutmayın.. #gaziantep #gaziantep sokak lezzetleri #sokak lezzetleri .

SEE ALSO  Sess Plus Club Bilkent Ankara - Yeni Yerinde Eğlenceye Devam... | ankara club mekanlar hakkında en doğru bilgiyi sentezleyin

gaziantep kebapçısı bursa konusuyla ilgili bazı görüntüler

Kuzu Diye Dana Satıyorlar | Gaziantep Sokak Lezzetleri
Kuzu Diye Dana Satıyorlar | Gaziantep Sokak Lezzetleri

Gaziantep Sokak Lezzetleri hakkındaki haberleri keşfetmenin yanı sıra, Ardından, her gün Hometown Inn güncellemesi için daha fazla içerik okuyabilirsiniz.

Burayı tıklayın

gaziantep kebapçısı bursa ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Kuzu #Diye #Dana #Satıyorlar #Gaziantep #Sokak #Lezzetleri.

SEE ALSO  Anadolu Yakası Oteller Restaurantlar Güzellik Merkezleri Mobilyacılar Kahvaltı Barlar Video Çekimi | anadolu yakası güzel mekanlar ile ilgili en iyi bilgiyi sentezleyin

gaziantep,gaziantep sokak lezzetleri,sokak lezzetleri,ciğer kavurma,ciğer şiş,kuzu,dana,kebap,kebapçı yalçın,kavurma,suat durmuş,enes batur,ilkay zaman,ciğer,murat atay,antalya gurmesi,antep,yemek,baklava.

Kuzu Diye Dana Satıyorlar | Gaziantep Sokak Lezzetleri.

gaziantep kebapçısı bursa.

gaziantep kebapçısı bursa içeriğiyle Hometown Inn güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. hometown-inn.com gaziantep kebapçısı bursa hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. Kadir Çelikbaş diyor ki:

    Kusura bakmayın ama bu ayın 9’unda gittik bu müesseseye 2 adet kebap ciğer karışık 2 adet de adana kebap ve 4 açık ayran söyledik ciğerler dana ciğeriydi ki çocukluğumuzdan beri tükettiğimiz için anlıyoruz az çok. Yiyemedik kimyon tabağının yarısını bitirdik yiyeceğiz diye üstüne ayranlara yoğurt koklatılmış bildiğiniz az yoğurtlu su içtik bildiğiniz üstüne mezeler ve salata 4 kişi için oldukça yetersizdi. Demem o ki kesinlikle sosyal medyadaki o delikanlı işi yok ciğer kuzu ciğeri olcak falan sözleri film şeridi gibi geçti gözümüzün önünden o yüzden kanmayın derim. Videodan da anlaşıldığı gibi bu kurum sadece sosyal medya fenomeni bir kurum lezzet konusunda milleti keriz yerine koymaya devam ederlerse de böyle kalmaya devam edecek saygılarımla.

  2. Teknik Öğretmenim diyor ki:

    Antepte bir kilo etten daha pahali porsiyon fiyatlari porsiyon da 150-200 gram et var bir porsiyon da genelde doyurmuyor.Adanadaki gibi meze kültürü de yok bir kişi git küçük tabakla bir salata koyuyorlar 5 kişi git yine bir tabaklar salata koyuyorlar. Antep zengin kişilerin memleketi. Gönlünce yiyip içilecek bir yer değil. 5-6 kişilik musafir ağırlayacak olsan bir kuzu parası verir çıkarsın. Birer dilim de baklava yiyecek olsan baklavanın dilimi olmuş 15 TL kilosu 300 TL ve üstü bir kilo fıstık 170 TL 200 TL paran yoksa hiç bir esnaf da yüzüne bakmaz. Yedin istin oturduğun yerde iki muhabbet etmek işte ikinci çayı isteyecek olsan vermek istemez biran önce kalksin gitsin diye. Kısacası gönlünce yemek içmek isteyen Antep e gitmesin daha kalitesi daha bol porsiyon 3 de 1 oranında daha uygun fiyatlarda Adana da kralını yer içersin. Selametle de ugurlarlar seni.

  3. CAVİT AKYÜZ diyor ki:

    Ciğeri 4 şiş yapacağına 8 şiş yap ama o kadar büyük yapma. Önemli olan porsisyonda verdiğin gramajı şaşırma. Ayrıca o ciğerin ilacı olmazsa olmazı kuyruk yağıdır. Şişe kuyruk yağı ile başlanır kuyruk yağı ile bitirilir. Hatta mümkünse 1 ciğer 1 yağ 1 ciğer 1 yağ takılır ciğer ciğere değmeden kuyruk yağının arasında pişer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.