Makale long island yapımı tartışacak. long island yapımı arıyorsanız, bu Long Island Iced Tea Nasıl Yapılır? makalesinde long island yapımı hakkında bilgi edinelim.

Long Island Iced Tea Nasıl Yapılır? içindeki long island yapımı ile ilgili bilgilere en doğru genel bakış

Aşağıdaki videoya göz atın

SEE ALSO  Le reazioni dei napoletani al caffè americano [CANDID CAMERA] | En doğru cafe americano ile ilgili tüm içerik

Bu hometown-inn.com web sitesinde, sizin için daha yararlı anlayışa sahip olmak için long island yapımı dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en doğru değeri sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili içerik long island yapımı

Kanalı açtığımız günden beri çok istediğiniz Long Island Iced Tea kokteylini sonunda yaptık ve sizlere sunuyoruz 🙂 İyi eğlenceler. Malzemeler: 1.5 CL Küba Romu 1.5 CL Tekila 1.5 CL London Cin 1.5 CL Votka 1.5 CL Portakal Likörü 4 CL Sweet & Sour Mix Diğer videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın 🙂 PartyTube Instagram Adresleri: Firuze: Uluşan: Mert: Onurcan: Yiğitcan: Bircan: .

SEE ALSO  MONIN Hazelnut Americano | kahve şurubu nasıl kullanılır hakkında en ayrıntılı bilgilerin özeti

long island yapımı Hakkında Bilgilerle İlgili Görüntüler

Long Island Iced Tea Nasıl Yapılır?
Long Island Iced Tea Nasıl Yapılır?

Görüntülediğiniz Long Island Iced Tea Nasıl Yapılır? hakkındaki haberleri keşfetmenin yanı sıra, O zaman hometown-inn.com her gün aşağıda yayınladığı diğer birçok içeriğe bakabilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

long island yapımı ile ilgili bazı öneriler

#Long #Island #Iced #Tea #Nasıl #Yapılır.

SEE ALSO  The Spirit Experience - Olmeca Altos Virtual Distillery Tour | olmeca altos ile ilgili genel bilgiler en doğru

parnod ricard,absolut,jameson,beefeater,olmeca,votka,viski,cin,tekila,kokteyl,kokteyl yapımı,kokteyl nasıl yapılır,parti,ev partisi,ev partisi fikirleri,parti atıştırmalıkları,parti oyunları,challange,ev eğlencesi,alkollü içecekler,içki oyunları,tarifler,long island,long island iced tea,yapımı,nasıl yapılır,kokteyli,klasik kokteyller,evde kokeyl yapımı,evde alkol yapımı,evde içki yapımı,twins,partytube,party tube,how to make long island iced tea,drink.

Long Island Iced Tea Nasıl Yapılır?.

long island yapımı.

long island yapımı bilgisiyle hometown-inn.com ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn long island yapımı hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. Gamze k diyor ki:

  buradaki bütün içkileri alsam kesinlikle batarım sadece tek biriyle birsürü kokteyl yapamaz mıyız böyle videolar da gelsin

 2. Parsalı 35 diyor ki:

  Ne kadar gerizekalı milletteniz bardağın yarısi Cola önce eis lan doldur cola yi sonra karışımı üstüne dök içine bi parça limon aptallar ben Amerikalıyım benden iyi bilcek allahın gerizekalı yumurta buna girmez gin fizz denen coktail e girer aptallar.

 3. M Tunc diyor ki:

  Kanal hosuma gitti cünkü anlatırken
  havalı bir sekilde degil normal düz anlatımda anlatıyorlar ama şu var ki
  eğer ailenize bar işletmiyorsa
  aileniz pub işletmıyorsa
  ne yazikki bunların evde olması cok zor..
  Olmeca ya da rom bulunan evde'de zaten Kokteyl yapmayı bilen birisi vardır 🙂
  ama genede faydalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.