Bu makale tekila bitkisi hakkında tartışma sağlayacaktır. tekila bitkisi ile ilgileniyorsanız, bu Making tequila, harvesting a blue agave plant in Mexico makalesinde tekila bitkisi’yi Hometown Inn ile netleştirelim.

Making tequila, harvesting a blue agave plant in Mexico içindeki tekila bitkisi ile ilgili en eksiksiz bilgilere genel bakış

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu HometownInn web sitesinde kendiniz için daha yararlı anlayış için tekila bitkisi dışında bilgiyi güncelleyebilirsiniz. HometownInn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en ayrıntılı değere katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Cómo preparar un buen NEGRONI | Cocteles Clásicos | NYC Bartender | negroni reçete hakkında en doğru bilgileri kapsayan

Konuyla ilgili bazı bilgiler tekila bitkisi

Bir jimador, tekila yapmak için kullanılmak üzere bir mavi agav bitkisini keser ve hazırlar. Bu video Nisan 2009’da Meksika’da çekildi. Web sitesinden, .

tekila bitkisi konusuyla ilgili bazı resimler

Making tequila, harvesting a blue agave plant in Mexico

Görüntülediğiniz Making tequila, harvesting a blue agave plant in Mexico hakkında bilgi bulmanın yanı sıra, Ardından, HometownInn her gün hemen aşağıda yayınlanan daha fazla bilgi arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Alkol kanser riskini artırır mı? | Yeni güncellenmiş bira çeşitleri ve alkol oranları ile ilgili bilgileri kapsar

Daha fazlasını görün

tekila bitkisi ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Making #tequila #harvesting #blue #agave #plant #Mexico.

tequila,blue agave,mexico,jalisco,farm,worker,jimador.

Making tequila, harvesting a blue agave plant in Mexico.

tekila bitkisi.

tekila bitkisi içeriğiyle Hometown Inn güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. Hometown Inn tekila bitkisi hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. Renatto santos diyor ki:

  Aqui no Brasil é feito apenas coradas e vários outros utensílios com a fibra da agave. Que nós chamamos de sisal.

 2. King of Rivia diyor ki:

  I do farm labour outside and i love it, but o wouldnt do this a day. My work is probably even harder, but the temperature in 10 maybe even 15 Degrees colder. Many people underestimate that. Working in that heat just unbelievable torture

 3. aubrey rose diyor ki:

  I bet he wants his own dreams . I admire him more than the ppl who employ him . money is a waste . we could all live in harmany if we didn't have money . money money.

 4. Ted Thompson diyor ki:

  i always thought it was made from the leaves! very cool – is the agave edible raw? if so, i wonder what it tastes like..

 5. spirit diyor ki:

  Mexican farmers need to pay attention to the trees losing leaves and turning brown. Cancerous air in south texas has destroyed my great uncles farm.

 6. El Gato Gordo diyor ki:

  Wow! Looks like the Pineapple's big brother. On the side note: I've been ban drinking Tequilla. My wife tells me it brings out the Aztec indian out of me…Haha! 🙂

 7. نياف دهم 711 DHM اليمن diyor ki:

  هذة شجرة التكيلا في تكاس يتم استخراج افخر انواع الكحول .

  الحمد لله الذي من علينا بالأسلام وجعل هذا محرم على أمة محمد .

 8. Michael Tener diyor ki:

  We must protect the environment. The agave is pollinated by bats. We loose the bats, we loose agave. We loose agave, we loose tequila. Wouldn't that be sad.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.