Bu makale tekila bitkisi hakkında tartışma sağlayacaktır. tekila bitkisi ile ilgileniyorsanız, bu Making tequila, harvesting a blue agave plant in Mexico makalesinde tekila bitkisi’yi Hometown Inn ile netleştirelim.

Making tequila, harvesting a blue agave plant in Mexico içindeki tekila bitkisi ile ilgili en eksiksiz bilgilere genel bakış

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu HometownInn web sitesinde kendiniz için daha yararlı anlayış için tekila bitkisi dışında bilgiyi güncelleyebilirsiniz. HometownInn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en ayrıntılı değere katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Alem Plus - Alem Art Weekend 3. Gün - Brunch / Antik Kent Turu - 12 06 2022 | efes extra kalori hakkında yeni güncellenen içeriğe genel bakış

Konuyla ilgili bazı bilgiler tekila bitkisi

Bir jimador, tekila yapmak için kullanılmak üzere bir mavi agav bitkisini keser ve hazırlar. Bu video Nisan 2009’da Meksika’da çekildi. Web sitesinden, .

tekila bitkisi konusuyla ilgili bazı resimler

Making tequila, harvesting a blue agave plant in Mexico

Görüntülediğiniz Making tequila, harvesting a blue agave plant in Mexico hakkında bilgi bulmanın yanı sıra, Ardından, HometownInn her gün hemen aşağıda yayınlanan daha fazla bilgi arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Bacardi Mojito Cocktail Recipe | Morrisons | bacardi tarifi ile ilgili en doğru bilgiyi sentezleyin

Daha fazlasını görün

tekila bitkisi ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Making #tequila #harvesting #blue #agave #plant #Mexico.

tequila,blue agave,mexico,jalisco,farm,worker,jimador.

Making tequila, harvesting a blue agave plant in Mexico.

tekila bitkisi.

tekila bitkisi içeriğiyle Hometown Inn güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. Hometown Inn tekila bitkisi hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

  1. King of Rivia diyor ki:

    I do farm labour outside and i love it, but o wouldnt do this a day. My work is probably even harder, but the temperature in 10 maybe even 15 Degrees colder. Many people underestimate that. Working in that heat just unbelievable torture

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.