Bu makalenin içeriği kir royal hakkında net bilgiler sağlayacaktır. kir royal hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Master Your Glass! Kir VS. Kir Royale makalesinde kir royal konusunu netleştirelim.

Yakın zamanda güncellenen Master Your Glass! Kir VS. Kir Royale’da kir royal ile ilgili içeriğin ele alınması

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesinde, kendiniz için daha yararlı anlayış için kir royal dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en iyi değeri getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Long Island iced tea #vodka #gin #rum #tequila #cocktails #recipe #drinks | long island cocktail hakkında en ayrıntılı içeriğin özeti

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir kir royal

Master Your Glass’ın bu bölümünde, Kir ve Kir Royale’ı ele alıyoruz Kir, Burgonya, Fransa’dan geliyor. Adını, 2. Dünya Savaşı sırasında Fransız kahramanı olan rahip Canon Félix Kir ve 1945’ten 1968’e kadar Burgonya kasabası Dijon’un Belediye Başkanı’ndan almıştır. Aligoté üzümü, yerel frenk üzümü likörü Crème de Cassis ile nötr, kemik kurusu, asidik bir şaraptır. Crème de Cassis, ezilmiş kuş üzümü eau-de-vie’de yumuşatılarak yapılan, koyu renkli, viskoz, tatlı bir likördür. Kir Royale, Aligoté beyaz şarabından ziyade Şampanya kullanılarak yapıldığı için Kir’den farklıdır. Bu nedenle, kutlamalar ve özel günler için yapılması ve tipik olarak ayrılması daha pahalıdır. #falldrinks #holidaydrinks #mixology Kir : • Bir beyaz şarap kadehini soğutun • ¾ oz (45 ml) Lejay Crème de Cassis • 4 oz (120 ml) çok altın Aligote beyaz şarap (veya diğer kuru beyaz şarap) • Karıştırın ve tadını çıkarın! • Garnitür yok – Opsiyonel Raspberry Kir Royal: • Chill bir şampanya flüt • ¾ oz (45ml) Lejay Crème de Cassis • 4 oz (120ml) çok soğuk Şampanya • Garnitür yok – Opsiyonel Blackberry, yıllar boyunca, Kir bir kokteyl ailesi, çeşitli varyasyonlar. En önemlisi, beyaz yerine kırmızı şarapla yapılan Kir Cardinal veya Ahududu Likörü ve Şampanya ile yapılan Kir Imperial’dir. Özel teşekkürler: Ryan McGinnis Chris Depersio Scott James Yapımcı ve Yönetmen: Michael Gaskell Yardımcı Yapımcı: Devin Kolovich MG Studio’da (Las Vegas) çekildi.

SEE ALSO  Dünyanın En Pahalı Kahvesini (KOPİ LUWAK) Deniyoruz! | #karantinagünlükleri 1 | kopi luwak türkiye ile ilgili en iyi içeriği özetleyin

kir royal içeriği ile ilgili bazı görüntüler

Master Your Glass! Kir VS. Kir Royale
Master Your Glass! Kir VS. Kir Royale

Okuduğunuz Master Your Glass! Kir VS. Kir Royale hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, Ardından, HometownInn her gün hemen aşağıda yayınladığı başka içeriği arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Black Bira's | black bira hakkında en iyi bilgilere genel bakış

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

kir royal ile ilgili bazı öneriler

#Master #Glass #Kir #Kir #Royale.

lejaycassis,lavielejay,since1841,blackcurrants,aligote,bourgogne,wine,chardonnay,burgundy,whitewine,aligot,winestagram,pinotnoir,winelover,winelovers,winesnob,winenight,finewine,domaineleroy,owc,winetasting,saperbere,beviungioso,pineporn,pierremorey,borgogna,timorasso,tastingnotes,sole,derthona,bhfyp,mgstudio.com,twelvecocktails,12cocktails,kirvskirroyal,kir,kirroyal,kirroyale,master your glass,mixology,drink recipe,bartender,bar fly,the bar fly,the garnish guy,steve the bartender.

Master Your Glass! Kir VS. Kir Royale.

kir royal.

kir royal hakkındaki bilgilerle Hometown Inn güncellemeleri, size daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. kir royal hakkındaki makaleyi HometownInn ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Todd diyor ki:

    That's beautiful ice!! I am surprised though at the 3/4 oz of Cassis since I've only ever seen it call for 1/4 oz or a 1/2 max. Perhaps those measurements are only when using Chambord? Hmmmmm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.