Bu makalenin bilgileri maşukiye turları hakkında konuşacak. maşukiye turları ile ilgileniyorsanız, bu MAŞUKİYE Gezisi – Alabalık Vadisi I Nasıl Bir Yer? Ne Yapılır? Maşukiye Şelaleler makalesinde hometown-inn.com ile maşukiye turları konusunu tartışalım.

maşukiye turları ile ilgili bilgilerin özeti en eksiksiz MAŞUKİYE Gezisi – Alabalık Vadisi I Nasıl Bir Yer? Ne Yapılır? Maşukiye Şelaleler

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesiyle, kendiniz için daha değerli veri için maşukiye turları dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en doğru bilgiye hizmet etme arzusuyla, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

SEE ALSO  İstanbul Çıkışlı Eskişehir Odunpazarı Turu | istanbul turları eskişehir çıkışlı ile ilgili en eksiksiz bilgiyi kapsayan

Paylaşım konuyla ilgilidir maşukiye turları

“Maşukiye nasıl bir yer?”, “Maşukiye’de Gezilecek Yerler?” Maşukiye gibi soruları sık sık duysam da Kocaeli gezilerimden birinin rotasını Maşukiye’ye yaptım ve izlenimlerimi burada bir videoda topladım. Daha çok gezebileceğim geniş alanlar, çok güzel manzaralar hayal ederken açıkçası -kızma ama- umduğum gibi olmadı. Özellikle tavsiye edilen Alabalık Vadisi, yemek yemek ve oturmak dışında bir alternatif sunmuyor. Ancak onlarca kilometre gitmek, balık yemek, suyun sesini dinlemek ve gelmek istiyorsanız burayı çok seveceğinizi düşünüyorum. Umarım videomu beğenir ve kanalımıza abone olursunuz. Ayrıca ilginizi çekebilecek aşağıdaki videolara da göz atmanızı tavsiye ederim. Ormanya Doğal Yaşam Parkı: Ballıkayalar Tabiat Parkı: SEKA Parkı: Darıca Milli Bahçesi: Seka Kamp Piknik Alanı: #Kocaeli #Kartepe #Maşukiye KANALIMIZA ÜCRETSİZ ABONE OLABİLİRSİNİZ. 👍🏻 🔔 ZİLİ AÇIN VİDEOLARIMDAN İLK HABERDAR OLSUN… Kanalımıza abone olmak için tıklayın: BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN! Facebook: Instagram: Twitter: Pinterest: .

SEE ALSO  İzmir Çıkışlı Yılbaşı Turları FMA Travel | Yeni güncellenen yılbaşı izmir çıkışlı turlar hakkında genel bilgi

maşukiye turları hakkında bilgi ile ilgili resimler

MAŞUKİYE Gezisi - Alabalık Vadisi I Nasıl Bir Yer? Ne Yapılır? Maşukiye Şelaleler
MAŞUKİYE Gezisi – Alabalık Vadisi I Nasıl Bir Yer? Ne Yapılır? Maşukiye Şelaleler

Görüntülediğiniz MAŞUKİYE Gezisi – Alabalık Vadisi I Nasıl Bir Yer? Ne Yapılır? Maşukiye Şelaleler hakkında bilgi izlemenin yanı sıra, O zaman Hometown Inn her gün aşağıda yayınladığı diğer bilgileri arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Club STS Hotel 4★ Hotel Bodrum Turkey | En ayrıntılı sts hotel ortakent bodrum hakkında genel bilgi

Daha fazlasını görün

maşukiye turları ile ilgili anahtar kelimeler

#MAŞUKİYE #Gezisi #Alabalık #Vadisi #Nasıl #Bir #Yer #Yapılır #Maşukiye #Şelaleler.

maşukiye,maşukiye video,maşukiye kocaeli,maşukiye kartepe,kocaeli maşukiye,maşukiye gezisi,maşukiye vlog,maşukiye gezilecek yerler,maşukiye kahvaltı,maşukiye şelalesi,maşukiye piknik alanı,maşukiye alabalık vadisi,maşukiye alabalık,maşukiye alabalık tesisleri,maşukiye de gidilecek yerler,maşukiye de nereye gidilir,maşukiye gezi,maşukiye görüntüleri,maşukiye gezme yerleri,maşukiye izmit,maşukiye köyü,maşukiye ne yapılır,maşukiye nasıl bir yer,kocaeli.

MAŞUKİYE Gezisi – Alabalık Vadisi I Nasıl Bir Yer? Ne Yapılır? Maşukiye Şelaleler.

maşukiye turları.

maşukiye turları hakkındaki bilgilerle Hometown Inn ‘ın size verdiği bilgilerle, size değer getireceğini umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn maşukiye turları hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Hanife Sen diyor ki:

  burası böyle görüldüğü gibi sakin bir yer değil bilakis çok kalabalık oluyor bilhassa hafta sonları. Park bulmak desen neredeyse imkansız yol vermiyorlar geçen sene geldik . nerdeyse arabamızla kaza yapıyorduk.

 2. Vedat Aksoy diyor ki:

  Bu yaz gittim. Bin pisman oldum. Herkes cebinden para koparmaya calisior. ATM lere binmeyin. 20 dakikalik asfalt üzeri yolculuk 150 tl bi de hicbirsey anlamiyorsunuz.

 3. Ordan Burdan Şurdan diyor ki:

  Maşukiye biraz pahalı ama muhteşem mükemmel bir yer ama pahalı olmasının sebebi turistler özellikle aşırı derecede arap kaynıyor üstelik maşukiyeden ev satın alıyorlarmış insanımıza çok kızıyorum neden yabancılara satarsınız böyle cennet gibi yerleri

 4. Hamdi Aybadın diyor ki:

  Admin.. Maşukiye nin her yerini gezmeden bilgi veriyorsun insanlara. Gezilecek alanlar yok, kendiniz mangal yapamazsınız öyle bir yer yok diyorsun yanlış diyorsun. Sadece alabalık vadisinde gezmişsin. O gördüğün şelale yapay değil. Otopark 50 lira değil, 10 lira.
  Piknik alanları dere kenarı ve göl kenarında mevcut. Yürüyüş yapmak isteyenler için yeşillikler mevcut. su kayağı, kahvaltı atla gezinti, atv turu vs. Her faaliyet mevcuttur.
  Her yerini gezmediğin bir yer için biraz ön yargılı bir video çekmişsin

 5. Seyahat Guncem diyor ki:

  Günübirlik bir kaçış rotası olarak güzel ama dediğiniz gibi o yeşilliğin içinde güzel bir yürüyüş yapmak imkansız, her yer restoranlara ait

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.