Bu makalenin konusu saki siyah üzüm rakısı tartışılacak. saki siyah üzüm rakısı hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Melek Mosso – Vursalar Ölemem (cover) makalesinde hometown-inn.com ile saki siyah üzüm rakısı konusunu tartışalım.

saki siyah üzüm rakısı ile ilgili içeriği Melek Mosso – Vursalar Ölemem (cover) içinde ayrıntılı olarak ele alma

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu Hometown Inn web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için saki siyah üzüm rakısı dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en iyi değeri sunma arzusuyla, İnternetteki haberi mümkün olduğunca çabuk kavrayabilmenize yardımcı olur.

SEE ALSO  Çok rüküş, bizimle değilsin! Kocamın Ailesi | en güzel bira hangisi ile ilgili en eksiksiz bilgiyi sentezleyin

saki siyah üzüm rakısı ile ilgili bazı bilgiler

söz-müzik : Yıldız Tilbe gitar : Veys Çolak kayıt – mix : Anıl Çifter ( Jnxx Production ) video : Kemal Hamamcıoğlu .

Bazı resimler saki siyah üzüm rakısı konusuyla ilgilidir

Melek Mosso - Vursalar Ölemem (cover)
Melek Mosso – Vursalar Ölemem (cover)

Görüntülediğiniz Melek Mosso – Vursalar Ölemem (cover) içeriğini keşfetmenin yanı sıra, Ardından, HometownInn ‘nin her gün yayınladığı daha fazla içerik arayabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

SEE ALSO  Almanyada Alkol fiyatları / gezi#eglence#izin# | absolut votka fiyat hakkında en iyi bilgileri özetleyin

saki siyah üzüm rakısı ile ilgili anahtar kelimeler

#Melek #Mosso #Vursalar #Ölemem #cover.

yıldız tilbe,vursalar ölemem,melek mosso,kemal hamamcıoğlu,veys colak,türkçe müzik,akustik müzik,cover.

Melek Mosso – Vursalar Ölemem (cover).

saki siyah üzüm rakısı.

saki siyah üzüm rakısı bilgisiyle hometown-inn.com ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn saki siyah üzüm rakısı hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. İremnur Yıldırım diyor ki:

  Şarkının bana hissettirdiği her duygu sahteymiş meğer. O kadar zor ki seni affetmek hele de onca şeye rağmen ama yine de affettim, ölüm var bu yüzden yolun açık ömrün uzun olsun. 12.02.

 2. barbiegirl diyor ki:

  Bana bu şarkıyı yollamıştı ilk ciktigimizda çok şükür Ayrıldık Rabbime şükürler olsun sevmediğin birini sırf o seviyor diye çekmek çok zor

 3. Büş büş diyor ki:

  Yıl 2018 yurt odasında son ses bu müzikle hazırlanıp Marmarise mi Dalyana mi yoksa Köyceğize mi gitmeye karar veremediğimiz günlere dönmek istiyorum

 4. Dursun Ali Kepenek diyor ki:

  5 sene olmus koyduklari , hala bu sarkinin en güzel versiyonu bu. az önce televizyonda pahali ve kötü bir orkestrayla okudugu versiyonunu dinledim. su gitarci arkadas kadar calamamislar. ikinizinde agzina , diline saglik.

 5. Remziye Savas diyor ki:

  Ben küçüklügüme saygısızlık olmasın diyeydi sen ama bi muhapbette bu günün gelecegini hiç çok dinlemek istersin tek sen hatırlıyıcaksın kimselik bi şey yok orda …. Sadece senlik kardeşim ile ilgili de konuştuk o gün….

 6. öykü bulut diyor ki:

  Saat 5.39 2 saatir eski mesajlarımızı okuyorum attığın sesleri dinliyorum bana yazdığın güzel şeyleri yıldızlıyorum botan söylediğin şarkıları dinliyorum okudukça dinledikçe hem ağladım hem güldüm atlattım herseyi ama hala kırgınım sana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.