Bu makale, mersin plaj yerleri ile ilgili açıklamalarla güncellenecektir. mersin plaj yerleri hakkında bilgi sahibiyseniz, bu Mersin’de ne yenir ? Silifke -Tarsus-Yapraklı koy Vlog.. makalesinde Hometown Inn ile birlikte mersin plaj yerleri hakkında bilgi edinelim.

Mersin’de ne yenir ? Silifke -Tarsus-Yapraklı koy Vlog.. içindeki mersin plaj yerleri ile ilgili bilgilere ayrıntılı olarak genel bakış

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

SEE ALSO  Ada Camping gitmeyi düşünenlere kısa bilgiler | kuşadası çadır kampı ile ilgili tüm en ayrıntılı bilgiler

Bu HometownInn web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı anlayışa sahip olmak için mersin plaj yerleri dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. HometownInn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiyi sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı açıklamalar mersin plaj yerleri

Mersin’de nerede ne yenir? Mersin sokak lezzetleri.. Silifke, tarsus, Anamur lezzetleri. Yapraklı koyu, Narlıkuyu, Kızkalesi’ni gezdik.. #mersin#mersindeneyeni#tarsus Mersin’de nereye yüzülür? Tarsus’ta ne yenir? Adana’da ne yenir? Denizli’de ne yenir? instagram: alper instagram adresi: deli gibi dolaşıyorum kanal: .

SEE ALSO  Kiraz Mevsimi 52. Bölüm | kiraz hangi mevsimin meyvesidir hakkında en ayrıntılı bilgileri sentezleyin

mersin plaj yerleri konusuyla ilgili fotoğraflar

Mersin’de ne yenir ? Silifke -Tarsus-Yapraklı koy Vlog..

Okuduğunuz Mersin’de ne yenir ? Silifke -Tarsus-Yapraklı koy Vlog.. hakkındaki içeriği anlamanın yanı sıra, Ardından, HometownInn her gün yayınlanan daha fazla makale okuyabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

mersin plaj yerleri ile ilgili bazı öneriler

#Mersinde #yenir #Silifke #TarsusYapraklı #koy #Vlog.

SEE ALSO  Dünyayı Geziyorum - Dalaman | 7 Mart 2021 | En detaylı turgutlu da gezilecek yerler ile ilgili tüm bilgiler

Mersin,silifke,tarsus,narlıkuyu,kızkalesi,anamur,sussanoğlu,tarsus gezilecek yerler,Kum mahallesi,tarsus şelalesi,Kervancı humus,yapraklı koy,mersin de ne yenir,mersin sokak lezzetleri,Laliku,Mersin de nerde ne yenir,mersin üniversitesi,mersin turkey,mersin gezilecek yerler,yapraklı koyu,göksel tantuni,kervan humus tarsus,deniz börülcesi,tatlıcı köse,tantuni,kız kalesi,lamos,limonlu,mersinde nerde denize girilir,tarsusta ne yenir,silifke yogurdu.

Mersin’de ne yenir ? Silifke -Tarsus-Yapraklı koy Vlog…

mersin plaj yerleri.

HometownInn ‘ın sağladığı mersin plaj yerleri bilgisiyle, size değerli getireceğini umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn mersin plaj yerleri hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Reyhan Sipahi diyor ki:

  Siz çekim yaptığınız için sizlere özel öyleler! Tamam büyük şehirlere göre uygun fiyatlar ama çoğu yerde de büyükşehir ile aynı , sizi bir banka olarak görüyorlar yeni döndüm Silifke den , akıl verenleri üslubu olmayan çok işletmeyle karşılaştım bu yıl ilkkez diyebilirim! Çocukluğumun geçtiği il Mersin ki 2012 den beri de tatile Mersin’e Silifke ye giderim berbat bir işletme kültürü mevcut özellikle konaklama için oldukça fırsatçı işletme çok fazla.

 2. Vedat Soydan diyor ki:

  Merhaba Yapraklı Koyunda yüzerken insanların yüzüne bakarak Denize işediğim anlar geldi aklıma
  Bana anılarımı hatırlattığınız için çook teşekkür ederim ….

 3. Sahin Cetinkaya diyor ki:

  Onların hepsinin ikram olma sebebi zaten göz boyamaca 😀 Yapıyorlar açık ekmeğe 1 lokma tantuniyi, itekliyorlar sizin gibi yol bilmeyen yordam bilmeyen dışardan gelenlere 😀 Sizde of of of diyip parmaklarınızı yiyorsunuz 😀 Hani bir söz vardır ya ''Adı çıkmış 9a inmez 8e '' diye. Hah işte bu söz Göksel Tantuni için yaradılmış 😀

 4. mehmetçik yiğit diyor ki:

  Bir mersinli olarak soyluyorum
  Mümkünse mersin haric baska yerleri cekin ne olur
  Burayi cok begendik sizde gelin demeyin
  En ücra köşedeki koylara gidiyoruz
  Oralari bile doldurmuslar
  Araba koyacak yer bulamiyoruz
  Bira siselerinden plastik coplerinizden biktik valla (herkes icin gercerli degil)
  Abi antalyaya muglaya gidin ne olur

 5. Zafer Gcnmz diyor ki:

  Zamanında o Kızkalesi yapraklı koy turistin gözdesiydi ne zamanki kamyoncusu tırcısı öküzü hayvanı rantçı yerli başkanı geldi kız kalesi bk kalesi oldu

 6. Natuk Baytan diyor ki:

  Eskiden orada çukur gibi bir yer vardı ve suyu buz gibiydi ama hüzünlü bir hikaye sonucu kapatıldı.yapraklı koy aynı zamanda kazıkçılarında mekanıdır ama denizi müthiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.