Makalenin bilgileri julep kokteyl tartışacak. julep kokteyl ile ilgileniyorsanız, bu Mint Julep Nasıl Yapılır? makalesinde julep kokteyl’yi analiz edelim.

Mint Julep Nasıl Yapılır? en iyi julep kokteyl ile ilgili genel bilgiler

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Hometown Inn web sitesiyle, sizin için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için julep kokteyl dışında bilgi ekleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en iyi değeri katkıda bulunmayı umuyoruz, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı içerikler julep kokteyl

Viski severler ve viski sevmeyenler buraya! Klasik bir viski kokteyli olan Mint Julep, viski severleri büyüleyecek, sevmeyenlere de sevdirecek. Yapımı kolay ve lezzetli bu kokteyl için malzemelerimiz oldukça basit; Viski Nane Şekeri Şurubu ~~~~~~~ Şeker Şurubu : ~~~~~~~ Bir kokteyl, likör veya merak ettiğiniz herhangi bir ev yapımı içkiniz varsa, bize bildirin, sizin için yapalım! ~~~~~~~ Zamanı Geldi! SICAK ŞARAP : ~~~~~~~ Henüz izlemediyseniz sonbahar – kış kokteyllerimiz; Yasemin (Yasemin çayı ile) : AYVALI MARGARITA : MANDARIN SOĞUTUCU (Mandarin) : KABAK BAHARAT MARTINI (Kabak) : SOĞUK & KOYU (Kuru incir ve kontrplak çayı) : GIN & ZENCEFİL (Zencefil ve Greyfurt RED RED berry ile): ( Greyfurt) : PALOMA (Greyfurt ve Limon ile) : THE BUSH (Kuşburnu ile) : Zencefil ARMUT (Armut ve Zencefil ile) : Ve kendi tariflerimizle hazırladığımız diğer eşsiz kokteyller: ~~~~~~~~ Kokteyl’e Özel Sohbetler Kokulu Mandalina, Greyfurt, Limoncello, Mint Limoncello, Satsuma Limoncello, Lavanta, Red Heart ve Red Heart Light kızılcık likörlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için thecocktailtalks@gmail.com adresine mail atarak veya yazılı olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. biz! ~~~~~~~~ Merhaba, Kokteyl Sohbetleri kanalına hoş geldiniz. Ben Erkan Deler, yirmi yılı aşkın süredir yiyecek içecek sektöründe barmen ve bar şefi olarak çalışıyorum. İstanbul ve Bodrum başta olmak üzere birçok a plus restoran, bar ve kulüpte çalıştım. Artık tüm deneyimlerimi sizlerle paylaşmaya karar verdim. Tüm klasik kokteyller, lezzetli özel kokteyller, hiçbir yerde bulamayacağınız ev yapımı likörler ve bitterler, çok çeşitli kokteyl sosları, alkolsüz kokteyller, detoks ve smoothie tarifleri ve bunlara dair her şeyi bu kanalda bulabilirsiniz. İçecek yapımında benim için en önemli konu doğal olmasıdır. Aroma, renklendirici, koruyucu vb. İçerisinde içerik bulunan ürünleri kullanmamaya çalışırım. Aradığımız tüm renklerin, tatların ve aromaların doğada bize sunulduğuna inanıyorum ve onları keşfetmekten keyif alıyorum. Şimdi sizi benimle bu güzel keşif serüvenine davet ediyorum. Hepinize şimdiden iyi şanslar. * Lütfen abone olmayı, videolarımızı beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayınız. iletişim : thecocktailtalks@gmail.com instagram : ~~~~~~~~ Samet :

SEE ALSO  Türk bilim adamı deney yapıyor | En ayrıntılı votkanın hammaddesi ile ilgili tüm bilgiler

julep kokteyl içeriği ile ilgili resimler

Mint Julep Nasıl Yapılır?
Mint Julep Nasıl Yapılır?

Okuduğunuz Mint Julep Nasıl Yapılır? hakkında bilgi keşfetmenin yanı sıra, O zaman Hometown Inn her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer içeriği keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  Trying Turkish Alcohol Raki | Tasting Raki for the First Time | Turkish Food Tour | tekirdağ rakı gold ile ilgili en eksiksiz bilgilerin özeti

Daha fazlasını burada görün

julep kokteyl ile ilgili öneriler

#Mint #Julep #Nasıl #Yapılır.

[vid_tags].

Mint Julep Nasıl Yapılır?.

SEE ALSO  Dal buèlta ku Extra, "Campo Alegre a bira Campo Triste" | extra bira hakkında en eksiksiz bilgiler

julep kokteyl.

julep kokteyl bilgisiyle hometown-inn.com ‘ın size verdiği bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn julep kokteyl hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Barış Kozan diyor ki:

    Sevgili Erkan; kokteyl içmeyi, yapmayı ve tattırmayı seven biri olarak kanalını keyifle takip ediyorum. İşini yıllardır profesyonel olarak yapmış olman, likör gibi inanılmaz varyasyonlar yaratabileceğin bir alanda kendi homemade likörlerini yapman, klasik kokteyllerde bile kendi dokunuşlarından vazgeçmeyen, gördüğüm kadarıyla her zaman taze ürünleri tercih etmen takdir edilesi. Youtube'a da emek verdiğini görüyorum; birkaç açıda kamera kullanıyorsun, her zaman jilet gibisin, kokteyllerinde genellikle kendi likörlerini kullanıyorsun (campari, angostura bitter yerine kendi bitter likörlerin gibi). Özellikle imza rakı kokteylini takdire şayan buldum, kavun likörü bulamasam da benzer bir varyasyonunu denemek isterim.

    Pek yorum atan biri değilim, seni ne ara övsem diye düşünüyordum, konusunu geçirdiğin için bu video'ya yazmak istedim. Birçok yabancı kokteyl kanalını da takip ediyorum, Türk yayıncılar arasında muadilini pek göremedim. Başarılı olarak PartyTube var, onlar da biraz geyik, muhabbetle karışık videolar yapıyorlar; seninkinde şık dokunuşlar, yaptığı işe tutku ön planda. Son dönemlerde de Türkiye'de kokteyle ilgi fazla, her fırsatta çevreme de bu merakı bulaştırıyorum, ev hediyesi olarak shaker, jigger götürmeye başladım bile. 🙂

    Ufak da olsa içerik üretme şevkine katkıda bulunmak istedim, gayet iyi gidiyorsun, devam. 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.