Bu makale mir 500 hakkında tartışma sağlayacaktır. mir 500 hakkında bilgi ediniyorsanız, bu MiR500 Robot – Pallet Transportation Demonstration. makalesinde mir 500’yi keşfedelim.

MiR500 Robot – Pallet Transportation Demonstration. bölümünde mir 500 ile ilgili en alakalı bilgileri özetleyin

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu Hometown Inn web sitesinde, sizin için daha yararlı anlayışa sahip olmak için mir 500 dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en doğru bilgiyi getirme arzusuyla, Kullanıcıların internette bilgileri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  İstanbul’un Gizli Kalmış Elit Ocakbaşı! | alkolsüz ocakbaşı ile ilgili en eksiksiz bilgiye genel bakış

Konuyla ilgili bazı açıklamalar mir 500

800-340-0854 İşbirliğine dayalı MiR500, insanların ve fiziksel engellerin etrafında güvenli bir şekilde manevra yapar. Gelişmiş teknolojisi ve gelişmiş yazılımı ile robot, hedefine giden en verimli yolu bulmak için otonom olarak hareket eder. Engellerle karşılaştığında, lojistik süreçlerindeki maliyetli gecikmeleri önlemek için otomatik olarak yeniden rota yapacak. MiR500, optimum güvenlik için 360 derecelik bir görsel sunan en yeni lazer tarama teknolojisi ile donatılmıştır. 3D kameralar, paletleri algılamak için zemin seviyesinden 30-2.000 mm yüksekliğe sahiptir. Tesis düzenini değiştirmeden palet taşımacılığını optimize edin MiR500 Palet Kaldırma ile MiR500, paletleri otonom olarak alır, taşır ve boşaltır, böylece çalışanları daha değerli görevler için serbest bırakır. MiR500’ü çalıştırırken, kabloların, mıknatısların veya QR kodlarının işlevi gelişmiş navigasyon yazılımı ile değiştirildiğinden tesis düzenini değiştirmeye gerek yoktur. Tesisin CAD dosyalarını robota indirin veya bir harita oluşturmak için lazer tarayıcılarını kullanın – hızlı ve uygun maliyetli bir uygulama sağlamak için gereken tek şey bu. Endüstri için sağlam bir robot MiR500, ISO/EN 13849 ile uyumludur ve endüstriyel kullanım için EMC gereksinimlerini karşılar. Sağlam MiR500, düşen kargoya dayanabilen ve rampalarda ve hatta sığ su birikintilerinde kolayca gezinebilen sağlam dış yüzeyi ile endüstride kullanım için tasarlanmıştır. Son derece kullanıcı dostu ve esnek Kullanıcı dostu MiR500, en başından itibaren robot üzerinde tam kontrol sağlar. MiR500, akıllı telefon, tablet veya PC aracılığıyla sezgisel MiR Robot Arayüzü ile kontrol edilir ve önceden herhangi bir deneyim olmadan programlanabilir. Robot, tam otomatik bir çözüm için ERP sisteminize de entegre edilebilir. Farklı üst modülleri hızlı ve kolay bir şekilde entegre etme yeteneği ile MiR500, çok çeşitli uygulamaları desteklemek için palet çatalları, konveyörler, bir robot kolu veya diğer seçeneklerle donatılabilir. RG Grubu 650 North State Street York, PA 17403 .

SEE ALSO  Atlar ve Uzaklar 7: Kartopu, Tabiat Binicilik Merkezi, Kestel - Bursa | En doğru kestel tabiat binicilik merkezi ile ilgili tüm içerik

Bazı fotoğraflar mir 500 hakkındaki bilgilerle ilgilidir

MiR500 Robot - Pallet Transportation Demonstration.
MiR500 Robot – Pallet Transportation Demonstration.

Görüntülediğiniz MiR500 Robot – Pallet Transportation Demonstration. hakkındaki haberleri keşfetmenin yanı sıra, Ardından, her gün hemen hemen aşağıdaki hometown-inn.com güncelleyen diğer içerikler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

SEE ALSO  Bergama'da Düğün, Nişan ve Kına Organizasyonları - Liva sosyal | kerimoğlu kahvaltı salonu hakkında en eksiksiz bilgilere genel bakış

Yeni bilgi için burayı tıklayın

mir 500 ile ilgili anahtar kelimeler

#MiR500 #Robot #Pallet #Transportation #Demonstration.

MiR,mobile industrial robot,autonomous mobile robot,RG Group,AMR,Proud Automation,MiR500.

MiR500 Robot – Pallet Transportation Demonstration..

mir 500.

mir 500 bilgisiyle hometown-inn.com ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com ‘nin mir 500 içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir