Bu makale, antalya mirada del mar hotel fiyat ile ilgili açıklamalarla güncellenecektir. antalya mirada del mar hotel fiyat arıyorsanız, bu 🏨Mirada Del Mar otel ✪✪✪✪✪ – Antalya, Kemer makalesinde antalya mirada del mar hotel fiyat ile Hometown Inn’ı tartışalım.

antalya mirada del mar hotel fiyat ile ilgili içeriğin en eksiksiz 🏨Mirada Del Mar otel ✪✪✪✪✪ – Antalya, Kemer bölümündeki özeti

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu Hometown Inn web sitesinde, kendiniz için daha kullanışlı veriler için antalya mirada del mar hotel fiyat dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en doğru bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

SEE ALSO  İkonyum | anamur ikonyum otel hakkında en eksiksiz bilgilerin özeti

antalya mirada del mar hotel fiyat ile ilgili içerik

, 🏨Mirada Del Mar hotel ✪✪✪✪✪ – Antalya, Kemer 📌Mirada Del Mar kelimesinin anlamı “deniz manzaralı”dır. Otel, Antalya Belek sahilinde, hasarsız bir mülkte yer almaktadır. Otel, çam ağaçlarının meşe içinde yer almaktadır. Aynı zamanda Antalya şehir merkezine 35 km, havalimanına 45 km uzaklıkta yer almaktadır. Sizin için otel, 260 metrelik kumlu bir plaj ve deniz kenarında kurulmuş bir plajdır. 📌Otel kompleksi 5 yıldız standartlarında çalışmaktadır. 542 oda ve 1108 halka açık konut yer almaktadır. Tüm odalar TV, telefon, vanna yatak, kasa, minibar ve merkezi çekim sistemi ile donatılmıştır. 📌Restoranlarda uşak masaları, ziyaretçi ve eksiz ruhsatları, diyet yemeklerin sunulduğu büfe bulunmaktadır. Aynı zamanda Türk eti, balık yemekleri, İtalyan eti, Meksika eti ve suşi yemekleri sunulmaktadır. 📌Barlarda lobi bar, havuz başı bar, siesta bar 24 saat aktiftir. 📌Ultra herşey dahil (her şey dahil) xidməti otelde gösterilmektedir. Otelin konumu Kəmər qəsəbəsi’nde, yeşil ve mavi təbiət renklerin kıyısında yer almaktadır. Bir çeşit yeşil meşe, kırmızı sarı kum ve mavi deniz. 📌Kəmər tarihi eserleriyle de zengindir. Phaselis Ailmpios antik bölgesi ve tarihi mağaraları tarihi göstermek içindir. Kəmər saf doğası ile seçilmiştir. Bununla birlikte ekoloji temiz bir bölgedir. Dinlenmek için Kəmər turlarının seçimi ideal kabul edilir. 🌎 📧info@bilettap.com .

SEE ALSO  Natur Garden Hotel 3* | En doğru smart holiday hotel bodrum ile ilgili tüm bilgiler

antalya mirada del mar hotel fiyat konusuyla ilgili fotoğraflar

🏨Mirada Del Mar otel ✪✪✪✪✪ - Antalya, Kemer
🏨Mirada Del Mar otel ✪✪✪✪✪ – Antalya, Kemer

Okuduğunuz 🏨Mirada Del Mar otel ✪✪✪✪✪ – Antalya, Kemer hakkında haber okumanın yanı sıra, O zaman Hometown Inn her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer makaleleri arayabilirsiniz.

SEE ALSO  #nohutlupilav #ihlas #kuzuluk #kaplica #evleri | En doğru kuzuluk ihlas ile ilgili bilgilere genel bakış

Burayı tıklayın

antalya mirada del mar hotel fiyat ile ilgili bazı öneriler

#Mirada #Del #Mar #otel #Antalya #Kemer.

antalya,antalya turu,antalya turlari,antalya turu 2020.

🏨Mirada Del Mar otel ✪✪✪✪✪ – Antalya, Kemer.

antalya mirada del mar hotel fiyat.

antalya mirada del mar hotel fiyat hakkındaki bilgilerle HometownInn size daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn antalya mirada del mar hotel fiyat hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.