mojito alkollü bu makalede açıklığa kavuşturulacaktır. mojito alkollü ile ilgileniyorsanız, bu MOJİTO NASIL YAPILIR – HOW TO MAKE A MOJİTO makalesinde mojito alkollü’yi Hometown Inn ile netleştirelim.

MOJİTO NASIL YAPILIR – HOW TO MAKE A MOJİTO en iyi mojito alkollü ile ilgili genel bilgiler

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesiyle, sizin için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için mojito alkollü dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz değeri sunmayı umuyoruz, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

SEE ALSO  Bipolar & Depresyon Soru-Cevap Yayını | En doğru duvel bira alkol oranı ile ilgili içeriğe genel bakış

Bazı açıklamalar mojito alkollü ile ilgilidir

Ayrıca mojito tarihinin 16. yüzyıla kadar uzandığı söyleniyor. Küba’da doğan Mojito’nun adı ilk zamanlarda “El Draque” idi ve denizci Sir Francis Drake onuruna hazırlanmıştı. O zamanlar rom yerine kullanılan Aguardiente içeceğinin acı tadını yumuşatmak için şekerli karışımlar eklenirdi. 19. yüzyıldan itibaren Aguardiente benzeri romun dünyanın birçok yerinde yayılmasıyla bu kokteyl yeni bir tat kazanmıştır. Tarihe geçen ilk kokteyllerden biri olan Mojito’da kullanılan mojo sosundan geldiği söyleniyor. Mojito, resmi olmasa da Küba ve Karayip adalarının ulusal kokteylidir. Ernest Hemingway, yaşamının yirmi yılını Küba’da geçirmiş, Nobel ödüllü ünlü bir Kuzey Amerikalı yazardır. Hemingway’in sürekli içki içtiği barlar ve kaldığı otel de görülecek yerler listesinde. Ernest Hemingway, bu harika kokteylin dünya çapında tanınmasına çok katkıda bulundu. Umarım bu lezzetli kokteyli beğenirsiniz… Malzemeler 10 adet. taze nane yaprağı 5 cl. ROM. 2 yemek kaşığı esmer şeker. 1/2 adet. Misket Limonu. 1/2 su bardağı maden suyu. 1/2 bardak kırılmış buz. Mojito hazırlanışı Esmer şekeri bardağa aktarın. Taze nane ve limon suyunu ekleyip küçük bir tahta kaşık yardımıyla iyice ezin. Ezilmiş buz ekleyin ve rom ve soda ekleyin. Taze nane ve limon dilimlerini ekleyip soğuk olarak servis yapın. BİZİ TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN! : Web Sitesi : Instagram : @bugunbiraradayiz Facebook : @bugunbiraradayiz Twitter : @bugnbiraradayiz .

SEE ALSO  Kıbrıs Alkol Fiyatları.. Kıbrıs'tan ne alınır.. Rakı, Viski | mey rakı fiyatları ile ilgili en ayrıntılı bilgiyi kapsayan

mojito alkollü hakkındaki bilgilerle ilgili bazı görüntüler

MOJİTO NASIL YAPILIR - HOW TO MAKE  A MOJİTO
MOJİTO NASIL YAPILIR – HOW TO MAKE A MOJİTO

İzlediğiniz MOJİTO NASIL YAPILIR – HOW TO MAKE A MOJİTO hakkında haber okumanın yanı sıra, O zaman HometownInn her gün hemen aşağıda güncelleyen birçok konuya bakabilirsiniz.

SEE ALSO  Erdinger Weissbier Buğday Bira Tanıtımı 130 Yıllık Muhteşem Lezzet | En eksiksiz buğday birası markaları hakkında tüm bilgiler

Daha fazla haberi burada görün

mojito alkollü ile ilgili bazı öneriler

#MOJİTO #NASIL #YAPILIR #MOJİTO.

mojito,rom,mint,lime,cocktail,kokteyl,alkol,alchol,how to make mojito,bar,barmen,gurme,gourmet,blogger,blog,vlog,bacardi,limon,vedat milor,ron,how to make,how,havana,El Draque,Sir Francis Drake,Aguardiente,küba,karayip,Ernest Hemingway,Hemingway,travel,travelguide,instagram,twitter,facebook.

MOJİTO NASIL YAPILIR – HOW TO MAKE A MOJİTO.

mojito alkollü.

mojito alkollü hakkındaki bilgilerle hometown-inn.com ‘ın size verdiği bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn mojito alkollü hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Ahmet Altıkardeş diyor ki:

    yalnız naneyi o şekilde ezersen acısı çıkar ve kötü bi aroma yaratır, buzu koyduktan sonra naneyi kokusu çıkması için elinde hafifçe patlatıp eklemeniz gerekirdi saygılarla..

  2. Metin Tuna diyor ki:

    Video ile açıklama kısmi birbirlerini tutmuyor. Video da 1adet lime ve 1.5 kaşık şeker var, açıklamada ise 1/2 lime ve 2 kaşık diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.