Bu makalenin içeriği mojito yapımı ile ilgili olacaktır. mojito yapımı ile ilgileniyorsanız, bu Mojito nasıl yapılır? makalesinde hometown-inn.com ile mojito yapımı’yi keşfedelim.

Mojito nasıl yapılır? bölümünde mojito yapımı ile ilgili en alakalı bilgileri özetleyin

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu Hometown Inn web sitesiyle, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için mojito yapımı dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en iyi bilgiyi sağlama arzusuyla, Kullanıcıların İnternet’e en doğru şekilde bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Damar meyhane müzikleri. | Yeni güncellenen yeni rakı içindekiler hakkındaki bilgilerin özeti

Konuyla ilgili açıklamalar mojito yapımı

Mojito yapmayı öğrenin. .

mojito yapımı hakkındaki bilgilerle ilgili bazı görüntüler

Mojito nasıl yapılır?
Mojito nasıl yapılır?

Okuduğunuz Mojito nasıl yapılır? hakkında bilgi okumanın yanı sıra, O zaman Hometown Inn günlük güncelleme yapan diğer makaleleri hemen aşağıda arayabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

mojito yapımı ile ilgili birkaç öneri

#Mojito #nasıl #yapılır.

SEE ALSO  Beylerbeyi Rakı | beylerbey raki ile ilgili yeni güncellenen bilgileri kapsama

mojito,mojito yapımı,mojito tarifi,mojito tarif,kokteyl,kokteyl yapımı,kokteyl tarifi,kokteyl tarifleri,kokteyl hazırlama,evde kokteyl yapımı.

Mojito nasıl yapılır?.

mojito yapımı.

mojito yapımı hakkındaki bilgilerle Hometown Inn ‘nin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. mojito yapımı hakkındaki makaleyi Hometown Inn ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Vedat Bayram diyor ki:

  Mojito
  4 Cl Rom ( Baccardi)
  Havana da kullanılabilir.
  Lime 3 adet kafi.
  Kırık buzu alt kısım için değilde direkt olarak İce cube atıp üst katmana kırık buz ilave edersen görüntü bakımından daha iyi olur.
  Ve şeker şurubu yerine esmer şeker direkt üstüne eklersen buda görüntüye ekstra bir ihtişam katar.

 2. Alper Şenel diyor ki:

  Elinize saglikta 2 cl nasil bardagin çeyreğini kaplar anlayamadim yani limelarin hacmini de hesapliyorum o kadar kaldirmamasi gerekiyor sanki. 2 cl dediginiz nedir ki 1 2 cmi gecmez genelde bardakta, ayrica ezilmis limelar kotu görünüm saglamaz mi. Yine de her turlu lezzetli bi kokteyl ama sunumda kaybi var gibi.

 3. Kaan Karakaya diyor ki:

  Eğer buna cevap yazarsan sevinirim bende barmenim ama bence kırık buz kullanma alt kısma normal küp buz sonrasında o klasik görüntüyü bozmamak için üstünede kırık buz atarsan hem daha uzun soluklu bir içki olur hemde klasik görüntü bozulmaz

 4. UĞUR SAVAŞ diyor ki:

  Yorumlara bakıyorum da herkes çok iyi biliyor, herkes profesör sanki. Adam elinden geldiğince yapmış emeğe saygı duymak gerekir. Beğenmemiş olabilirsiniz ama bu kadar ağır eleştiri kabul edilemez kaldı ki, gayet güzel oldu sunum da harika yapan arkadaşın eline sağlık.

 5. Halil Akkoc diyor ki:

  Kardeş önce buz koy sonra crush ice 2 Cl şeker şurubu çok fazla soda yerinede sprite koyarsan kahve karıştırır gibi karistirmana gerek kalmaz resmen bozdun öle bişey olsaydı anlamı olmazdı

 6. Ç E diyor ki:

  Bu mekan işi Mojito lan. Sodaya filan gerek yok bacardi koyun gerisini yoksa içtiğiniz şey limonlu, naneli sodadan öte gitmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.