Bu makalenin içeriği antalyanin nesi meşhur hakkında açıklama sağlayacaktır. antalyanin nesi meşhur hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Nesi Meşhur? – 2 Ekim 2016 (Antalya) makalesinde HometownInn ile antalyanin nesi meşhur’yi keşfedelim.

Nesi Meşhur? – 2 Ekim 2016 (Antalya) içinde antalyanin nesi meşhur ile ilgili en ayrıntılı içeriği sentezleyin

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu Hometown Inn web sitesinde, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için antalyanin nesi meşhur dışında bilgi ekleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en doğru değeri sağlamayı umuyoruz, İnternetteki haberi mümkün olduğunca çabuk kavrayabilmenize yardımcı olur.

SEE ALSO  1 DOLAR KAÇ TL OLACAK? / DOLAR KAÇ / DOLAR KAÇ TL CANLI / BAŞKAN35 / | eskiden dolar kaç tl idi ile ilgili en doğru bilgileri kapsayan

Konuyla ilgili açıklamalar antalyanin nesi meşhur

Habertürk TV YouTube Kanalına Abone Ol ➤ Şehrin güzelliklerinin ve lezzetlerinin ekrana geleceği programda Canan Tuğaner, Antalya’nın enfes yemeklerini tatıyor ve tariflerini paylaşıyor. #Habertürk #Haber #Gündem .

Bazı fotoğraflar antalyanin nesi meşhur ‘in içeriği ile ilgilidir

Nesi Meşhur? - 2 Ekim 2016 (Antalya)
Nesi Meşhur? – 2 Ekim 2016 (Antalya)

Görüntülediğiniz Nesi Meşhur? – 2 Ekim 2016 (Antalya) hakkında bilgi okumanın yanı sıra, Ardından hometown-inn.com her gün yayınlanan daha fazla makale okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  Abone Kamp Dikili | abone kamp dikili izmir hakkında en eksiksiz içeriği sentezleyin

Daha fazla haberi burada görün

antalyanin nesi meşhur ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Nesi #Meşhur #Ekim #Antalya.

haber turk tv,haber turk izle,haber turk canli,haber turk gazetesi.

Nesi Meşhur? – 2 Ekim 2016 (Antalya).

antalyanin nesi meşhur.

antalyanin nesi meşhur içeriğiyle hometown-inn.com ‘ın sağladığı içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn antalyanin nesi meşhur hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. mus app diyor ki:

  Piyaz sicak servis edilir. Tahinin yagi uzun ugraslar sonunda ayristirilir. Kesinlikle dogal malzemeler ve zeytinyagi kullanilir. Ustasindan yerseniz imaniniz sasar 🙂

 2. Barista Röportaj TV diyor ki:

  Cemevi açılış için gün sayıyor

  Kepez Belediyesinin, Altınova Orta Mahalle'de tefrişatı da dahil olmak üzere anahtar teslimi yapımını üstlendiği Pir Sultan Abdal Cemevi’nin inşasında sona yaklaşıldı.

  Kepez Belediyesi, korona virüs salgınının yayılmasını önlemek için tüm imkanlarını seferber ederken, projelerinin yapımını da aksatmadan sürdürüyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün, Alevi hemşehrilerine sözü olan cemevinin yapımında da sona yaklaşıldı. Kepez Belediyesinin yapımını üstlendiği ve 14 Kasım 2019 temelini attığı cemevinin, ince işleri de dahil olmak üzere inşaatının yüzde 95’i tamamlandı. Cemevi, Alevi vatandaşların yoğun olarak yaşadığı Altınova Orta Mahallede, belediyenin 6 dönümlük arsasına inşa ediliyor. Kepez Belediyesi, inşaatının bitmesinden sonra cemevinin tefrişatını ve 4 dönümlük bahçe düzenlemesini de yapacak. Kepez Belediyesi Meclisi kararıyla cemevine ve bahçesine ünlü Alevi halk ozanı Pir Sultan Abdal’ın ismi verilmişti.

  Belediyeden anahtar teslimi cemevi

  Başkan Hakan Tütüncü, yaptığı açıklamada, cemevini ihalede belirtilen tarihten önce tamamlayarak, Alevi vatandaşların  kullanımına sunacaklarını söyledi. Alevi hemşehrilerine, cemevi sözü verdiğini anımsatan Başkan Tütüncü, “Bu sözümüzü yerine getirdik ve yapımını üstlendiğimiz Pir Sultan Abdal Cemevi’nin inşaatı büyük oranda tamamlandı. Cemevinin tefrişatını ve 4 bin m2 büyüklüğündeki bahçesini de en kısa sürede yapacağız. Pir Sultan Abdal Cemevi, sadece sema etkinliklerin yapılacağı bir mekan olmayacak. Bu cemevi, aynı zamanda Alevi hemşehrilerimizin sosyal dayanışmalarına da katkı sağlayacak. Alevi hemşehrilerimizin inançlarını en güzel şekilde yaşayabileceği, kendi aralarındaki sosyal dayanışmayı güçlendirebileceği bir cemevi binasını yapmayı önemli bir sorumluluk olarak kabul ettik. Pir Sultan Abdal Cemevi, anahtar teslimi A'dan Z'ye tefrişatı dahil tamamı ile belediyemiz tarafından yapılıyor."açıklamasını yaptı.

  Cemevinde neler var?

  Cemevinin bölgeye kazandırılması amacıyla Kepez Belediyesi ve Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Altınova Şubesi arasında protokol imzalanmıştı. Pir Sultan Abdal Cemevi, Orta Mahalle’de, Kale Sokak ile Şelale Sokak arasında 6 bin m2 alana inşa ediliyor. Pir Sultan Abdal Cemevi’nin 1400 m2 kapalı alanı, 300 m2 de yarı açık alanı bulunuyor. Bina yüksekliği tek kat olan cemevinde; 235 m2 cem odası, dede odası, yemekhane, cenaze namazı yeri, başkan odası, gençlik odası, Tahtacılar Derneği’nin odası ile idare ve teknik ofisler yer alıyor. Oturma alanlarının olacağı ve peyzaj düzenlemesinin yapılacağı 300 m2 yarı açık alan da ise cenaze yıkama bölümü hizmet verecek. Pir Sultan Abdal Cemevi’nin çevresinde bina ile bütünleşecek şekilde 4 bin m2 yeşil alan düzenlemesi yapılacak. Çeşitli türde çiçek ve ağaç fidanlarının dikileceği Pir Sultan Abdal Parkı’nda ahşap oturma alanları oluşturulacak.

 3. Ekremnerede diyor ki:

  36 yaşında, Antalya'da doğmuş büyümüş bir Gümüşhaneli olarak söylemeliyim ki; yemek üstüne çok kısır bir program olmuş. Zaten programı izlerken neyi meşhur sorusuna verilen cevaplardan da bunu görebiliyoruz. Programda bahsi geçen fındıklı ıspanaklı tavuk sarmayı bilen kim var? Biliyor musunuz diyor tavsiye eden kişi. Ben bilmiyorum. Benim cahilliğim diyelim 🙂 Antalya'nın lezzetlerini tatmak isterseniz, aslında Anadolu'nun her yerinde yapılan yemeklerin Antalya yorumlarını görebileceğiniz köy düğünlerine katılmalısınız. Bol kepçe olur hem, özgürce(!) yiyebilirsiniz. Bir daha ki sefere aklınızda bulunsun 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.