Bu makale, içeriğinde istanbul yerebatan sarnıcı hakkında açıkça konuşacaktır. istanbul yerebatan sarnıcı ile ilgileniyorsanız, bu @NTV Yerebatan Sarnıcı restorasyonunda sona gelindi makalesinde hometown-inn.com ile istanbul yerebatan sarnıcı konusunu tartışalım.

istanbul yerebatan sarnıcı ile ilgili genel bilgiler en ayrıntılı @NTV Yerebatan Sarnıcı restorasyonunda sona gelindi

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

SEE ALSO  Lina Markete Gitmiş Bakın Neler Almış | Funny Kids Video | niğde nin nesi meşhur hediyelik ile ilgili yeni güncellenen bilgilere genel bakış

Bu hometown-inn.com web sitesinde kendiniz için daha yararlı anlayış için istanbul yerebatan sarnıcı dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en ayrıntılı değeri getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı bilgiler istanbul yerebatan sarnıcı

İstanbul’da Bizans döneminde inşa edilen Yerebatan Sarnıcı, restorasyon nedeniyle uzun süre ziyarete kapalıydı. İş artık sona ermiştir. Tarihi sarnıç aslına uygun olarak tamamen yenilenmiş ve uzmanlara göre depreme karşı daha dayanıklı hale getirilmiştir. 👇 DAHA FAZLASI İÇİN ABONE OL YouTube: Twitter: Instagram: Facebook: Google Haberler: #istanbul #bizans #Yerebatan #Sarnıcı #restorasyon #Türkiye .

SEE ALSO  Türk Parasının Değerli Olduğu Ülkeler 💫 | türk parasının en değerli olduğu ülkeler hakkında en iyi bilgiler

istanbul yerebatan sarnıcı hakkındaki bilgilerle ilgili bazı resimler

@NTV Yerebatan Sarnıcı restorasyonunda sona gelindi
@NTV Yerebatan Sarnıcı restorasyonunda sona gelindi

Okuduğunuz @NTV Yerebatan Sarnıcı restorasyonunda sona gelindi hakkında bilgi okumanın yanı sıra, Ardından, Hometown Inn ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer içeriği keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  DÜZCE' DEN NE ALINIR? DÜZCE' DE NE YENİR? | Neyi Meşhur, Nesi Meşhur | Şehir Turu | düzce neyi meşhur hakkında en eksiksiz bilgiyi sentezleyin

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

istanbul yerebatan sarnıcı ile ilgili anahtar kelimeler

#NTV #Yerebatan #Sarnıcı #restorasyonunda #sona #gelindi.

ntv,ntv.com.tr,haber,İstanbul,Bizans,Yerebatan Sarnıcı,Restorasyon,Türkiye.

@NTV Yerebatan Sarnıcı restorasyonunda sona gelindi.

istanbul yerebatan sarnıcı.

istanbul yerebatan sarnıcı hakkındaki bilgilerle HometownInn size daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com istanbul yerebatan sarnıcı hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. FRchain diyor ki:

  Chp belediyeciliği örneği.uyanamayanlar ön yargınızı atın.medya sizin beyninizi zehirliyor farkına varın artık yeter! Değişim zamanı

 2. M. Bülent Abacı diyor ki:

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı büyük hizmetlerden biri. Ekrem İmamoğlu ve ekibine çok teşekkür ederiz…

 3. Asil İnsan diyor ki:

  Objektif görünümlü, yandaş gibi, korkak gibi medya; 22.06.2022'de Akşener grup toplantısı konuşmasını ve vatandaş konuşmasını veremiyor mu? Hani biri her cuma çıkışı verdiğinizi düşünerek..

 4. Batur Turk diyor ki:

  Hollandali şirkete satılan müze değil mi bu? En son gittiğimde müze kart decerli değil burası hollandali şirkete satıldı demişlerdi ayrıca para ödedim giriş için…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir