Makalenin içeriği ordu olive ile ilgili olacaktır. ordu olive ile ilgileniyorsanız, bu Olive Grill Food Coffee makalesinde ordu olive’yi Hometown Inn ile netleştirelim.

ordu olive ile ilgili içeriği Olive Grill Food Coffee içinde ayrıntılı olarak ele alma

Aşağıdaki videoya göz atın

SEE ALSO  BEYPAZARI | beypazarı kahvaltı mekanları ile ilgili tüm en ayrıntılı bilgiler

Bu hometown-inn.com web sitesinde, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için ordu olive dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. HometownInn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı değeri sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

ordu olive ile ilgili bazı bilgiler

Ordu rıhtımında kurulan PortOrdu sosyal alanında yer alan “Olive Grill Food Coffee” Güraks firması bünyesinde yer almaktadır. Türk ve Dünya mutfağının en seçkin yemeklerini sunduğumuz restoranımızda Dry Aged dolap ve kahve kavurma makinesi ile şehrin ilk ve en farklı lezzetlerini sergiliyoruz. Seçkin şeflerimizin ürettiği kezelleri açık mutfakta canlı izleyebilirsiniz. 300 kişi kapasitesi, özel otoparkı, kolay ulaşımı, çocuk oyun alanı, geniş terası ve cam tavan yapısı ile benzersizdir. Denize sıfır konumu ile gece ve gündüz Ordu’nun panoramik manzarasını sunmaktadır. .

SEE ALSO  Bursa/Çatrak Cafe | çatrak cafe uludağ ile ilgili güncellenmiş bilgileri kapsayan

ordu olive konusuyla ilgili bazı görüntüler

Olive Grill Food Coffee

Görüntülediğiniz Olive Grill Food Coffee hakkındaki haberleri keşfetmenin yanı sıra, Ardından, HometownInn her gün hemen aşağıda yayınlayan daha fazla makale okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  KURS VLOG | Tuananın Voleybol - Eflinin Jimnastik Kursu | ankarada ailecek maç izlenecek yerler hakkında en ayrıntılı bilgileri kapsayan

Burayı tıklayın

ordu olive ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Olive #Grill #Food #Coffee.

olive,grill,food,coffee,cafe,restaurant,ordu.

Olive Grill Food Coffee.

ordu olive.

ordu olive bilgisiyle hometown-inn.com sizin için güncellenen bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com ordu olive hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.