Makalenin bilgileri ordu çambaşı tur tartışacak. ordu çambaşı tur hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Ordu Çambaşı Yaylası ⛰️ ve Bungalov Evleri 🏡 Oksijen Deposu, Cennetten Köşe. makalesinde HometownInn ile ordu çambaşı tur’yi analiz edelim.

Ordu Çambaşı Yaylası ⛰️ ve Bungalov Evleri 🏡 Oksijen Deposu, Cennetten Köşe. içinde ordu çambaşı tur ile ilgili en ayrıntılı içeriği sentezleyin

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu hometown-inn.com web sitesi ile kendiniz için daha yararlı anlayışa sahip olmak için ordu çambaşı tur dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en iyi değeri getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e en doğru şekilde bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Die aktuellen Preise in der Türkei - AVSALLAR BAZAAR, Alanya #alanya #avsallartürkei #avsallar | avsallar alanya ile ilgili en ayrıntılı bilgiyi sentezleyin

ordu çambaşı tur ile ilgili birkaç açıklama

Ordu Çambaşı Yaylası ve Bungalov Evlerini ziyaret ettik. Amcalar ve teyzeler ile sohbet ettik. Ordu Çambaşı Yaylası, Karadeniz Bölgesi’nin ve Ordu’nun en önemli yaylalarından biridir. 1830 metre yükseklikte. Ordu Çambaşı Yaylası’na nasıl gidilir? Ordu Çambaşı Yaylası yolu nasıldır? Çambaşı Yaylası’nda neler var? Ordu il merkezine yaklaşık 60 km uzaklıkta bulunan Çambaşı Yaylası, Kabadüz ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Kabadüz ilçesi üzerinde ana güzergah bulunmaktadır. Ancak ben Kuylu köyünden geçmeyi tercih ettim. Bu arada yolda Kazım Amca ile sohbet etme fırsatım oldu. Fındık, köy ve Çambaşı hakkında kısa bir sohbet ettik. Daha sonra ana rota yola bağlandı, tercih ettiğim yol. Turnalık Yaylası’ndaki doğal ürünler pazarında bir teyze ile sohbet ettik. Ekibi yetiştirdiği ürünlerden bahsetti. Oldukça sosyal biriydi. Ordu Turnalık Yaylası için özel bir video yapılmalı. Yol çalışmaları nedeniyle bazen toprakta, bazen de taze asfaltta yaklaşık 2 saatlik bir sürede Çambaşı merkeze ulaştık. Çambaşı merkezinde kısa bir tur attıktan sonra civardaki eski evleri gezdim. Çambaşı Yaylası merkezindeki yapılarda ahşap kaplama zorunlu hale geldi. Keşke herkes eve gelse. Dönüş yolunda kısaca Ordu Çambaşı Yaylası Bungalov Evleri’ni gezdim. Aslında orada yaşamak zorundasın. Karadeniz Bölgesi artık bungalov evleriyle ünlüdür. Karadeniz bölgesindeki bungalov evler Çambaşı Yaylası ile başlar ve Kümbet yaylası ile devam eder. Bu benim için bir keşif gezisiydi. Yapabilirsem daha geniş bir tur yapmayı düşünüyorum. Videomu beğenirseniz, yorum yapıp kanalıma abone olmanız beni teşvik edecektir. 0:00 Ordu Merkez’den Kuylu üzerinden hareket 1:06 Gümüş köyünden Kazım Amca ile sohbet 3:26 Ordu – Kabadüz – Çambaşı yolu çıkışı 4:30 Turnalık Yaylasında Hala ile Sohbet 8:40 Ordu Çambaşı Yaylası girişi 10:50 Et Ocakbaşı Restaurant 13:30 Geleneksel Mimari Evler 14:43 Ordu Çambaşı Yaylası’ndan Bungalov Evler Hareket. Yeni videolarda görüşmek üzere. Kendine iyi bak. Mete yolda… #ordu #yayla #karadeniz .

SEE ALSO  Balon turizmi başladı: Hedef 5 milyon turist | mardin balon turizmi hakkında en eksiksiz bilgiye genel bakış

ordu çambaşı tur konusuyla ilgili fotoğraflar

Ordu Çambaşı Yaylası ⛰️ ve Bungalov Evleri 🏡 Oksijen Deposu, Cennetten Köşe.
Ordu Çambaşı Yaylası ⛰️ ve Bungalov Evleri 🏡 Oksijen Deposu, Cennetten Köşe.

Görüntülediğiniz Ordu Çambaşı Yaylası ⛰️ ve Bungalov Evleri 🏡 Oksijen Deposu, Cennetten Köşe. hakkında haberleri görüntülemenin yanı sıra, Ardından HometownInn her gün aşağıda yayınlanan daha fazla bilgiyi keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  ASSOS’TA HER ŞEY DAHİL KAMP ALANI | Şamata Camping | En eksiksiz çanakkale kamp ile ilgili içerik

Daha fazlasını burada görün

ordu çambaşı tur ile ilgili öneriler

#Ordu #Çambaşı #Yaylası #Bungalov #Evleri #Oksijen #Deposu #Cennetten #Köşe.

Ordu Çambaşı Yaylası,Çambaşı Yaylası,ordu bungalov,ordu Çambaşı Yaylası bungalov evleri,ordu Çambaşı bungalov evleri,Çambaşı Yaylası yolu,Ordu Çambaşı yolu,ordu Çambaşı Yaylası yolu,Çambaşı yolu,ordu yaylaları,ordu bungalov Çambaşı,Çambaşı Yaylasında ne yenir,Çambaşı Yaylasında neler var,Ordu Çambaşı arası kaç km,çambaşı yaylası,ordu çambaşı yaylası yolu,ordu çambaşı,çambaşı bungalov evleri,cambasi yaylasi,ordu cambasi yaylasi.

Ordu Çambaşı Yaylası ⛰️ ve Bungalov Evleri 🏡 Oksijen Deposu, Cennetten Köşe..

ordu çambaşı tur.

ordu çambaşı tur bilgisiyle HometownInn sizin için güncellenen bilgiyle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn ordu çambaşı tur hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. Şehristan diyor ki:

  Abicim bayrama ordu akkuşa ailemin yanına gelicem inşallah. Ordu merkezi farklı yerleri hiç gezmedik bize ne önerirsiniz ? bayramda çok kalabalık olur mu ? Bu arada çekim harika kamera modeliniz nedir ?

 2. Öz TÜRK diyor ki:

  Bende orduluyum.ORDUmuz çok güzeldir gelip görmenizi tavsiye ederim.Yeşilin ve mavinin en güzel tonları sehrimizdedir.Teşekküler emeğiniz için.Çok güzel bir paylaşım olmuş.

 3. Bruce Lee diyor ki:

  BENİM KÖYÜM
  Baharda şenlenir bağı, bahçesi
  Kokusu başkadır benim köyümün
  Unutturur adama gamı, kederi
  Havası başkadır benim köyümün
  Akşam olur herkes döner evine
  Can kurban inan ki benim köyüme
  Gülabi'nin torunları derler bizlere
  Özü başkadır benim köyümün
  Yeşil yeşil meşeleri var dağında
  Meyve ağaçları çiçek açar bağında
  Her çeşit otlar yeşerir toprağında
  Yeşili başkadır benim köyümün
  Köyümün kenarından akar çayı
  Kıvrım kıvrım dolanır sular tarlayı
  Unuttum sanma orda olmayı
  Dostluğu başkadır benim köyümün
  Yaz gelince çıkarlar yaylaya
  Gurbetçiler hasretle döner sılaya
  Benden selam olsun Aziz Ağa'ya
  Sevgisi başkadır benim köyümün
  İbrahim SEVİNDİK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.