Makalenin içeriği türk lirası yıllara göre değeri hakkında açıklığa kavuşacak. türk lirası yıllara göre değeri arıyorsanız, bu Osmanlı'dan günümüze paranın öyküsü makalesinde hometown-inn.com ile türk lirası yıllara göre değeri’yi analiz edelim.

Osmanlı'dan günümüze paranın öyküsü içindeki türk lirası yıllara göre değeri ile ilgili içeriği en ayrıntılı şekilde özetleyin

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesiyle, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için türk lirası yıllara göre değeri dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Sizin için en doğru değeri sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Paylaşım konuyla ilgilidir türk lirası yıllara göre değeri

20 YILDIR ÇALIŞMIŞ… OSMAL’DEN BUGÜNE KADAR TAM 192 FARKLI KAĞIT PARA TOPLADI VE TAHSİL ETTİ. İŞTE TÜRKİYE TARİHİNE TANIKLIK EDEN BANKNOTLAR… Abone Olmak İçin Tıklayın → Instagram Hesabı: Facebook Hesabı: Twitter Hesabı: #ShowAnaHaber #ShowHaber #ShowTV .

SEE ALSO  SÜT KUZU KELLE KIRDIK - Yemek Videoları | erdek te yemek yenilecek yerler hakkında en doğru genel bilgiler

türk lirası yıllara göre değeri konusuyla ilgili bazı resimler

Osmanlı'dan günümüze paranın öyküsü
Osmanlı'dan günümüze paranın öyküsü

Görüntülediğiniz Osmanlı'dan günümüze paranın öyküsü hakkında bilgi bulmanın yanı sıra, Ardından Hometown Inn her gün yayınladığı diğer konuları okuyabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

türk lirası yıllara göre değeri ile ilgili birkaç öneri

#Osmanlı39dan #günümüze #paranın #öyküsü.

SEE ALSO  MERSİN SUSANOĞLU KONAKLAMA | mersin susanoğlu ucuz pansiyon hakkındaki bilgilerin ayrıntılı olarak özeti

showtv,güncel,gündem,showhaber,show haber,showtv izle,haber izle,haber videoları,gündem haberleri,en son haber,son dakika haber,son haber,haber,show tv canlı,canlı haber,show haber izle,show,show tv haber,show tv izle,show ana haber,son dakika,pınar erbaş,2019 haberleri,ece üner.

Osmanlı'dan günümüze paranın öyküsü.

türk lirası yıllara göre değeri.

türk lirası yıllara göre değeri hakkındaki bilgilerle Hometown Inn güncellemeleri, size daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. Hometown Inn türk lirası yıllara göre değeri hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. tyfn bln diyor ki:

  Elimde Cumhuriyet dönemine ait eski madeni paralar var, bi kaç tanede yabancı madeni var :(1939 yılı tarıhli 1 kuruş 1 adet)-(1962-1977 yılı tarihli 2 bucuk lira 2 adet)-(1970 yılı tarihli 25 kuruş 2 adet)-(1971-1976 yılı tarihli 50 kuruş 3 adet)-(1971-1972-1975-1977 yılı tarihli 1 lira 4 adet)-(1976 yılı tarihli büyük 5 lira 1 adet)-(1982-1983 yılı tarihli 5 lira 2 adet)-(1986 yılı tarihli 10 lira 5 adet)-(1986 yılı tarihli 100 lira 1 adet)-(1986-1987 yılı tarihli 25 lira 4 adet)-(1990-1993-1994 yılı tarihli 1000 lira 6 adet)-(1995-1998 yılı tarihli 5000 lira 2 adet)-(1997 yılı tarihli 25 bin lira 1 adet)-(1392 yılına ait s.arabistan halalası 1 adet)-(1969 1 gulden hollanda julianası 1 adet)-(1 adet 1993 hong kong 20 twenty cent)-hepsi orijinal köydeki evde dedemden kalma eski bi sandığın içinden çıktı,koleksiyonunda eksiği olanlar ve koleksiyon yapmak isteyen arkadaşlara duyurulur,fiyatta yardımcı olurum.

 2. Taylan Simsek diyor ki:

  Zengin bir adam ,parasıyla para almış olay bu kolleksiyoner değil…ya ben ve benim gibiler 30 yıldır neler neler biriktirdik…takas yaptık,beş para verdik iki para aldık…belki on defa sahtekarlara denk geldik…

 3. Рефик Ердоган diyor ki:

  Parada İnönünün fotoğrafının olmasının nedeni 20li yılların sonunda çıkarılan "paranın üzerinde reisi cumhurun portresi bulunur"kanunudur Adnan Menderes ise paralarda celal bayarın fotoğrafının oluşunun kendisini halkın gözünde değer kaybetmesine neden olacağından bu maddeyi değiştirmiştir

 4. Fatih Sultan diyor ki:

  Beyler bende 2 tane Osmanlı parası var bir tanesi gümüş diğeri bakır, gümüş olan 1909 diğerini İnternette bulamadım çünkü üzerinde halifelik işareti yok nekadar ederler bilgisi olan var mı?

 5. Doğanaltnsk06 diyor ki:

  aslında napolyon para para para dememiş arap arap arap diyerek köpeğini çağırmış, ama tarihi bir gaflet içinde olan tarihçiler tarafından para para para şeklinde beynimize nüksedilmiştir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.